2021-06-25   11:30:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
8 P11,12,13,14,15,16 100m VU
11 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 29 Jaakko Bogdanov 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:14.85
2 361 Atte Katajisto 2009 Uinti Tampere FIN 1:23.62
3 38 Aaro Paasio 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:25.27
4 211 Hugo Heikkilä 2009 Nokian Pyry FIN 1:28.40
5 344 Matias Haapala 2009 Uinti Tampere FIN 1:29.77
6 Hämeenlinnan Uimaseura 1:30.61
70 Max Tamminen 2009 FIN
7 TaTu Tampere 1:32.08
142 Eemeli Pennanen 2009 FIN
8 Uinti Tampere 1:32.68
339 Alex Isotalo 2009 FIN
9 Hämeenlinnan Uimaseura 1:33.36
71 Niko Aaltonen 2009 FIN
10 Uinti Tampere 1:36.55
371 Lenni Väänänen 2009 FIN
11 Uinti Tampere 1:37.40
374 Luka Heikkuri 2009 FIN
12 TaTu Tampere 1:45.29
136 Eino Bucktman 2009 FIN
13 TaTu Tampere 1:47.27
154 Elias Leppänen 2009 FIN
14 Uinti Tampere 1:48.95
315 Sisu Toiva 2009 FIN
15 TaTu Tampere 1:51.72
150 Rasmus Kautto 2009 FIN
16 Uinti Tampere 1:59.28
375 Otto Lehtola 2009 FIN
17 Hämeenlinnan Uimaseura
82 Elmeri Osmala 2009 FIN
18 Uimaseura Kangasalan Kuohu LATE
400 Frans Nieminen 2009 FIN
19 Uimaseura Kangasalan Kuohu LATE
399 Tuure Pikkuhuhta 2009 FIN
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 317 Jesse Uutela 2008 Uinti Tampere FIN 1:07.87
2 291 Georg Aspholm 2008 Uinti Tampere FIN 1:08.77
3 323 Matias Suutala 2008 Uinti Tampere FIN 1:09.42
4 Nokian Pyry 1:11.82
203 Konsta Horppu 2008 FIN
5 Lahden Uimaseura 1:12.66
21 Aleksi Salo 2008 FIN
6 TaTu Tampere 1:15.99
133 Daniil Tirronen 2008 FIN
7 Uinti Tampere 1:16.83
329 Eero Olli 2008 FIN
8 Uinti Tampere 1:19.94
365 Joel Alfthan 2008 FIN
9 TaTu Tampere 1:20.17
127 Nikita Zuravljov 2008 FIN
10 Uinti Tampere 1:20.60
296 Hugo Rossi 2008 FIN
11 Uinti Tampere 1:21.97
357 Aapo Pajunen 2008 FIN
12 Uinti Tampere 1:23.35
325 Elias Eironen 2008 FIN
13 Hämeenlinnan Uimaseura 1:24.28
65 Samu Nurminen 2008 FIN
14 Uinti Tampere 1:27.37
347 Joonatan Niemi 2008 FIN
15 Uinti Tampere 1:29.51
369 Oiva Katiska 2008 FIN
16 TaTu Tampere 1:32.63
111 Elias Suominen 2008 FIN
17 Hämeenlinnan Uimaseura 1:36.05
75 Antti Sauroja 2008 FIN
18 Uinti Tampere
378 Aapeli Karislahti 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 253 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere FIN 59.94
2 102 Lev Vlasov 2007 TaTu Tampere FIN 1:02.03
3 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:03.33
222 Väinö Hinkka 2007 FIN
4 Lahden Uimaseura 1:03.46
15 Joonas Pulkkinen 2007 FIN
5 Uinti Tampere 1:03.71
377 Oliver Bradford 2007 FIN
6 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:04.01
223 Tatu Yli-houhala 2007 FIN
7 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:05.49
220 Juho Rosenström 2007 FIN
8 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:08.56
216 Eemeli Salo 2007 FIN
9 Uinti Tampere 1:08.84
290 Thomas Jürgens 2007 FIN
10 Uinti Tampere 1:09.72
324 Petter Kaskela 2007 FIN
11 Uinti Tampere 1:11.58
345 Alexandro Sivenius 2007 FIN
12 Nokian Pyry 1:12.21
199 Emil Savolainen 2007 FIN
13 Lahden Uimaseura 1:12.57
20 Leevi Immonen 2007 FIN
14 TaTu Tampere 1:13.92
112 Tero Soukka 2007 FIN
15 Lahden Uimaseura 1:14.11
25 Raman Bajalan 2007 FIN
16 Uinti Tampere 1:14.13
298 Topi Äikäs 2007 FIN
17 TaTu Tampere 1:16.36
101 Niklas Tikkanen 2007 FIN
18 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:17.07
226 Markus Levonoja 2007 FIN
19 TaTu Tampere 1:17.81
145 Pyry Nieminen 2007 FIN
20 Uinti Tampere 1:21.47
302 Aapo Harjula 2007 FIN
21 134 Niklas Kallio TaTu Tampere 1:23.23
2007 FIN
22 228 Juhani Antti Tapio Ritakallio Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:26.80
2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Uinti Tampere 58.06
271 Matias Leiwo 2006 FIN
2 Uinti Tampere 1:00.60
247 Väinö Pitkänen 2006 FIN
3 Nokian Pyry 1:01.82
194 Iiro Räty 2006 FIN
4 Uinti Tampere 1:01.86
276 Sami Schrader 2006 FIN
5 Lahden Uimaseura 1:02.90
11 Denis Katunov 2006 FIN
6 TaTu Tampere 1:03.11
110 Sebastian Sojolin 2006 FIN
7 Hämeenlinnan Uimaseura 1:04.36
69 Aleksi Luopajärvi 2006 FIN
8 Uinti Tampere 1:05.34
260 Rasmus Ruotoistenmäki 2006 FIN
9 Nokian Pyry 1:06.42
201 Luka Hirvonen 2006 FIN
10 TaTu Tampere 1:07.54
104 Kalle Heinonen 2006 FIN
11 Uinti Tampere 1:09.06
240 Niklas Töyrylä 2006 FIN
12 Uinti Tampere 1:09.59
272 Aamos Järveläinen 2006 FIN
13 Uinti Tampere 1:10.10
273 Julius Järveläinen 2006 FIN
14 TaTu Tampere 1:10.92
129 Miki Vierre 2006 FIN
15 TaTu Tampere 1:11.05
121 Eetu Nieminen 2006 FIN
16 300 Konsta Iskala Uinti Tampere 1:12.56
2006 FIN
17 12 Vilho Teno Lahden Uimaseura 1:13.35
2006 FIN
18 97 Ferdinand Backman TaTu Tampere 1:14.56
2006 FIN
19 131 Leo Lehtonen TaTu Tampere 1:17.48
2006 FIN
20 373 Niklas Silfver Uinti Tampere 1:18.11
2006 FIN
21 351 Rafael Mouna Uinti Tampere 1:18.37
2006 FIN
22 277 Severi Roihankorpi Uinti Tampere 1:20.95
2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Lahden Uimaseura 56.35
17 Topias Tynjä 2005 FIN
2 Uinti Tampere 57.09
268 Oliver Priimägi 2005 FIN
3 Uimaseura Kangasalan Kuohu 57.86
214 Miklas Pikkuhuhta 2005 FIN
4 Uinti Tampere 58.70
264 Ivan Chupakhin 2005 FIN
5 Uinti Tampere 58.81
234 Samuel Sainio 2005 FIN
6 Nokian Pyry 59.22
195 Tuomas Lehtonen 2005 FIN
7 Heinolan Isku 59.30
1 Santeri Salonen 2005 FIN
8 Hämeenlinnan Uimaseura 59.51
55 Joni Routamo 2005 FIN
9 Lahden Uimaseura 1:01.85
19 Miko Virtanen 2005 FIN
10 Lahden Uimaseura 1:02.21
26 Kasperi Haverinen 2005 FIN
11 Hämeenlinnan Uimaseura 1:02.34
58 Iiro Kyllönen 2005 FIN
12 197 Kasper Kytö Nokian Pyry 1:03.67
2005 FIN
13 278 Alex Lehtola Uinti Tampere 1:04.69
2005 FIN
14 119 Severi Muje TaTu Tampere 1:05.76
2005 FIN
15 28 Elias Molodtsov Lahden Uimaseura 1:06.16
2005 FIN
16 285 Leevi Luoma Uinti Tampere 1:06.64
2005 FIN
17 63 Timi Louhe Hämeenlinnan Uimaseura 1:06.86
2005 FIN
18 132 Luukas Kallio TaTu Tampere 1:17.10
2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Lahden Uimaseura 53.58
8 Santeri Pulkkinen 2004 FIN
2 Lahden Uimaseura 55.51
6 Taavi Backman 2004 FIN
3 TaTu Tampere 56.05
96 Niilo Kilpeläinen 2004 FIN
4 Lahden Uimaseura 56.88
13 Jesse Hyppönen 2004 FIN
5 Uinti Tampere 56.96
267 Max Nikkari 2004 FIN
6 Uinti Tampere 57.22
283 Sebastian Rasimus 2004 FIN
7 Uinti Tampere 57.89
232 Aarne Eskelinen 2004 FIN
8 Lahden Uimaseura 57.93
7 Aapo Koskinen 2004 FIN
9 Uinti Tampere 57.94
233 Lassi Walden 2004 FIN
10 TaTu Tampere 58.70
100 Oskar Tuominen 2004 FIN
11 22 Antero Ruban Lahden Uimaseura 1:01.20
2004 FIN
12 57 Luka Pykälistö Hämeenlinnan Uimaseura 1:03.62
2004 FIN
13 108 Joona Kurppa TaTu Tampere 1:04.83
2004 FIN
14 275 Iliad Sioofy Khojine Uinti Tampere 1:08.46 LATE
2004 FIN
2020-10-31 09.27.27 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner