Ohjelma Gant ÅSK Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kilpailujakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Organizer: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 3, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Perhosuinti Miehet, P-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Citywork |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojat 13 vuotta |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
130 |
|
Joel sulonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
137 |
|
Christian Edelman |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:22.13 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
136 |
|
Julius Linde |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
147 |
|
Niklas Honkanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
89 |
|
Jesper Lietzén |
2002 |
Åbo Simklubb |
FIN |
55.73 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
214 |
|
Ibrahim Ezzat |
2002 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
56.02 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
60 |
|
Roope Paatos |
2002 |
Raision Urheilijat |
FIN |
57.04 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
33 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.39 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
222 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:01.22 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Aapo Kinnunen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
11 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
101 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:03.87 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
216 |
|
Mikael Hirsiniemi |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:05.12 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
333 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:05.26 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
372 |
|
JANI-PETTERI PUUSTINEN |
1979 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:06.35 |
L |
|
LATE |
|
12 |
108 |
|
Aarni Linderborg |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
67 |
|
Kasperi Heikkinen |
2005 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
231 |
|
Luka Laaksonen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
|
Christian Nummi |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
66 |
|
Lauri Aho |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:10.66 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
235 |
|
Joonatan Davie |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
72 |
|
Aaro Törnström |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:11.81 |
|
LATE |
|
20 |
250 |
|
Romeo Maranzani |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
81 |
|
Veeti Hämäläinen |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
237 |
|
Alex Yli-Salomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
78 |
|
Aapo Nurminen |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:20.33 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
102 |
|
Tomas Laine |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
243 |
|
Alex Mukkulainen |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
115 |
|
Eemeli Arnell |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:25.57 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
75 |
|
Ville Suojasto |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
238 |
|
Max Yli-Salomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
129 |
|
Matias Seppä |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
331 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
232 |
|
Lauri-Pekka Pakomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
112 |
|
Frans Sandblom |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-02 20.35.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|