2021-05-07   06:20:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Start list
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 27, T10,11,12-15 50m SU
Finaali 1 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.44
Entry time
Start:
1
2
41 3 Aino Koivuluoma 2009 LaUS
368 4 Iita Helminen 2009 UiTa 1:00.50
270 5 Soila Nevalainen 2005 UiTa
6
7
8
Event 27, T10,11,12-15 50m SU Finaali 2 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.45
1
149 2 Minja Kautto 2010 TaTU 55.88
139 3 Sina Huvila 2010 TaTU 52.53
372 4 Juuli Pulkkinen 2009 UiTa 50.23
370 5 Peppi Pohjanen 2009 UiTa 51.46
358 6 saaga hakala 2010 UiTa 52.65
79 7 Iina Mäntylä 2009 HäUS 1:00.50
8
Event 27, T10,11,12-15 50m SU Finaali 3 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.47
78 1 Tilda Somervuori 2010 HäUS 49.94
24 2 Saaga Pitkänen 2008 LaUS 49.67
72 3 Emma Relander 2010 HäUS 48.59
83 4 Unna Timonen 2009 HäUS 47.70
207 5 Iina Tieaho 2010 Pyry 47.88
335 6 Alisa Välimaa 2010 UiTa 48.68
140 7 Hertta Myllymäki 2010 TaTU 49.73
352 8 Pinja Savioja 2005 UiTa 49.95
Event 27, T10,11,12-15 50m SU Finaali 4 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.49
157 1 Margareth Toomet 2008 TaTU 47.08
206 2 Lotta Malmelin 2009 Pyry 46.64
109 3 Viiu Levola 2008 TaTU 45.20
350 4 Grenarlyn Kippola 2007 UiTa 44.03
250 5 maisa savisto 2006 UiTa 45.01
85 6 Seela Sora 2009 HäUS 46.55
310 7 Olivia Gadd 2008 UiTa 46.78
81 8 Venla Eronkoski 2009 HäUS 47.43
Event 27, T10,11,12-15 50m SU Finaali 5 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.50
Entry time
Start:
303 1 Lotta Laine 2008 UiTa 42.43
307 2 Jenna Myllyntausta 2006 UiTa 41.81
135 3 Martta Mäkinen 2008 TaTU 41.14
301 4 Riia Pietilä 2006 UiTa 40.31
54 5 Iida Salonen 2005 HäUS 40.49
141 6 Minttu Mäkihannu 2008 TaTU 41.75
146 7 Pihla Lehtivuori 2008 TaTU 42.35
265 8 Emmi Jokinen 2008 UiTa 43.92
Event 27, T10,11,12-15 50m SU Finaali 6 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.52
67 1 Ilona Salonen 2006 HäUS 38.18
2 2 Krista Kurvinen 2007 HeiI 36.99
288 3 Emmiina Eho 2007 UiTa 36.49
61 4 Tytti Rantanen 2006 HäUS 35.66
196 5 Veera Malmelin 2007 Pyry 36.01
59 6 Veera Viskari 2005 HäUS 36.55
68 7 Saimi Lanki 2008 HäUS 37.53
292 8 Anna Selin 2006 UiTa 40.30
Event 27, T10,11,12-15 50m SU Finaali 10 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.53
342 1 Emmi Lehtonen 2010 UiTa 47.57
35 2 Annabel Salo 2010 LaUS 44.61
204 3 Anni Lappalainen 2010 Pyry 43.91
40 4 Juuli Salum 2010 LaUS 42.41
200 5 Hippu Rauhala 2010 Pyry 42.78
209 6 Anni Sorsa 2010 Pyry 44.18
34 7 Milla Pylvänäinen 2010 LaUS 46.16
341 8 Lilia Listenmaa 2010 UiTa 47.57
Event 27, T10,11,12-15 50m SU Finaali 11 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.55
39 1 Aida Laukkanen 2009 LaUS 46.21
120 2 Adele Luukkonen 2009 TaTU 44.02
158 3 Noora Ekman 2009 TaTU 42.19
143 4 Olivia Saukko 2009 TaTU 41.79
36 5 Anni Eskelinen 2009 LaUS 41.90
130 6 Janna Saloniemi 2009 TaTU 43.59
115 7 Minea Moisio 2009 TaTU 45.66
338 8 Edith Råtts 2009 UiTa 46.27
Event 27, T10,11,12-15 50m SU Finaali 12-15 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.56
280 1 Veera Rantala 2006 UiTa 35.06
189 2 Nelli Lehmijoki 2005 Pyry 33.83
248 3 Isla Leinonen 2006 UiTa 31.45
212 4 Aino Hinkka 2005 UKK 29.64
190 5 Moona Korpikoski 2005 Pyry 30.38
9 6 Tiinu Tamminen 2006 LaUS 32.59
295 7 Anna Hynönen 2006 UiTa 34.80
255 8 Emilia Peuhkurinen 2005 UiTa 35.14
2020-11-01 09.40.46 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner