2021-05-07   05:49:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Start list
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 28, P11,12,13-16 50m SU
Finaali 1 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.58
Entry time
Start:
1
194 2 Iiro Räty 2006 Pyry
82 3 Elmeri Osmala 2009 HäUS 56.78
211 4 Hugo Heikkilä 2009 Pyry 55.45
154 5 Elias Leppänen 2009 TaTU 56.75
150 6 Rasmus Kautto 2009 TaTU 1:04.44
70 7 Max Tamminen 2009 HäUS
8
Event 28, P11,12,13-16 50m SU Finaali 2 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.59
142 1 Eemeli Pennanen 2009 TaTU 51.14
131 2 Leo Lehtonen 2006 TaTU 42.69
145 3 Pyry Nieminen 2007 TaTU 42.05
101 4 Niklas Tikkanen 2007 TaTU 40.84
132 5 Luukas Kallio 2005 TaTU 40.85
134 6 Niklas Kallio 2007 TaTU 42.56
242 7 Veeti Heittokangas 2006 UiTa 43.40
136 8 Eino Bucktman 2009 TaTU 53.59
Event 28, P11,12,13-16 50m SU Finaali 3 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.01
121 1 Eetu Nieminen 2006 TaTU 39.87
12 2 Vilho Teno 2006 LaUS 38.52
262 3 Henrik  Leinonen 2005 UiTa 34.65
26 4 Kasperi Haverinen 2005 LaUS 33.62
28 5 Elias Molodtsov 2005 LaUS 33.79
25 6 Raman Bajalan 2007 LaUS 37.35
129 7 Miki Vierre 2006 TaTU 39.31
373 8 Niklas Silfver 2006 UiTa 39.96
Event 28, P11,12,13-16 50m SU Finaali 11 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.02
339 1 Alex Isotalo 2009 UiTa 50.13
315 2 Sisu Toiva 2009 UiTa 47.76
71 3 Niko Aaltonen 2009 HäUS 44.16
29 4 Jaakko Bogdanov 2009 LaUS 38.74
337 5 Eeli Lehtinen 2009 UiTa 43.95
361 6 Atte Katajisto 2009 UiTa 46.59
344 7 Matias Haapala 2009 UiTa 50.01
336 8 Eliel Grönroos 2009 UiTa 51.00
Event 28, P11,12,13-16 50m SU Finaali 12 years
ID
Lane
Name
Born
Team
12.04
Entry time
Start:
208 1 Onni Matti Elmeri Savolainen 2008 Pyry 49.01
111 2 Elias Suominen 2008 TaTU 47.82
127 3 Nikita Zuravljov 2008 TaTU 43.00
21 4 Aleksi Salo 2008 LaUS 38.36
3 5 Elias Manskinen 2008 HeiI 42.11
133 6 Daniil Tirronen 2008 TaTU 44.71
75 7 Antti Sauroja 2008 HäUS 48.07
8
Event 28, P11,12,13-16 50m SU Finaali 13-16 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.06
55 1 Joni Routamo 2005 HäUS 32.72
264 2 Ivan Chupakhin 2005 UiTa 30.99
261 3 Oliver Aspholm 2005 UiTa 29.74
105 4 Konsta Kallio 2004 TaTU 28.89
256 5 Antte Säilä 2004 UiTa 29.44
239 6 Ilja Syrjä 2004 UiTa 30.79
106 7 Atte Nieminen 2004 TaTU 32.71
56 8 Osmo Mäkelä 2004 HäUS 32.93
2020-11-01 09.40.47 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner