2021-05-07   05:45:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
1 T11,12,13,14,15 100m RU
11 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 130 Janna Saloniemi 2009 TaTu Tampere FIN 1:24.41
2 221 Helmi Hinkka 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:28.82
3 143 Olivia Saukko 2009 TaTu Tampere FIN 1:32.41
4 39 Aida Laukkanen 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:34.02
5 330 Veera Linna 2009 Uinti Tampere FIN 1:36.57
6 TaTu Tampere 1:37.06
115 Minea Moisio 2009 FIN
7 Lahden Uimaseura 1:37.53
36 Anni Eskelinen 2009 FIN
8 TaTu Tampere 1:37.65
120 Adele Luukkonen 2009 FIN
9 Uinti Tampere 1:38.46
349 Aljean Kippola 2009 FIN
10 TaTu Tampere 1:40.10
158 Noora Ekman 2009 FIN
11 Uinti Tampere 1:40.30
318 Meea Kinnunen 2009 FIN
12 Hämeenlinnan Uimaseura 1:43.80
77 Ida Tuomola 2009 FIN
13 Lahden Uimaseura 1:46.08
41 Aino Koivuluoma 2009 FIN
14 Uinti Tampere 1:47.01
322 nelli savisto 2009 FIN
15 Uinti Tampere 1:47.13
334 Kerttu Mätäsjärvi 2009 FIN
16 Uinti Tampere 1:56.27
355 Matilda Ådjers 2009 FIN
17 Uinti Tampere 1:57.88
372 Juuli Pulkkinen 2009 FIN
18 Uinti Tampere 2:09.93
368 Iita Helminen 2009 FIN
19 Uinti Tampere
370 Peppi Pohjanen 2009 FIN
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 227 Maija Mikkonen 2008 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:22.56
2 32 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura FIN 1:28.10
3 305 Ameli Pitrè 2008 Uinti Tampere FIN 1:30.85
4 TaTu Tampere 1:31.46
125 Oona Valtonen 2008 FIN
5 TaTu Tampere 1:32.72
156 Chiara Kippola 2008 FIN
6 Nokian Pyry 1:32.92
210 Sofia Hämäläinen 2008 FIN
7 Lahden Uimaseura 1:32.94
24 Saaga Pitkänen 2008 FIN
8 TaTu Tampere 1:33.32
103 Iida Pennanen 2008 FIN
9 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:33.53
225 Ada Tuurna 2008 FIN
10 Uinti Tampere 1:34.92
309 Nella Kuivanen 2008 FIN
11 TaTu Tampere 1:35.30
114 Iiris Myllymäki 2008 FIN
12 Uinti Tampere 1:36.92
294 Selma Ala-Karvia 2008 FIN
13 Uinti Tampere 1:37.92
312 Hanna Zautasvili 2008 FIN
14 TaTu Tampere 1:38.28
141 Minttu Mäkihannu 2008 FIN
15 TaTu Tampere 1:38.58
135 Martta Mäkinen 2008 FIN
16 Uinti Tampere 1:41.36
265 Emmi Jokinen 2008 FIN
17 Uinti Tampere 1:42.03
343 Iina Mäensivu 2008 FIN
18 Uinti Tampere 1:42.23
308 Hanna Vänni 2008 FIN
19 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:45.53
231 Kiira Rasilahti 2008 FIN
20 Uinti Tampere 1:46.31
310 Olivia Gadd 2008 FIN
21 Uinti Tampere 1:46.38
364 Pinja Metsäpelto 2008 FIN
22 354 Emilia Ådjers Uinti Tampere 1:46.90
2008 FIN
23 74 Venla Viitaluoma Hämeenlinnan Uimaseura 1:47.58
2008 FIN
24 218 Siiri Mäkelä Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:47.72
2008 FIN
25 146 Pihla Lehtivuori TaTu Tampere 1:49.60
2008 FIN
26 109 Viiu Levola TaTu Tampere 1:51.18
2008 FIN
27 367 Sandra Roivas Uinti Tampere 1:51.43
2008 FIN
28 332 Linda From Uinti Tampere 1:53.55
2008 FIN
29 303 Lotta Laine Uinti Tampere 1:54.30
2008 FIN
30 313 Sissi Viitasaari Uinti Tampere 1:55.48
2008 FIN
31 230 Lilja Malkavaara Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:58.02
2008 FIN
32 331 Alissa Silfver Uinti Tampere 1:58.07
2008 FIN
33 362 Sini Ylipelkonen Uinti Tampere 2:07.58
2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Lahden Uimaseura 1:17.70
18 Siiri Haverinen 2007 FIN
2 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:18.28
219 Hertta Nieminen 2007 FIN
3 Uinti Tampere 1:21.89
266 Aino Ruottinen 2007 FIN
4 Nokian Pyry 1:24.85
196 Veera Malmelin 2007 FIN
5 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:25.70
224 Liisa Peetsu 2007 FIN
6 107 Elsa Joseph TaTu Tampere 1:30.09
2007 FIN
7 269 Veera Nurmikolu Uinti Tampere 1:30.82
2007 FIN
8 281 Netta Halttunen Uinti Tampere 1:35.57
2007 FIN
9 155 Nelli Hietala TaTu Tampere 1:38.41
2007 FIN
10 229 Iines Kuvaja Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:39.03
2007 FIN
11 124 Lila Reiman TaTu Tampere 1:51.26
2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:16.31
215 Silva Salonniemi 2006 FIN
2 Uinti Tampere 1:16.34
326 Saaga Keränen 2006 FIN
3 Lahden Uimaseura 1:16.94
10 Tinka Tamminen 2006 FIN
4 Uinti Tampere 1:17.47
248 Isla Leinonen 2006 FIN
5 Uinti Tampere 1:19.27
249 Ippi Ranta 2006 FIN
6 Lahden Uimaseura 1:19.44
9 Tiinu Tamminen 2006 FIN
7 Uinti Tampere 1:22.98
252 Aino Välimaa 2006 FIN
8 Uinti Tampere 1:34.90
254 Viivi Kiiveri 2006 FIN
9 Uinti Tampere 1:41.50
286 Linda Möttönen 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 213 Jenna Luoma 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:19.45
2 304 Veera Olli 2005 Uinti Tampere FIN 1:24.62
3 Uinti Tampere 1:33.28
270 Soila Nevalainen 2005 FIN
2020-10-31 09.27.20 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere
Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
2 P12,13,14,15,16 100m RU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 323 Matias Suutala 2008 Uinti Tampere FIN 1:25.30
2 291 Georg Aspholm 2008 Uinti Tampere FIN 1:28.50
3 317 Jesse Uutela 2008 Uinti Tampere FIN 1:36.03
4 133 Daniil Tirronen 2008 TaTu Tampere FIN 1:40.55
5 329 Eero Olli 2008 Uinti Tampere FIN 1:41.85
6 TaTu Tampere 1:43.25
111 Elias Suominen 2008 FIN
7 Uinti Tampere 1:47.66
369 Oiva Katiska 2008 FIN
8 Uinti Tampere 1:48.43
325 Elias Eironen 2008 FIN
9 Uinti Tampere 1:48.79
365 Joel Alfthan 2008 FIN
10 Hämeenlinnan Uimaseura 1:54.66
75 Antti Sauroja 2008 FIN
11 Uinti Tampere 1:55.39
347 Joonatan Niemi 2008 FIN
12 Uinti Tampere 1:56.26
357 Aapo Pajunen 2008 FIN
13 Uinti Tampere 2:01.61
296 Hugo Rossi 2008 FIN
14 Uinti Tampere
378 Aapeli Karislahti 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 102 Lev Vlasov 2007 TaTu Tampere FIN 1:12.26
2 253 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere FIN 1:18.87
3 220 Juho Rosenström 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:19.62
4 274 Mikael Uitto 2007 Uinti Tampere FIN 1:20.80
5 222 Väinö Hinkka 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:21.87
6 15 Joonas Pulkkinen 2007 Lahden Uimaseura FIN 1:24.22
7 377 Oliver Bradford 2007 Uinti Tampere FIN 1:24.22
8 290 Thomas Jürgens 2007 Uinti Tampere FIN 1:24.77
9 TaTu Tampere 1:26.80
112 Tero Soukka 2007 FIN
10 Lahden Uimaseura 1:27.78
20 Leevi Immonen 2007 FIN
11 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:29.07
216 Eemeli Salo 2007 FIN
12 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:36.14
223 Tatu Yli-houhala 2007 FIN
13 TaTu Tampere 1:38.40
145 Pyry Nieminen 2007 FIN
14 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:38.70
226 Markus Levonoja 2007 FIN
15 TaTu Tampere 1:41.96
101 Niklas Tikkanen 2007 FIN
16 Uinti Tampere 1:42.53
324 Petter Kaskela 2007 FIN
17 TaTu Tampere 1:52.66
134 Niklas Kallio 2007 FIN
18 Uinti Tampere 1:57.18
298 Topi Äikäs 2007 FIN
19 Uimaseura Kangasalan Kuohu
228 Juhani Antti Tapio Ritakallio 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 110 Sebastian Sojolin 2006 TaTu Tampere FIN 1:16.37
2 60 Ilmari Partanen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:17.78
3 247 Väinö Pitkänen 2006 Uinti Tampere FIN 1:18.58
4 271 Matias Leiwo 2006 Uinti Tampere FIN 1:18.63
5 276 Sami Schrader 2006 Uinti Tampere FIN 1:18.94
6 191 Casper Kvist 2006 Nokian Pyry FIN 1:19.08
7 Nokian Pyry 1:19.83
201 Luka Hirvonen 2006 FIN
8 Lahden Uimaseura 1:20.03
11 Denis Katunov 2006 FIN
9 Uinti Tampere 1:22.33
263 Saku Pietilä 2006 FIN
10 Uinti Tampere 1:27.63
287 Tobias Syrjä 2006 FIN
11 Lahden Uimaseura 1:30.48
12 Vilho Teno 2006 FIN
12 TaTu Tampere 1:37.68
131 Leo Lehtonen 2006 FIN
13 TaTu Tampere 1:38.56
129 Miki Vierre 2006 FIN
14 TaTu Tampere 1:39.16
97 Ferdinand Backman 2006 FIN
15 TaTu Tampere 1:43.94
121 Eetu Nieminen 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 234 Samuel Sainio 2005 Uinti Tampere FIN 1:07.10
2 214 Miklas Pikkuhuhta 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:08.80
3 268 Oliver Priimägi 2005 Uinti Tampere FIN 1:13.42
4 235 Daniel Kontula 2005 Uinti Tampere FIN 1:14.32
5 261 Oliver Aspholm 2005 Uinti Tampere FIN 1:14.36
6 264 Ivan Chupakhin 2005 Uinti Tampere FIN 1:14.95
7 244 Akseli Liukkonen 2005 Uinti Tampere FIN 1:16.88
8 19 Miko Virtanen 2005 Lahden Uimaseura FIN 1:20.26
9 285 Leevi Luoma 2005 Uinti Tampere FIN 1:21.19
10 Hämeenlinnan Uimaseura 1:22.30
63 Timi Louhe 2005 FIN
11 Uinti Tampere 1:26.32
278 Alex Lehtola 2005 FIN
12 Lahden Uimaseura 1:28.83
28 Elias Molodtsov 2005 FIN
13 Lahden Uimaseura 1:31.39
26 Kasperi Haverinen 2005 FIN
14 TaTu Tampere 1:36.11
132 Luukas Kallio 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 8 Santeri Pulkkinen 2004 Lahden Uimaseura FIN 1:04.51
2 96 Niilo Kilpeläinen 2004 TaTu Tampere FIN 1:08.68
3 13 Jesse Hyppönen 2004 Lahden Uimaseura FIN 1:10.86
4 246 Lauri Mäkinen 2004 Uinti Tampere FIN 1:11.89
5 7 Aapo Koskinen 2004 Lahden Uimaseura FIN 1:12.29
6 105 Konsta Kallio 2004 TaTu Tampere FIN 1:13.95
7 237 Lenni Lehtonen 2004 Uinti Tampere FIN 1:15.86
8 22 Antero Ruban 2004 Lahden Uimaseura FIN 1:18.53
9 94 Akseli Kotti 2004 TaTu Tampere FIN 1:18.74
2020-10-31 09.27.24 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere
Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
3 T13,14,15 800m VU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 243 Nella Kortteinen 2007 Uinti Tampere FIN 10:02.70
2 14 Ebba Simberg 2007 Lahden Uimaseura FIN 10:10.95
3 193 Anni Frusti 2007 Nokian Pyry FIN 10:53.29
4 217 Hanni Koski 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 257 piia lahtinen 2006 Uinti Tampere FIN 10:12.02
2 99 Piitu Perkola 2006 TaTu Tampere FIN 11:22.71
3 279 Milja Prepula 2006 Uinti Tampere FIN 11:29.00
4 66 Neea Väkinen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 12:55.29
5 62 Helmi Heinonen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 13:00.97
6 27 Isabel Rumask 2006 Lahden Uimaseura FIN 14:52.69
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 212 Aino Hinkka 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 9:15.18
2 245 Emmi Lapikisto 2005 Uinti Tampere FIN 10:16.66
3 59 Veera Viskari 2005 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 10:28.55
4 241 Ilona Niemi 2005 Uinti Tampere FIN
2020-10-30 11.58.12 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere
Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
4 P14,15,16 800m VU
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 260 Rasmus Ruotoistenmäki 2006 Uinti Tampere FIN 10:24.54
2 356 Pyry Pyykkö 2006 Uinti Tampere FIN 10:25.34
3 240 Niklas Töyrylä 2006 Uinti Tampere FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 17 Topias Tynjä 2005 Lahden Uimaseura FIN 9:16.04
2 26 Kasperi Haverinen 2005 Lahden Uimaseura FIN 10:39.92
3 262 Henrik  Leinonen 2005 Uinti Tampere FIN 10:56.09
4 58 Iiro Kyllönen 2005 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 10:56.16
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 95 Lassi Niemi 2004 TaTu Tampere FIN 8:45.52
2 6 Taavi Backman 2004 Lahden Uimaseura FIN 8:53.48
3 239 Ilja Syrjä 2004 Uinti Tampere FIN 9:14.95
4 106 Atte Nieminen 2004 TaTu Tampere FIN 9:44.96
5 100 Oskar Tuominen 2004 TaTu Tampere FIN 9:46.76
6 4 Aaro Tenhu 2004 Lahden Kaleva FIN
2020-10-30 11.59.04 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere
Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
5 4X100m T15 SKU
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 379 Uinti Tampere 1 2006 Uinti Tampere FIN 4:33.75
1 Isla Leinonen 2006 FIN
2 Saaga Keränen 2006 FIN
3 Aino Välimaa 2006 FIN
4 Milana Virtanen 2006 FIN
2 44 Lahden Uimaseura 1 2005 Lahden Uimaseura FIN 4:37.52
1 Tiinu Tamminen 2006 FIN
2 Tinka Tamminen 2006 FIN
3 Ebba Simberg 2007 FIN
4 Juulia Sakomaa 2005 FIN
3 380 Uinti Tampere 2 2006 Uinti Tampere FIN 4:45.04
1 Nella Kortteinen 2007 FIN
2 Ippi Ranta 2006 FIN
3 Elli Kenttälä 2006 FIN
4 Ines Pälviranta 2007 FIN
4 381 Uinti Tampere 3 2005 Uinti Tampere FIN 4:57.63
1 Anna Hynönen 2006 FIN
2 Aino Ruottinen 2007 FIN
3 Enni Halttunen 2005 FIN
4 piia lahtinen 2006 FIN
5 45 Lahden Uimaseura 2 2007 Lahden Uimaseura FIN 5:15.23
1 Awa Laukkanen 2008 FIN
2 Saaga Pitkänen 2008 FIN
3 Siiri Haverinen 2007 FIN
4 Liisi Lehtiö 2008 FIN
2020-10-30 11.57.39 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere
Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
6 4X100m P16 SKU
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 47 Lahden Uimaseura 1 2004 Lahden Uimaseura FIN 4:05.82
1 Topias Tynjä 2005 FIN
2 Santeri Pulkkinen 2004 FIN
3 Taavi Backman 2004 FIN
4 Jesse Hyppönen 2004 FIN
2 169 TaTU Tampere ry 1 2004 TaTu Tampere FIN 4:06.22
1 Konsta Kallio 2004 FIN
2 Niilo Kilpeläinen 2004 FIN
3 Lassi Niemi 2004 FIN
4 Akseli Kotti 2004 FIN
3 383 Uinti Tampere 1 2004 Uinti Tampere FIN 4:09.77
1 Ilja Syrjä 2004 FIN
2 Samuel Sainio 2005 FIN
3 Riccardo Castagno 2004 FIN
4 Max Nikkari 2004 FIN
4 384 Uinti Tampere 2 2004 Uinti Tampere FIN 4:15.59
1 Oliver Aspholm 2005 FIN
2 Lauri Mäkinen 2004 FIN
3 Sebastian Rasimus 2004 FIN
4 Oliver Priimägi 2005 FIN
5 385 Uinti Tampere 3 2004 Uinti Tampere FIN 4:24.00
1 Ivan Chupakhin 2005 FIN
2 Antte Säilä 2004 FIN
3 Valtteri Pellinen 2007 FIN
4 Aarne Eskelinen 2004 FIN
6 170 TaTU Tampere ry 2 2004 TaTu Tampere FIN 4:24.26
1 Oskar Tuominen 2004 FIN
2 Sebastian Sojolin 2006 FIN
3 Atte Nieminen 2004 FIN
4 Lev Vlasov 2007 FIN
7 48 Lahden Uimaseura 2 2004 Lahden Uimaseura FIN 4:32.19
1 Aapo Koskinen 2004 FIN
2 Antero Ruban 2004 FIN
3 Tatu Kivimäki 2004 FIN
4 Miko Virtanen 2005 FIN
8 49 Lahden Uimaseura 3 2005 Lahden Uimaseura FIN 4:48.05
1 Kasperi Haverinen 2005 FIN
2 Denis Katunov 2006 FIN
3 Joonas Pulkkinen 2007 FIN
4 Elias Molodtsov 2005 FIN
2020-10-30 11.58.11 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere
Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
7 T10,11,12,13,14,15 100m VU
10 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 200 Hippu Rauhala 2010 Nokian Pyry FIN 1:13.59
2 209 Anni Sorsa 2010 Nokian Pyry FIN 1:18.94
3 207 Iina Tieaho 2010 Nokian Pyry FIN 1:22.28
4 40 Juuli Salum 2010 Lahden Uimaseura FIN 1:22.63
5 78 Tilda Somervuori 2010 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:24.46
6 Lahden Uimaseura 1:25.40
35 Annabel Salo 2010 FIN
7 Hämeenlinnan Uimaseura 1:26.21
72 Emma Relander 2010 FIN
8 Lahden Uimaseura 1:32.16
34 Milla Pylvänäinen 2010 FIN
9 TaTu Tampere 1:37.73
140 Hertta Myllymäki 2010 FIN
10 TaTu Tampere 1:39.29
139 Sina Huvila 2010 FIN
11 Uinti Tampere 1:41.36
358 saaga hakala 2010 FIN
11 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 221 Helmi Hinkka 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:10.17
2 130 Janna Saloniemi 2009 TaTu Tampere FIN 1:12.28
3 330 Veera Linna 2009 Uinti Tampere FIN 1:12.61
4 120 Adele Luukkonen 2009 TaTu Tampere FIN 1:14.11
5 37 Peppi Mutikainen 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:16.61
6 318 Meea Kinnunen 2009 Uinti Tampere FIN 1:17.08
7 115 Minea Moisio 2009 TaTu Tampere FIN 1:17.86
8 322 nelli savisto 2009 Uinti Tampere FIN 1:18.19
9 158 Noora Ekman 2009 TaTu Tampere FIN 1:18.25
10 143 Olivia Saukko 2009 TaTu Tampere FIN 1:18.30
11 39 Aida Laukkanen 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:19.47
12 Lahden Uimaseura 1:19.70
36 Anni Eskelinen 2009 FIN
13 Uinti Tampere 1:19.98
334 Kerttu Mätäsjärvi 2009 FIN
14 Nokian Pyry 1:20.35
206 Lotta Malmelin 2009 FIN
15 Lahden Uimaseura 1:21.65
41 Aino Koivuluoma 2009 FIN
16 Uinti Tampere 1:23.10
349 Aljean Kippola 2009 FIN
17 Hämeenlinnan Uimaseura 1:25.21
83 Unna Timonen 2009 FIN
18 Hämeenlinnan Uimaseura 1:25.81
81 Venla Eronkoski 2009 FIN
19 Uinti Tampere 1:28.98
355 Matilda Ådjers 2009 FIN
20 Hämeenlinnan Uimaseura 1:29.85
77 Ida Tuomola 2009 FIN
21 Uinti Tampere 1:30.10
368 Iita Helminen 2009 FIN
22 Hämeenlinnan Uimaseura 1:32.55
85 Seela Sora 2009 FIN
23 Uinti Tampere 1:33.51
372 Juuli Pulkkinen 2009 FIN
24 Uinti Tampere 1:38.99
338 Edith Råtts 2009 FIN
25 Uinti Tampere 1:47.17
370 Peppi Pohjanen 2009 FIN
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 32 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura FIN 1:05.19
2 23 Liisi Lehtiö 2008 Lahden Uimaseura FIN 1:07.97
3 227 Maija Mikkonen 2008 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:09.40
4 Hämeenlinnan Uimaseura 1:10.47
68 Saimi Lanki 2008 FIN
5 TaTu Tampere 1:12.29
135 Martta Mäkinen 2008 FIN
6 Uinti Tampere 1:12.35
308 Hanna Vänni 2008 FIN
7 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:13.73
225 Ada Tuurna 2008 FIN
8 TaTu Tampere 1:13.82
103 Iida Pennanen 2008 FIN
9 TaTu Tampere 1:14.62
114 Iiris Myllymäki 2008 FIN
10 TaTu Tampere 1:14.92
125 Oona Valtonen 2008 FIN
11 TaTu Tampere 1:14.99
156 Chiara Kippola 2008 FIN
12 Uinti Tampere 1:14.99
312 Hanna Zautasvili 2008 FIN
13 Nokian Pyry 1:15.04
210 Sofia Hämäläinen 2008 FIN
14 TaTu Tampere 1:15.88
141 Minttu Mäkihannu 2008 FIN
15 Uinti Tampere 1:16.58
305 Ameli Pitrè 2008 FIN
16 Lahden Uimaseura 1:17.52
24 Saaga Pitkänen 2008 FIN
17 TaTu Tampere 1:17.95
146 Pihla Lehtivuori 2008 FIN
18 TaTu Tampere 1:18.71
116 Venla Rajala 2008 FIN
19 Hämeenlinnan Uimaseura 1:20.09
74 Venla Viitaluoma 2008 FIN
20 Uinti Tampere 1:23.13
354 Emilia Ådjers 2008 FIN
21 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:23.99
218 Siiri Mäkelä 2008 FIN
22 343 Iina Mäensivu Uinti Tampere 1:24.49
2008 FIN
23 332 Linda From Uinti Tampere 1:25.80
2008 FIN
24 310 Olivia Gadd Uinti Tampere 1:27.40
2008 FIN
25 109 Viiu Levola TaTu Tampere 1:27.51
2008 FIN
26 360 Eveliina Päivärinta Uinti Tampere 1:28.28
2008 FIN
27 313 Sissi Viitasaari Uinti Tampere 1:28.59
2008 FIN
28 362 Sini Ylipelkonen Uinti Tampere 1:28.91
2008 FIN
29 367 Sandra Roivas Uinti Tampere 1:29.37
2008 FIN
30 231 Kiira Rasilahti Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:30.74
2008 FIN
31 230 Lilja Malkavaara Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:30.76
2008 FIN
32 157 Margareth Toomet TaTu Tampere 1:36.25
2008 FIN
33 353 Olivia Savioja Uinti Tampere 1:48.60
2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Nokian Pyry 1:01.37
193 Anni Frusti 2007 FIN
2 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:01.37
217 Hanni Koski 2007 FIN
3 Lahden Uimaseura 1:02.59
14 Ebba Simberg 2007 FIN
4 Uinti Tampere 1:02.65
259 Ines Pälviranta 2007 FIN
5 Nokian Pyry 1:02.84
192 Petra Soini 2007 FIN
6 224 Liisa Peetsu Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:04.66
2007 FIN
7 18 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura 1:05.43
2007 FIN
8 229 Iines Kuvaja Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:07.23
2007 FIN
9 314 Ella Gylden Uinti Tampere 1:07.51
2007 FIN
10 306 Erika Ruuskanen Uinti Tampere 1:10.55
2007 FIN
11 288 Emmiina Eho Uinti Tampere 1:10.72
2007 FIN
12 107 Elsa Joseph TaTu Tampere 1:11.19
2007 FIN
13 2 Krista Kurvinen Heinolan Isku 1:11.68
2007 FIN
14 155 Nelli Hietala TaTu Tampere 1:13.47
2007 FIN
15 281 Netta Halttunen Uinti Tampere 1:14.79
2007 FIN
16 328 Emmi Lindholm Uinti Tampere 1:22.47
2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Uinti Tampere 58.19
252 Aino Välimaa 2006 FIN
2 Uinti Tampere 1:01.55
258 Milana Virtanen 2006 FIN
3 Lahden Uimaseura 1:02.99
10 Tinka Tamminen 2006 FIN
4 Uinti Tampere 1:03.11
282 Elli Kenttälä 2006 FIN
5 Uinti Tampere 1:05.59
257 piia lahtinen 2006 FIN
6 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:06.95
215 Silva Salonniemi 2006 FIN
7 Hämeenlinnan Uimaseura 1:07.65
61 Tytti Rantanen 2006 FIN
8 292 Anna Selin Uinti Tampere 1:08.92
2006 FIN
9 66 Neea Väkinen Hämeenlinnan Uimaseura 1:11.23
2006 FIN
10 67 Ilona Salonen Hämeenlinnan Uimaseura 1:11.50
2006 FIN
11 254 Viivi Kiiveri Uinti Tampere 1:13.22
2006 FIN
12 62 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura 1:13.25
2006 FIN
13 299 Julia Jurttila Uinti Tampere 1:13.27
2006 FIN
14 301 Riia Pietilä Uinti Tampere 1:15.64
2006 FIN
15 27 Isabel Rumask Lahden Uimaseura 1:16.53
2006 FIN
16 250 maisa savisto Uinti Tampere 1:19.34
2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Lahden Uimaseura 59.56
16 Juulia Sakomaa 2005 FIN
2 Uinti Tampere 1:02.99
241 Ilona Niemi 2005 FIN
3 Hämeenlinnan Uimaseura 1:05.36
59 Veera Viskari 2005 FIN
4 Uinti Tampere 1:06.65
245 Emmi Lapikisto 2005 FIN
5 Uinti Tampere 1:07.37
238 Henni Halme 2005 FIN
6 Hämeenlinnan Uimaseura 1:08.74
54 Iida Salonen 2005 FIN
7 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:09.69
213 Jenna Luoma 2005 FIN
8 Lahden Kaleva 1:24.06
5 Edith Nuutinen 2005 FIN
9 352 Pinja Savioja Uinti Tampere 1:28.57
2005 FIN
2020-10-31 09.27.25 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere
Document
Entry List
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tre Uinti
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
8 P11,12,13,14,15,16 100m VU
11 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 29 Jaakko Bogdanov 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:14.85
2 361 Atte Katajisto 2009 Uinti Tampere FIN 1:23.62
3 38 Aaro Paasio 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:25.27
4 211 Hugo Heikkilä 2009 Nokian Pyry FIN 1:28.40
5 344 Matias Haapala 2009 Uinti Tampere FIN 1:29.77
6 Hämeenlinnan Uimaseura 1:30.61
70 Max Tamminen 2009 FIN
7 TaTu Tampere 1:32.08
142 Eemeli Pennanen 2009 FIN
8 Uinti Tampere 1:32.68
339 Alex Isotalo 2009 FIN
9 Hämeenlinnan Uimaseura 1:33.36
71 Niko Aaltonen 2009 FIN
10 Uinti Tampere 1:36.55
371 Lenni Väänänen 2009 FIN
11 Uinti Tampere 1:37.40
374 Luka Heikkuri 2009 FIN
12 TaTu Tampere 1:45.29
136 Eino Bucktman 2009 FIN
13 TaTu Tampere 1:47.27
154 Elias Leppänen 2009 FIN
14 Uinti Tampere 1:48.95
315 Sisu Toiva 2009 FIN
15 TaTu Tampere 1:51.72
150 Rasmus Kautto 2009 FIN
16 Uinti Tampere 1:59.28
375 Otto Lehtola 2009 FIN
17 Hämeenlinnan Uimaseura
82 Elmeri Osmala 2009 FIN
18 Uimaseura Kangasalan Kuohu LATE
400 Frans Nieminen 2009 FIN
19 Uimaseura Kangasalan Kuohu LATE
399 Tuure Pikkuhuhta 2009 FIN
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 317 Jesse Uutela 2008 Uinti Tampere FIN 1:07.87
2 291 Georg Aspholm 2008 Uinti Tampere FIN 1:08.77
3 323 Matias Suutala 2008 Uinti Tampere FIN 1:09.42
4 Nokian Pyry 1:11.82
203 Konsta Horppu 2008 FIN
5 Lahden Uimaseura 1:12.66
21 Aleksi Salo 2008 FIN
6 TaTu Tampere 1:15.99
133 Daniil Tirronen 2008 FIN
7 Uinti Tampere 1:16.83
329 Eero Olli 2008 FIN
8 Uinti Tampere 1:19.94
365 Joel Alfthan 2008 FIN
9 TaTu Tampere 1:20.17
127 Nikita Zuravljov 2008 FIN
10 Uinti Tampere 1:20.60
296 Hugo Rossi 2008 FIN
11 Uinti Tampere 1:21.97
357 Aapo Pajunen 2008 FIN
12 Uinti Tampere 1:23.35
325 Elias Eironen 2008 FIN
13 Hämeenlinnan Uimaseura 1:24.28
65 Samu Nurminen 2008 FIN
14 Uinti Tampere 1:27.37
347 Joonatan Niemi 2008 FIN
15 Uinti Tampere 1:29.51
369 Oiva Katiska 2008 FIN
16 TaTu Tampere 1:32.63
111 Elias Suominen 2008 FIN
17 Hämeenlinnan Uimaseura 1:36.05
75 Antti Sauroja 2008 FIN
18 Uinti Tampere
378 Aapeli Karislahti 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 253 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere FIN 59.94
2 102 Lev Vlasov 2007 TaTu Tampere FIN 1:02.03
3 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:03.33
222 Väinö Hinkka 2007 FIN
4 Lahden Uimaseura 1:03.46
15 Joonas Pulkkinen 2007 FIN
5 Uinti Tampere 1:03.71
377