2021-07-25   21:15:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
20 P12,13,14,15,16 100m PU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 291 Georg Aspholm 2008 Uinti Tampere FIN 1:21.81
2 329 Eero Olli 2008 Uinti Tampere FIN 1:26.42
3 323 Matias Suutala 2008 Uinti Tampere FIN 1:26.47
4 317 Jesse Uutela 2008 Uinti Tampere FIN 1:26.69
5 203 Konsta Horppu 2008 Nokian Pyry FIN 1:26.77
6 TaTu Tampere 1:29.25
133 Daniil Tirronen 2008 FIN
7 Uinti Tampere 1:35.55
357 Aapo Pajunen 2008 FIN
8 Uinti Tampere
365 Joel Alfthan 2008 FIN
9 TaTu Tampere
127 Nikita Zuravljov 2008 FIN
10 Hämeenlinnan Uimaseura
75 Antti Sauroja 2008 FIN
11 Nokian Pyry
208 Onni Matti Elmeri Savolainen 2008 FIN
12 Uinti Tampere
325 Elias Eironen 2008 FIN
13 Uinti Tampere
296 Hugo Rossi 2008 FIN
14 Lahden Uimaseura
21 Aleksi Salo 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 253 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere FIN 1:05.29
2 222 Väinö Hinkka 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:10.55
3 15 Joonas Pulkkinen 2007 Lahden Uimaseura FIN 1:12.73
4 102 Lev Vlasov 2007 TaTu Tampere FIN 1:13.82
5 324 Petter Kaskela 2007 Uinti Tampere FIN 1:18.10
6 220 Juho Rosenström 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:20.37
7 274 Mikael Uitto 2007 Uinti Tampere FIN 1:25.02
8 112 Tero Soukka 2007 TaTu Tampere FIN 1:26.33
9 Uinti Tampere 1:27.76
290 Thomas Jürgens 2007 FIN
10 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:29.62
223 Tatu Yli-houhala 2007 FIN
11 Uinti Tampere 1:33.15
298 Topi Äikäs 2007 FIN
12 Nokian Pyry 1:37.15
199 Emil Savolainen 2007 FIN
13 TaTu Tampere 1:38.13
101 Niklas Tikkanen 2007 FIN
14 TaTu Tampere
134 Niklas Kallio 2007 FIN
15 Uinti Tampere
377 Oliver Bradford 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 289 Áron Zautasvili 2006 Uinti Tampere FIN 1:09.31
2 247 Väinö Pitkänen 2006 Uinti Tampere FIN 1:09.43
3 271 Matias Leiwo 2006 Uinti Tampere FIN 1:11.30
4 356 Pyry Pyykkö 2006 Uinti Tampere FIN 1:13.63
5 110 Sebastian Sojolin 2006 TaTu Tampere FIN 1:15.14
6 287 Tobias Syrjä 2006 Uinti Tampere FIN 1:15.45
7 263 Saku Pietilä 2006 Uinti Tampere FIN 1:16.40
8 276 Sami Schrader 2006 Uinti Tampere FIN 1:16.73
9 104 Kalle Heinonen 2006 TaTu Tampere FIN 1:22.39
10 240 Niklas Töyrylä 2006 Uinti Tampere FIN 1:24.71
11 Hämeenlinnan Uimaseura 1:34.26
60 Ilmari Partanen 2006 FIN
12 TaTu Tampere 1:36.01
129 Miki Vierre 2006 FIN
13 Lahden Uimaseura 1:36.47
12 Vilho Teno 2006 FIN
14 TaTu Tampere
97 Ferdinand Backman 2006 FIN
15 TaTu Tampere
131 Leo Lehtonen 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 17 Topias Tynjä 2005 Lahden Uimaseura FIN 1:01.55
2 234 Samuel Sainio 2005 Uinti Tampere FIN 1:03.46
3 214 Miklas Pikkuhuhta 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:05.07
4 268 Oliver Priimägi 2005 Uinti Tampere FIN 1:05.32
5 244 Akseli Liukkonen 2005 Uinti Tampere FIN 1:05.40
6 55 Joni Routamo 2005 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:06.67
7 261 Oliver Aspholm 2005 Uinti Tampere FIN 1:06.94
8 58 Iiro Kyllönen 2005 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:07.72
9 195 Tuomas Lehtonen 2005 Nokian Pyry FIN 1:09.41
10 197 Kasper Kytö 2005 Nokian Pyry FIN 1:19.82
11 119 Severi Muje 2005 TaTu Tampere FIN 1:23.38
12 28 Elias Molodtsov 2005 Lahden Uimaseura FIN 1:25.17
13 1 Santeri Salonen 2005 Heinolan Isku FIN
14 TaTu Tampere
132 Luukas Kallio 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 95 Lassi Niemi 2004 TaTu Tampere FIN 56.42
2 8 Santeri Pulkkinen 2004 Lahden Uimaseura FIN 59.38
3 6 Taavi Backman 2004 Lahden Uimaseura FIN 1:01.30
4 96 Niilo Kilpeläinen 2004 TaTu Tampere FIN 1:01.56
5 236 Riccardo Castagno 2004 Uinti Tampere FIN 1:01.73
6 283 Sebastian Rasimus 2004 Uinti Tampere FIN 1:01.88
7 105 Konsta Kallio 2004 TaTu Tampere FIN 1:02.54
8 256 Antte Säilä 2004 Uinti Tampere FIN 1:02.72
9 267 Max Nikkari 2004 Uinti Tampere FIN 1:02.92
10 106 Atte Nieminen 2004 TaTu Tampere FIN 1:04.76
11 33 Tatu Kivimäki 2004 Lahden Uimaseura FIN 1:05.23
12 13 Jesse Hyppönen 2004 Lahden Uimaseura FIN 1:06.32
13 232 Aarne Eskelinen 2004 Uinti Tampere FIN 1:07.13
14 94 Akseli Kotti 2004 TaTu Tampere FIN 1:07.78
15 22 Antero Ruban 2004 Lahden Uimaseura FIN 1:10.33
16 108 Joona Kurppa 2004 TaTu Tampere FIN 1:13.64
17 Hämeenlinnan Uimaseura 1:14.04
56 Osmo Mäkelä 2004 FIN
18 Lahden Kaleva 1:16.86
4 Aaro Tenhu 2004 FIN
19 Uinti Tampere 1:32.46
275 Iliad Sioofy Khojine 2004 FIN
2020-10-31 16.11.10 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner