2021-06-13   22:29:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Document
Start list
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 19, T11,12,13,14,15 100m PU
Finaali 1 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
18.32
Entry time
Start:
1
143 2 Olivia Saukko 2009 TaTU
334 3 Kerttu Mätäsjärvi 2009 UiTa
303 4 Lotta Laine 2008 UiTa 1:42.36
331 5 Alissa Silfver 2008 UiTa
206 6 Lotta Malmelin 2009 Pyry
158 7 Noora Ekman 2009 TaTU
8
Event 19, T11,12,13,14,15 100m PU Finaali 2 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
18.35
141 1 Minttu Mäkihannu 2008 TaTU 1:39.97
205 2 Milja Juvonen 2007 Pyry 1:37.88
135 3 Martta Mäkinen 2008 TaTU 1:34.65
309 4 Nella Kuivanen 2008 UiTa 1:33.03
156 5 Chiara Kippola 2008 TaTU 1:33.37
294 6 Selma Ala-Karvia 2008 UiTa 1:37.18
321 7 Aino Jääskeläinen 2006 UiTa 1:39.61
109 8 Viiu Levola 2008 TaTU 1:41.77
Event 19, T11,12,13,14,15 100m PU Finaali 3 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
18.37
155 1 Nelli Hietala 2007 TaTU 1:29.09
279 2 Milja Prepula 2006 UiTa 1:26.49
297 3 Joanna Kivelä 2007 UiTa 1:20.93
269 4 Veera Nurmikolu 2007 UiTa 1:19.98
224 5 Liisa Peetsu 2007 UKK 1:20.47
295 6 Anna Hynönen 2006 UiTa 1:21.96
229 7 Iines Kuvaja 2007 UKK 1:27.67
308 8 Hanna Vänni 2008 UiTa 1:29.44
Event 19, T11,12,13,14,15 100m PU Finaali 11 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
18.39
322 1 nelli savisto 2009 UiTa 1:39.66
330 2 Veera Linna 2009 UiTa 1:38.17
120 3 Adele Luukkonen 2009 TaTU 1:30.73
221 4 Helmi Hinkka 2009 UKK 1:19.48
130 5 Janna Saloniemi 2009 TaTU 1:21.04
318 6 Meea Kinnunen 2009 UiTa 1:30.96
349 7 Aljean Kippola 2009 UiTa 1:39.03
115 8 Minea Moisio 2009 TaTU 1:43.93
Event 19, T11,12,13,14,15 100m PU Finaali 12 years
ID
Lane
Name
Born
Team
18.42
Entry time
Start:
225 1 Ada Tuurna 2008 UKK 1:26.67
32 2 Awa Laukkanen 2008 LaUS 1:24.69
68 3 Saimi Lanki 2008 HäUS 1:22.17
312 4 Hanna Zautasvili 2008 UiTa 1:20.51
227 5 Maija Mikkonen 2008 UKK 1:20.96
210 6 Sofia Hämäläinen 2008 Pyry 1:24.16
23 7 Liisi Lehtiö 2008 LaUS 1:25.50
125 8 Oona Valtonen 2008 TaTU 1:26.77
Event 19, T11,12,13,14,15 100m PU Finaali 13 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
18.44
219 1 Hertta Nieminen 2007 UKK 1:17.95
259 2 Ines Pälviranta 2007 UiTa 1:13.19
193 3 Anni Frusti 2007 Pyry 1:09.62
14 4 Ebba Simberg 2007 LaUS 1:08.70
192 5 Petra Soini 2007 Pyry 1:08.99
18 6 Siiri Haverinen 2007 LaUS 1:12.50
196 7 Veera Malmelin 2007 Pyry 1:13.35
217 8 Hanni Koski 2007 UKK 1:18.57
Event 19, T11,12,13,14,15 100m PU Finaali 14 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
18.46
258 1 Milana Virtanen 2006 UiTa 1:16.09
9 2 Tiinu Tamminen 2006 LaUS 1:13.01
248 3 Isla Leinonen 2006 UiTa 1:10.61
252 4 Aino Välimaa 2006 UiTa 1:07.25
10 5 Tinka Tamminen 2006 LaUS 1:07.60
282 6 Elli Kenttälä 2006 UiTa 1:12.35
257 7 piia lahtinen 2006 UiTa 1:14.32
215 8 Silva Salonniemi 2006 UKK 1:19.01
Event 19, T11,12,13,14,15 100m PU Finaali 15 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
18.48
284 1 Saana Keskinen 2005 UiTa 1:21.75
59 2 Veera Viskari 2005 HäUS 1:15.32
238 3 Henni Halme 2005 UiTa 1:13.24
212 4 Aino Hinkka 2005 UKK 1:01.31
251 5 Enni Halttunen 2005 UiTa 1:12.67
16 6 Juulia Sakomaa 2005 LaUS 1:13.91
188 7 Mona Vahteristo 2005 ValkUS 1:15.85
8
2020-10-31 16.03.31 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner