2021-05-07   06:04:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
27 T10,11,12-15 50m SU
10 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 40 Juuli Salum 2010 Lahden Uimaseura FIN 42.41
2 200 Hippu Rauhala 2010 Nokian Pyry FIN 42.78
3 204 Anni Lappalainen 2010 Nokian Pyry FIN 43.91
4 209 Anni Sorsa 2010 Nokian Pyry FIN 44.18
5 35 Annabel Salo 2010 Lahden Uimaseura FIN 44.61
6 Lahden Uimaseura 46.16
34 Milla Pylvänäinen 2010 FIN
7 Uinti Tampere 47.57
342 Emmi Lehtonen 2010 FIN
8 Uinti Tampere 47.57
341 Lilia Listenmaa 2010 FIN
9 Nokian Pyry 47.88
207 Iina Tieaho 2010 FIN
10 Hämeenlinnan Uimaseura 48.59
72 Emma Relander 2010 FIN
11 Uinti Tampere 48.68
335 Alisa Välimaa 2010 FIN
12 TaTu Tampere 49.73
140 Hertta Myllymäki 2010 FIN
13 Hämeenlinnan Uimaseura 49.94
78 Tilda Somervuori 2010 FIN
14 TaTu Tampere 52.53
139 Sina Huvila 2010 FIN
15 Uinti Tampere 52.65
358 saaga hakala 2010 FIN
16 TaTu Tampere 55.88
149 Minja Kautto 2010 FIN
11 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 143 Olivia Saukko 2009 TaTu Tampere FIN 41.79
2 36 Anni Eskelinen 2009 Lahden Uimaseura FIN 41.90
3 158 Noora Ekman 2009 TaTu Tampere FIN 42.19
4 130 Janna Saloniemi 2009 TaTu Tampere FIN 43.59
5 120 Adele Luukkonen 2009 TaTu Tampere FIN 44.02
6 115 Minea Moisio 2009 TaTu Tampere FIN 45.66
7 Lahden Uimaseura 46.21
39 Aida Laukkanen 2009 FIN
8 Uinti Tampere 46.27
338 Edith Råtts 2009 FIN
9 Hämeenlinnan Uimaseura 46.55
85 Seela Sora 2009 FIN
10 Nokian Pyry 46.64
206 Lotta Malmelin 2009 FIN
11 Hämeenlinnan Uimaseura 47.43
81 Venla Eronkoski 2009 FIN
12 Hämeenlinnan Uimaseura 47.70
83 Unna Timonen 2009 FIN
13 Uinti Tampere 50.23
372 Juuli Pulkkinen 2009 FIN
14 Uinti Tampere 51.46
370 Peppi Pohjanen 2009 FIN
15 Hämeenlinnan Uimaseura 1:00.50
79 Iina Mäntylä 2009 FIN
16 Uinti Tampere 1:00.50
368 Iita Helminen 2009 FIN
17 Lahden Uimaseura
41 Aino Koivuluoma 2009 FIN
12-15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 212 Aino Hinkka 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 29.64
2 190 Moona Korpikoski 2005 Nokian Pyry FIN 30.38
3 248 Isla Leinonen 2006 Uinti Tampere FIN 31.45
4 9 Tiinu Tamminen 2006 Lahden Uimaseura FIN 32.59
5 189 Nelli Lehmijoki 2005 Nokian Pyry FIN 33.83
6 295 Anna Hynönen 2006 Uinti Tampere FIN 34.80
7 Uinti Tampere 35.06
280 Veera Rantala 2006 FIN
8 Uinti Tampere 35.14
255 Emilia Peuhkurinen 2005 FIN
9 Hämeenlinnan Uimaseura 35.66
61 Tytti Rantanen 2006 FIN
10 Nokian Pyry 36.01
196 Veera Malmelin 2007 FIN
11 Uinti Tampere 36.49
288 Emmiina Eho 2007 FIN
12 Hämeenlinnan Uimaseura 36.55
59 Veera Viskari 2005 FIN
13 Heinolan Isku 36.99
2 Krista Kurvinen 2007 FIN
14 Hämeenlinnan Uimaseura 37.53
68 Saimi Lanki 2008 FIN
15 Hämeenlinnan Uimaseura 38.18
67 Ilona Salonen 2006 FIN
16 Uinti Tampere 40.30
292 Anna Selin 2006 FIN
17 Uinti Tampere 40.31
301 Riia Pietilä 2006 FIN
18 Hämeenlinnan Uimaseura 40.49
54 Iida Salonen 2005 FIN
19 TaTu Tampere 41.14
135 Martta Mäkinen 2008 FIN
20 TaTu Tampere 41.75
141 Minttu Mäkihannu 2008 FIN
21 Uinti Tampere 41.81
307 Jenna Myllyntausta 2006 FIN
22 TaTu Tampere 42.35
146 Pihla Lehtivuori 2008 FIN
23 Uinti Tampere 42.43
303 Lotta Laine 2008 FIN
24 Uinti Tampere 43.92
265 Emmi Jokinen 2008 FIN
25 350 Grenarlyn Kippola Uinti Tampere 44.03
2007 FIN
26 250 maisa savisto Uinti Tampere 45.01
2006 FIN
27 109 Viiu Levola TaTu Tampere 45.20
2008 FIN
28 310 Olivia Gadd Uinti Tampere 46.78
2008 FIN
29 157 Margareth Toomet TaTu Tampere 47.08
2008 FIN
30 73 Kukka Marttinen Hämeenlinnan Uimaseura 47.92
2007 FIN
31 24 Saaga Pitkänen Lahden Uimaseura 49.67
2008 FIN
32 352 Pinja Savioja Uinti Tampere 49.95
2005 FIN
33 270 Soila Nevalainen Uinti Tampere
2005 FIN
2020-10-30 11.58.21 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner