2021-07-25   21:35:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
19 T11,12,13,14,15 100m PU
11 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 221 Helmi Hinkka 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:19.48
2 130 Janna Saloniemi 2009 TaTu Tampere FIN 1:21.04
3 120 Adele Luukkonen 2009 TaTu Tampere FIN 1:30.73 LATE
4 318 Meea Kinnunen 2009 Uinti Tampere FIN 1:30.96
5 330 Veera Linna 2009 Uinti Tampere FIN 1:38.17
6 Uinti Tampere 1:39.03
349 Aljean Kippola 2009 FIN
7 Uinti Tampere 1:39.66
322 nelli savisto 2009 FIN
8 TaTu Tampere 1:43.93
115 Minea Moisio 2009 FIN
9 Uinti Tampere
334 Kerttu Mätäsjärvi 2009 FIN
10 Nokian Pyry
206 Lotta Malmelin 2009 FIN
11 TaTu Tampere
143 Olivia Saukko 2009 FIN
12 TaTu Tampere
158 Noora Ekman 2009 FIN
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 312 Hanna Zautasvili 2008 Uinti Tampere FIN 1:20.51
2 227 Maija Mikkonen 2008 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:20.96
3 68 Saimi Lanki 2008 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:22.17
4 210 Sofia Hämäläinen 2008 Nokian Pyry FIN 1:24.16
5 32 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura FIN 1:24.69
6 23 Liisi Lehtiö 2008 Lahden Uimaseura FIN 1:25.50
7 225 Ada Tuurna 2008 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:26.67
8 125 Oona Valtonen 2008 TaTu Tampere FIN 1:26.77
9 308 Hanna Vänni 2008 Uinti Tampere FIN 1:29.44
10 309 Nella Kuivanen 2008 Uinti Tampere FIN 1:33.03
11 TaTu Tampere 1:33.37
156 Chiara Kippola 2008 FIN
12 TaTu Tampere 1:34.65
135 Martta Mäkinen 2008 FIN
13 Uinti Tampere 1:37.18
294 Selma Ala-Karvia 2008 FIN
14 TaTu Tampere 1:39.97
141 Minttu Mäkihannu 2008 FIN
15 TaTu Tampere 1:41.77
109 Viiu Levola 2008 FIN
16 Uinti Tampere 1:42.36
303 Lotta Laine 2008 FIN
17 Uinti Tampere
331 Alissa Silfver 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 14 Ebba Simberg 2007 Lahden Uimaseura FIN 1:08.70
2 192 Petra Soini 2007 Nokian Pyry FIN 1:08.99
3 193 Anni Frusti 2007 Nokian Pyry FIN 1:09.62
4 18 Siiri Haverinen 2007 Lahden Uimaseura FIN 1:12.50
5 259 Ines Pälviranta 2007 Uinti Tampere FIN 1:13.19
6 196 Veera Malmelin 2007 Nokian Pyry FIN 1:13.35
7 219 Hertta Nieminen 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:17.95
8 217 Hanni Koski 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:18.57
9 269 Veera Nurmikolu 2007 Uinti Tampere FIN 1:19.98
10 224 Liisa Peetsu 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:20.47
11 Uinti Tampere 1:20.93
297 Joanna Kivelä 2007 FIN
12 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:27.67
229 Iines Kuvaja 2007 FIN
13 TaTu Tampere 1:29.09
155 Nelli Hietala 2007 FIN
14 Nokian Pyry 1:37.88
205 Milja Juvonen 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 252 Aino Välimaa 2006 Uinti Tampere FIN 1:07.25
2 10 Tinka Tamminen 2006 Lahden Uimaseura FIN 1:07.60
3 248 Isla Leinonen 2006 Uinti Tampere FIN 1:10.61
4 282 Elli Kenttälä 2006 Uinti Tampere FIN 1:12.35
5 9 Tiinu Tamminen 2006 Lahden Uimaseura FIN 1:13.01
6 257 piia lahtinen 2006 Uinti Tampere FIN 1:14.32
7 258 Milana Virtanen 2006 Uinti Tampere FIN 1:16.09
8 215 Silva Salonniemi 2006 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:19.01
9 295 Anna Hynönen 2006 Uinti Tampere FIN 1:21.96
10 279 Milja Prepula 2006 Uinti Tampere FIN 1:26.49
11 321 Aino Jääskeläinen 2006 Uinti Tampere FIN 1:39.61
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 212 Aino Hinkka 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:01.31
2 251 Enni Halttunen 2005 Uinti Tampere FIN 1:12.67
3 238 Henni Halme 2005 Uinti Tampere FIN 1:13.24
4 16 Juulia Sakomaa 2005 Lahden Uimaseura FIN 1:13.91
5 59 Veera Viskari 2005 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:15.32
6 188 Mona Vahteristo 2005 Valkeakosken Uimaseura FIN 1:15.85
7 284 Saana Keskinen 2005 Uinti Tampere FIN 1:21.75
2020-10-31 16.11.09 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner