2021-05-07   06:14:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
30 P13,14,15,16 200m RU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 102 Lev Vlasov 2007 TaTu Tampere FIN 2:40.54
2 274 Mikael Uitto 2007 Uinti Tampere FIN 2:57.93
3 290 Thomas Jürgens 2007 Uinti Tampere FIN 3:03.09
4 220 Juho Rosenström 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 3:08.47
5 112 Tero Soukka 2007 TaTu Tampere FIN 3:13.23
6 Uimaseura Kangasalan Kuohu
228 Juhani Antti Tapio Ritakallio 2007 FIN
7 Lahden Uimaseura
20 Leevi Immonen 2007 FIN
8 Uimaseura Kangasalan Kuohu
226 Markus Levonoja 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 60 Ilmari Partanen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 2:48.98
2 201 Luka Hirvonen 2006 Nokian Pyry FIN 2:49.61
3 191 Casper Kvist 2006 Nokian Pyry FIN 2:53.91
4 263 Saku Pietilä 2006 Uinti Tampere FIN 2:54.00
5 247 Väinö Pitkänen 2006 Uinti Tampere FIN 2:54.65
6 110 Sebastian Sojolin 2006 TaTu Tampere FIN 2:57.02
7 276 Sami Schrader 2006 Uinti Tampere FIN 3:10.97
8 260 Rasmus Ruotoistenmäki 2006 Uinti Tampere FIN 3:15.71
9 69 Aleksi Luopajärvi 2006 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 3:30.36
10 97 Ferdinand Backman 2006 TaTu Tampere FIN 3:36.44
11 287 Tobias Syrjä 2006 Uinti Tampere FIN
12 271 Matias Leiwo 2006 Uinti Tampere FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 214 Miklas Pikkuhuhta 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:32.20
2 234 Samuel Sainio 2005 Uinti Tampere FIN 2:32.31
3 235 Daniel Kontula 2005 Uinti Tampere FIN 2:44.29
4 244 Akseli Liukkonen 2005 Uinti Tampere FIN 2:53.55
5 285 Leevi Luoma 2005 Uinti Tampere FIN 2:55.40
6 63 Timi Louhe 2005 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 3:12.23
7 268 Oliver Priimägi 2005 Uinti Tampere FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 96 Niilo Kilpeläinen 2004 TaTu Tampere FIN 2:34.09
2 13 Jesse Hyppönen 2004 Lahden Uimaseura FIN 2:36.59
3 7 Aapo Koskinen 2004 Lahden Uimaseura FIN 2:37.27
4 98 Joona Saloniemi 2004 TaTu Tampere FIN 2:40.35
5 22 Antero Ruban 2004 Lahden Uimaseura FIN 2:55.33
2020-10-30 11.58.22 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner