2021-06-25   12:10:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Document
Start list
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU
Finaali 1 (10)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.25
Entry time
Start:
368 1 Iita Helminen 2009 UiTa 2:09.93
331 2 Alissa Silfver 2008 UiTa 1:58.07
372 3 Juuli Pulkkinen 2009 UiTa 1:57.88
313 4 Sissi Viitasaari 2008 UiTa 1:55.48
355 5 Matilda Ådjers 2009 UiTa 1:56.27
230 6 Lilja Malkavaara 2008 UKK 1:58.02
362 7 Sini Ylipelkonen 2008 UiTa 2:07.58
370 8 Peppi Pohjanen 2009 UiTa
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 2 (10)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.27
332 1 Linda From 2008 UiTa 1:53.55
124 2 Lila Reiman 2007 TaTU 1:51.26
146 3 Pihla Lehtivuori 2008 TaTU 1:49.60
74 4 Venla Viitaluoma 2008 HäUS 1:47.58
218 5 Siiri Mäkelä 2008 UKK 1:47.72
109 6 Viiu Levola 2008 TaTU 1:51.18
367 7 Sandra Roivas 2008 UiTa 1:51.43
303 8 Lotta Laine 2008 UiTa 1:54.30
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 3 (10)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.30
322 1 nelli savisto 2009 UiTa 1:47.01
364 2 Pinja Metsäpelto 2008 UiTa 1:46.38
41 3 Aino Koivuluoma 2009 LaUS 1:46.08
77 4 Ida Tuomola 2009 HäUS 1:43.80
231 5 Kiira Rasilahti 2008 UKK 1:45.53
310 6 Olivia Gadd 2008 UiTa 1:46.31
354 7 Emilia Ådjers 2008 UiTa 1:46.90
334 8 Kerttu Mätäsjärvi 2009 UiTa 1:47.13
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 4 (10)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.32
343 1 Iina Mäensivu 2008 UiTa 1:42.03
265 2 Emmi Jokinen 2008 UiTa 1:41.36
158 3 Noora Ekman 2009 TaTU 1:40.10
135 4 Martta Mäkinen 2008 TaTU 1:38.58
229 5 Iines Kuvaja 2007 UKK 1:39.03
318 6 Meea Kinnunen 2009 UiTa 1:40.30
286 7 Linda Möttönen 2006 UiTa 1:41.50
308 8 Hanna Vänni 2008 UiTa 1:42.23
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 5 (10)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.34
Entry time
Start:
155 1 Nelli Hietala 2007 TaTU 1:38.41
312 2 Hanna Zautasvili 2008 UiTa 1:37.92
114 3 Iiris Myllymäki 2008 TaTU 1:35.30
225 4 Ada Tuurna 2008 UKK 1:33.53
309 5 Nella Kuivanen 2008 UiTa 1:34.92
294 6 Selma Ala-Karvia 2008 UiTa 1:36.92
141 7 Minttu Mäkihannu 2008 TaTU 1:38.28
349 8 Aljean Kippola 2009 UiTa 1:38.46
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 11 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.36
36 1 Anni Eskelinen 2009 LaUS 1:37.53
330 2 Veera Linna 2009 UiTa 1:36.57
143 3 Olivia Saukko 2009 TaTU 1:32.41
130 4 Janna Saloniemi 2009 TaTU 1:24.41
221 5 Helmi Hinkka 2009 UKK 1:28.82
39 6 Aida Laukkanen 2009 LaUS 1:34.02
115 7 Minea Moisio 2009 TaTU 1:37.06
120 8 Adele Luukkonen 2009 TaTU 1:37.65
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 12 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.38
24 1 Saaga Pitkänen 2008 LaUS 1:32.94
156 2 Chiara Kippola 2008 TaTU 1:32.72
305 3 Ameli Pitrè 2008 UiTa 1:30.85
227 4 Maija Mikkonen 2008 UKK 1:22.56
32 5 Awa Laukkanen 2008 LaUS 1:28.10
125 6 Oona Valtonen 2008 TaTU 1:31.46
210 7 Sofia Hämäläinen 2008 Pyry 1:32.92
103 8 Iida Pennanen 2008 TaTU 1:33.32
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 13 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.40
269 1 Veera Nurmikolu 2007 UiTa 1:30.82
224 2 Liisa Peetsu 2007 UKK 1:25.70
266 3 Aino Ruottinen 2007 UiTa 1:21.89
18 4 Siiri Haverinen 2007 LaUS 1:17.70
219 5 Hertta Nieminen 2007 UKK 1:18.28
196 6 Veera Malmelin 2007 Pyry 1:24.85
107 7 Elsa Joseph 2007 TaTU 1:30.09
281 8 Netta Halttunen 2007 UiTa 1:35.57
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 14 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.42
252 1 Aino Välimaa 2006 UiTa 1:22.98
249 2 Ippi Ranta 2006 UiTa 1:19.27
10 3 Tinka Tamminen 2006 LaUS 1:16.94
215 4 Silva Salonniemi 2006 UKK 1:16.31
326 5 Saaga Keränen 2006 UiTa 1:16.34
248 6 Isla Leinonen 2006 UiTa 1:17.47
9 7 Tiinu Tamminen 2006 LaUS 1:19.44
254 8 Viivi Kiiveri 2006 UiTa 1:34.90
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 15 years
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.44
1
2
270 3 Soila Nevalainen 2005 UiTa 1:33.28
213 4 Jenna Luoma 2005 UKK 1:19.45
304 5 Veera Olli 2005 UiTa 1:24.62
6
7
8
2020-10-31 09.04.49 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner