2021-05-17   10:53:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Start list
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 25, T10,11,12-15 100m SKU
Finaali 1 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.02
Entry time
Start:
230 1 Lilja Malkavaara 2008 UKK
209 2 Anni Sorsa 2010 Pyry
358 3 saaga hakala 2010 UiTa
367 4 Sandra Roivas 2008 UiTa 2:01.96
320 5 Sara Mäkiaho 2007 UiTa
218 6 Siiri Mäkelä 2008 UKK
231 7 Kiira Rasilahti 2008 UKK
8
Event 25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali 2 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.05
362 1 Sini Ylipelkonen 2008 UiTa 1:47.93
124 2 Lila Reiman 2007 TaTU 1:46.64
332 3 Linda From 2008 UiTa 1:43.34
265 4 Emmi Jokinen 2008 UiTa 1:38.68
303 5 Lotta Laine 2008 UiTa 1:41.28
313 6 Sissi Viitasaari 2008 UiTa 1:46.50
310 7 Olivia Gadd 2008 UiTa 1:47.88
360 8 Eveliina Päivärinta 2008 UiTa 1:57.06
Event 25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali 3 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.07
286 1 Linda Möttönen 2006 UiTa 1:34.92
312 2 Hanna Zautasvili 2008 UiTa 1:32.19
156 3 Chiara Kippola 2008 TaTU 1:31.08
307 4 Jenna Myllyntausta 2006 UiTa 1:30.23
103 5 Iida Pennanen 2008 TaTU 1:30.97
141 6 Minttu Mäkihannu 2008 TaTU 1:32.16
155 7 Nelli Hietala 2007 TaTU 1:32.62
331 8 Alissa Silfver 2008 UiTa 1:38.44
Event 25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali 4 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.09
321 1 Aino Jääskeläinen 2006 UiTa 1:29.97
205 2 Milja Juvonen 2007 Pyry 1:29.25
305 3 Ameli Pitrè 2008 UiTa 1:28.19
107 4 Elsa Joseph 2007 TaTU 1:27.88
66 5 Neea Väkinen 2006 HäUS 1:27.91
135 6 Martta Mäkinen 2008 TaTU 1:29.07
27 7 Isabel Rumask 2006 LaUS 1:29.57
114 8 Iiris Myllymäki 2008 TaTU 1:30.01
Event 25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali 5 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.11
Entry time
Start:
62 1 Helmi Heinonen 2006 HäUS 1:25.44
198 2 Riikka Broman 2006 Pyry 1:24.29
304 3 Veera Olli 2005 UiTa 1:23.81
67 4 Ilona Salonen 2006 HäUS 1:22.47
280 5 Veera Rantala 2006 UiTa 1:22.62
54 6 Iida Salonen 2005 HäUS 1:23.99
24 7 Saaga Pitkänen 2008 LaUS 1:24.92
125 8 Oona Valtonen 2008 TaTU 1:26.40
Event 25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali 10 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.13
149 1 Minja Kautto 2010 TaTU 1:56.73
207 2 Iina Tieaho 2010 Pyry 1:46.91
35 3 Annabel Salo 2010 LaUS 1:41.98
200 4 Hippu Rauhala 2010 Pyry 1:34.51
40 5 Juuli Salum 2010 LaUS 1:36.01
72 6 Emma Relander 2010 HäUS 1:44.72
34 7 Milla Pylvänäinen 2010 LaUS 1:47.24
204 8 Anni Lappalainen 2010 Pyry
Event 25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali 11 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.16
368 1 Iita Helminen 2009 UiTa
41 2 Aino Koivuluoma 2009 LaUS 1:38.53
115 3 Minea Moisio 2009 TaTU 1:33.31
120 4 Adele Luukkonen 2009 TaTU 1:29.17
39 5 Aida Laukkanen 2009 LaUS 1:32.72
36 6 Anni Eskelinen 2009 LaUS 1:36.40
355 7 Matilda Ådjers 2009 UiTa 1:43.37
372 8 Juuli Pulkkinen 2009 UiTa
Event 25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali 12-15 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.18
68 1 Saimi Lanki 2008 HäUS 1:20.15
282 2 Elli Kenttälä 2006 UiTa 1:15.33
16 3 Juulia Sakomaa 2005 LaUS 1:13.26
212 4 Aino Hinkka 2005 UKK 1:05.25
248 5 Isla Leinonen 2006 UiTa 1:09.87
258 6 Milana Virtanen 2006 UiTa 1:13.49
251 7 Enni Halttunen 2005 UiTa 1:17.76
32 8 Awa Laukkanen 2008 LaUS 1:21.46
2020-11-01 09.40.43 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner