Startliste for Martti Ollgren Uinnit 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
Martti Ollgren –Uinnit 2020
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
TaTU Tampere ry. |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 26, 2020 to syys 26, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 47, 200m Vapaauinti Naiset
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
2 |
|
Erika Pulkkinen |
2000 |
UKK |
2:49.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Helmi Heinonen |
2006 |
HäUS |
2:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
4 |
|
Piitu Perkola |
2006 |
TaTU |
2:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
5 |
|
Milja Prepula |
2006 |
UiTa |
2:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
6 |
|
Neea Väkinen |
2006 |
HäUS |
2:42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
413 |
7 |
|
Aino Jääskeläinen |
2006 |
UiTa |
2:51.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 47, 200m Vapaauinti Naiset |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
1 |
|
Susanna Uitto |
2004 |
UiTa |
2:22.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Emilia Rahola |
2006 |
PUS |
2:21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
3 |
|
Milana Virtanen |
2006 |
UiTa |
2:19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
498 |
4 |
|
Anni-Maria Laakso |
2003 |
Plaani |
2:17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
329 |
5 |
|
Noora Kylmämetsä |
2004 |
UiTa |
2:18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
6 |
|
Kiona Amelia Inkilä |
2004 |
UiTa |
2:20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
7 |
|
Nanna Tynkkynen |
2003 |
TaTU |
2:22.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
8 |
|
Noora Pätiälä |
2004 |
UiTa |
2:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 47, 200m Vapaauinti Naiset |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
1 |
|
Kanerva Kinnunen |
2004 |
UiTa |
2:11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
463 |
2 |
|
Emma Gschwentner |
1997 |
UiTa |
2:10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
3 |
|
Emma-Lotta Tynkkynen |
1999 |
TaTU |
2:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
4 |
|
Nea Norismaa |
1995 |
UiTa |
2:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
5 |
|
Siiri Arjanmaa |
2004 |
UiTa |
2:08.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Annukka Pihkamäki |
2004 |
RiUS |
2:10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
7 |
|
Santra Nieminen |
2004 |
TaTU |
2:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
8 |
|
Anna Rantanen |
2001 |
TaTU |
2:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-26 16.21.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|