2021-06-25   10:59:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Document
Start list
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 2, P12,13,14,15,16 100m RU
Finaali 1 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.47
Entry time
Start:
228 1 Juhani Antti Tapio Ritakallio 2007 UKK
296 2 Hugo Rossi 2008 UiTa 2:01.61
357 3 Aapo Pajunen 2008 UiTa 1:56.26
75 4 Antti Sauroja 2008 HäUS 1:54.66
347 5 Joonatan Niemi 2008 UiTa 1:55.39
298 6 Topi Äikäs 2007 UiTa 1:57.18
378 7 Aapeli Karislahti 2008 UiTa
8
Event 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 2 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.49
365 1 Joel Alfthan 2008 UiTa 1:48.79
324 2 Petter Kaskela 2007 UiTa 1:42.53
97 3 Ferdinand Backman 2006 TaTU 1:39.16
129 4 Miki Vierre 2006 TaTU 1:38.56
226 5 Markus Levonoja 2007 UKK 1:38.70
101 6 Niklas Tikkanen 2007 TaTU 1:41.96
121 7 Eetu Nieminen 2006 TaTU 1:43.94
134 8 Niklas Kallio 2007 TaTU 1:52.66
Event 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 3 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.51
131 1 Leo Lehtonen 2006 TaTU 1:37.68
132 2 Luukas Kallio 2005 TaTU 1:36.11
12 3 Vilho Teno 2006 LaUS 1:30.48
28 4 Elias Molodtsov 2005 LaUS 1:28.83
216 5 Eemeli Salo 2007 UKK 1:29.07
26 6 Kasperi Haverinen 2005 LaUS 1:31.39
223 7 Tatu Yli-houhala 2007 UKK 1:36.14
145 8 Pyry Nieminen 2007 TaTU 1:38.40
Event 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 4 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.54
287 1 Tobias Syrjä 2006 UiTa 1:27.63
278 2 Alex Lehtola 2005 UiTa 1:26.32
63 3 Timi Louhe 2005 HäUS 1:22.30
94 4 Akseli Kotti 2004 TaTU 1:18.74
285 5 Leevi Luoma 2005 UiTa 1:21.19
263 6 Saku Pietilä 2006 UiTa 1:22.33
112 7 Tero Soukka 2007 TaTU 1:26.80
20 8 Leevi Immonen 2007 LaUS 1:27.78
Event 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 12 years
ID
Lane
Name
Born
Team
11.56
Entry time
Start:
369 1 Oiva Katiska 2008 UiTa 1:47.66
329 2 Eero Olli 2008 UiTa 1:41.85
317 3 Jesse Uutela 2008 UiTa 1:36.03
323 4 Matias Suutala 2008 UiTa 1:25.30
291 5 Georg Aspholm 2008 UiTa 1:28.50
133 6 Daniil Tirronen 2008 TaTU 1:40.55
111 7 Elias Suominen 2008 TaTU 1:43.25
325 8 Elias Eironen 2008 UiTa 1:48.43
Event 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 13 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.58
377 1 Oliver Bradford 2007 UiTa 1:24.22
222 2 Väinö Hinkka 2007 UKK 1:21.87
220 3 Juho Rosenström 2007 UKK 1:19.62
102 4 Lev Vlasov 2007 TaTU 1:12.26
253 5 Valtteri Pellinen 2007 UiTa 1:18.87
274 6 Mikael Uitto 2007 UiTa 1:20.80
15 7 Joonas Pulkkinen 2007 LaUS 1:24.22
290 8 Thomas Jürgens 2007 UiTa 1:24.77
Event 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 14 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.00
201 1 Luka Hirvonen 2006 Pyry 1:19.83
276 2 Sami Schrader 2006 UiTa 1:18.94
247 3 Väinö Pitkänen 2006 UiTa 1:18.58
110 4 Sebastian Sojolin 2006 TaTU 1:16.37
60 5 Ilmari Partanen 2006 HäUS 1:17.78
271 6 Matias Leiwo 2006 UiTa 1:18.63
191 7 Casper Kvist 2006 Pyry 1:19.08
11 8 Denis Katunov 2006 LaUS 1:20.03
Event 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 15 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.02
244 1 Akseli Liukkonen 2005 UiTa 1:16.88
261 2 Oliver Aspholm 2005 UiTa 1:14.36
268 3 Oliver Priimägi 2005 UiTa 1:13.42
234 4 Samuel Sainio 2005 UiTa 1:07.10
214 5 Miklas Pikkuhuhta 2005 UKK 1:08.80
235 6 Daniel Kontula 2005 UiTa 1:14.32
264 7 Ivan Chupakhin 2005 UiTa 1:14.95
19 8 Miko Virtanen 2005 LaUS 1:20.26
Event 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 16 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.03
237 1 Lenni Lehtonen 2004 UiTa 1:15.86
7 2 Aapo Koskinen 2004 LaUS 1:12.29
13 3 Jesse Hyppönen 2004 LaUS 1:10.86
8 4 Santeri Pulkkinen 2004 LaUS 1:04.51
96 5 Niilo Kilpeläinen 2004 TaTU 1:08.68
246 6 Lauri Mäkinen 2004 UiTa 1:11.89
105 7 Konsta Kallio 2004 TaTU 1:13.95
22 8 Antero Ruban 2004 LaUS 1:18.53
2020-10-31 09.04.50 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner