Ohjelma Inställd: Sum-Sim Regionfinal 5 (Sandared), Västsvenska 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim Regionfinal Västsvenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandaredsbadet |
Arrangör: |
VSSF & SK 1970 |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 nov 2020 till den 8 nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1500m frisim flickor 15-16 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rekord |
16:35.13 |
|
Lucie Hanquet |
2003 |
Göteborg Sim (SWE) |
Göteborg |
2019-11-09 |
|
|
Sum-Sim region VSSF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Thilda Häll |
2005 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
17:30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
229 |
|
Ellen Vråmo |
2004 |
Simklubben S02 |
SWE |
18:31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
244 |
|
Elsa Dittmer |
2005 |
Simklubben S02 |
SWE |
19:02.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
77 |
|
Rebecka Berlin |
2005 |
Kungsbacka Simsällskap |
SWE |
19:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
356 |
|
Kasandra Svan |
2004 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
19:45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
296 |
|
Wilma Andrée |
2004 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
19:54.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
33 |
|
Saga Johannesson |
2005 |
Göteborg Sim |
SWE |
19:59.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
26 |
|
Julia Jonsson |
2004 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
20:25.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
55 |
|
Sara Högstedt |
2005 |
Göteborg Sim |
SWE |
20:47.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
113 |
|
Clara Axelsson |
2005 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
20:53.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
187 |
|
Ingrid Toresäter |
2005 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
21:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
263 |
|
Ida Hansson |
2005 |
Simklubben 1970 |
SWE |
23:55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-26 09:49:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|