2021-07-25   20:45:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Document
Start list
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 20, P12,13,14,15,16 100m PU
Finaali 1 (10)
ID
Lane
Name
Born
Team
18.50
Entry time
Start:
1
21 2 Aleksi Salo 2008 LaUS
325 3 Elias Eironen 2008 UiTa
75 4 Antti Sauroja 2008 HäUS
208 5 Onni Matti Elmeri Savolainen 2008 Pyry
296 6 Hugo Rossi 2008 UiTa
7
8
Event 20, P12,13,14,15,16 100m PU Finaali 2 (10)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
18.52
377 1 Oliver Bradford 2007 UiTa
132 2 Luukas Kallio 2005 TaTU
1 3 Santeri Salonen 2005 HeiI
101 4 Niklas Tikkanen 2007 TaTU 1:38.13
134 5 Niklas Kallio 2007 TaTU
97 6 Ferdinand Backman 2006 TaTU
131 7 Leo Lehtonen 2006 TaTU
127 8 Nikita Zuravljov 2008 TaTU
Event 20, P12,13,14,15,16 100m PU Finaali 3 (10)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
18.54
12 1 Vilho Teno 2006 LaUS 1:36.47
60 2 Ilmari Partanen 2006 HäUS 1:34.26
275 3 Iliad Sioofy Khojine 2004 UiTa 1:32.46
290 4 Thomas Jürgens 2007 UiTa 1:27.76
223 5 Tatu Yli-houhala 2007 UKK 1:29.62
298 6 Topi Äikäs 2007 UiTa 1:33.15
129 7 Miki Vierre 2006 TaTU 1:36.01
199 8 Emil Savolainen 2007 Pyry 1:37.15
Event 20, P12,13,14,15,16 100m PU Finaali 4 (10)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
18.57
240 1 Niklas Töyrylä 2006 UiTa 1:24.71
104 2 Kalle Heinonen 2006 TaTU 1:22.39
4 3 Aaro Tenhu 2004 LaKa 1:16.86
108 4 Joona Kurppa 2004 TaTU 1:13.64
56 5 Osmo Mäkelä 2004 HäUS 1:14.04
197 6 Kasper Kytö 2005 Pyry 1:19.82
119 7 Severi Muje 2005 TaTU 1:23.38
28 8 Elias Molodtsov 2005 LaUS 1:25.17
Event 20, P12,13,14,15,16 100m PU Finaali 5 (10)
ID
Lane
Name
Born
Team
18.59
Entry time
Start:
195 1 Tuomas Lehtonen 2005 Pyry 1:09.41
232 2 Aarne Eskelinen 2004 UiTa 1:07.13
33 3 Tatu Kivimäki 2004 LaUS 1:05.23
267 4 Max Nikkari 2004 UiTa 1:02.92
106 5 Atte Nieminen 2004 TaTU 1:04.76
13 6 Jesse Hyppönen 2004 LaUS 1:06.32
94 7 Akseli Kotti 2004 TaTU 1:07.78
22 8 Antero Ruban 2004 LaUS 1:10.33
Event 20, P12,13,14,15,16 100m PU Finaali 12 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
19.01
357 1 Aapo Pajunen 2008 UiTa 1:35.55
203 2 Konsta Horppu 2008 Pyry 1:26.77
323 3 Matias Suutala 2008 UiTa 1:26.47
291 4 Georg Aspholm 2008 UiTa 1:21.81
329 5 Eero Olli 2008 UiTa 1:26.42
317 6 Jesse Uutela 2008 UiTa 1:26.69
133 7 Daniil Tirronen 2008 TaTU 1:29.25
365 8 Joel Alfthan 2008 UiTa
Event 20, P12,13,14,15,16 100m PU Finaali 13 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
19.03
274 1 Mikael Uitto 2007 UiTa 1:25.02
324 2 Petter Kaskela 2007 UiTa 1:18.10
15 3 Joonas Pulkkinen 2007 LaUS 1:12.73
253 4 Valtteri Pellinen 2007 UiTa 1:05.29
222 5 Väinö Hinkka 2007 UKK 1:10.55
102 6 Lev Vlasov 2007 TaTU 1:13.82
220 7 Juho Rosenström 2007 UKK 1:20.37
112 8 Tero Soukka 2007 TaTU 1:26.33
Event 20, P12,13,14,15,16 100m PU Finaali 14 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
19.05
263 1 Saku Pietilä 2006 UiTa 1:16.40
110 2 Sebastian Sojolin 2006 TaTU 1:15.14
271 3 Matias Leiwo 2006 UiTa 1:11.30
289 4 Áron Zautasvili 2006 UiTa 1:09.31
247 5 Väinö Pitkänen 2006 UiTa 1:09.43
356 6 Pyry Pyykkö 2006 UiTa 1:13.63
287 7 Tobias Syrjä 2006 UiTa 1:15.45
276 8 Sami Schrader 2006 UiTa 1:16.73
Event 20, P12,13,14,15,16 100m PU Finaali 15 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
19.07
261 1 Oliver Aspholm 2005 UiTa 1:06.94
244 2 Akseli Liukkonen 2005 UiTa 1:05.40
214 3 Miklas Pikkuhuhta 2005 UKK 1:05.07
17 4 Topias Tynjä 2005 LaUS 1:01.55
234 5 Samuel Sainio 2005 UiTa 1:03.46
268 6 Oliver Priimägi 2005 UiTa 1:05.32
55 7 Joni Routamo 2005 HäUS 1:06.67
58 8 Iiro Kyllönen 2005 HäUS 1:07.72
Event 20, P12,13,14,15,16 100m PU Finaali 16 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
19.09
105 1 Konsta Kallio 2004 TaTU 1:02.54
236 2 Riccardo Castagno 2004 UiTa 1:01.73
6 3 Taavi Backman 2004 LaUS 1:01.30
95 4 Lassi Niemi 2004 TaTU 56.42
8 5 Santeri Pulkkinen 2004 LaUS 59.38
96 6 Niilo Kilpeläinen 2004 TaTU 1:01.56
283 7 Sebastian Rasimus 2004 UiTa 1:01.88
256 8 Antte Säilä 2004 UiTa 1:02.72
2020-10-31 16.03.33 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner