2021-05-17   10:56:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
24 P12,13,14,15,16 400m VU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 21 Aleksi Salo 2008 Lahden Uimaseura FIN 5:50.47
2 203 Konsta Horppu 2008 Nokian Pyry FIN 5:57.51
3 317 Jesse Uutela 2008 Uinti Tampere FIN 5:59.00
4 329 Eero Olli 2008 Uinti Tampere FIN 6:02.83
5 296 Hugo Rossi 2008 Uinti Tampere FIN 7:04.77
6 Uinti Tampere
365 Joel Alfthan 2008 FIN
7 TaTu Tampere
133 Daniil Tirronen 2008 FIN
8 Uinti Tampere
323 Matias Suutala 2008 FIN
9 TaTu Tampere
127 Nikita Zuravljov 2008 FIN
10 Uinti Tampere
357 Aapo Pajunen 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 15 Joonas Pulkkinen 2007 Lahden Uimaseura FIN 4:54.85
2 220 Juho Rosenström 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 5:00.71
3 222 Väinö Hinkka 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 5:16.01
4 223 Tatu Yli-houhala 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 5:26.41
5 199 Emil Savolainen 2007 Nokian Pyry FIN 5:46.86
6 216 Eemeli Salo 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 6:04.80
7 134 Niklas Kallio 2007 TaTu Tampere FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 194 Iiro Räty 2006 Nokian Pyry FIN 4:56.08
2 271 Matias Leiwo 2006 Uinti Tampere FIN 5:01.13
3 356 Pyry Pyykkö 2006 Uinti Tampere FIN 5:04.55
4 260 Rasmus Ruotoistenmäki 2006 Uinti Tampere FIN 5:12.11
5 12 Vilho Teno 2006 Lahden Uimaseura FIN 5:21.89
6 289 Áron Zautasvili 2006 Uinti Tampere FIN 5:23.32
7 131 Leo Lehtonen 2006 TaTu Tampere FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 17 Topias Tynjä 2005 Lahden Uimaseura FIN 4:27.20
2 58 Iiro Kyllönen 2005 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 4:53.78
3 19 Miko Virtanen 2005 Lahden Uimaseura FIN 4:55.89
4 119 Severi Muje 2005 TaTu Tampere FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 8 Santeri Pulkkinen 2004 Lahden Uimaseura FIN 4:11.53
2 95 Lassi Niemi 2004 TaTu Tampere FIN 4:12.99
3 6 Taavi Backman 2004 Lahden Uimaseura FIN 4:16.60
4 239 Ilja Syrjä 2004 Uinti Tampere FIN 4:28.27
5 94 Akseli Kotti 2004 TaTu Tampere FIN 4:35.83
6 267 Max Nikkari 2004 Uinti Tampere FIN 4:40.24
7 100 Oskar Tuominen 2004 TaTu Tampere FIN 4:40.25
8 106 Atte Nieminen 2004 TaTu Tampere FIN 4:49.34
9 233 Lassi Walden 2004 Uinti Tampere FIN 4:50.53
2020-10-30 11.58.20 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner