Program för Swedish Swim Games
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördag 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby SS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 sep 2020 till den 27 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
3 |
|
Arsham Hassani |
2007 |
VÄSTERÅS |
1:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
4 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
SUNDSVALL |
1:09.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
5 |
|
Siavash Vatani |
2003 |
SKURU IK |
1:11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Medley Men |
Heat 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
1 |
|
Pijus Guvenius |
2003 |
SPIF SF |
1:08.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
3 |
|
Mattias Kvist |
2003 |
SÖDERTÖRN |
1:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
4 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
58.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Jakob Rasmuson |
2003 |
SK NEPTUN |
59.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
6 |
|
Jonathan Douib |
2000 |
VÄSBY SS |
1:02.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Elias Hyvönen |
2000 |
ELFSBORG |
1:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Medley Men |
Heat 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
1 |
|
Jason Walterstad |
2004 |
SUNDSVALL |
1:08.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
|
Rasmus Skyving |
2003 |
NORRTÄLJE |
1:03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
|
Adi Ramovic |
2004 |
UPSALA S |
1:01.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
4 |
|
Klaudius Schreck |
2001 |
SÖDERTÖRN |
56.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
5 |
|
Carl Wennerholm |
2002 |
SKK |
59.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
6 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
1:02.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
7 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
SKURU IK |
1:05.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
8 |
|
Botvid Wiell |
2005 |
SALA SS |
1:09.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Medley Men |
Heat 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
1 |
|
Max Antonsson |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:07.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
2 |
|
Erik Falk |
2003 |
SPIF SF |
1:03.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
3 |
|
William Lernå |
2002 |
VÄSBY SS |
1:00.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
4 |
|
Simon Sjödin |
1986 |
SK NEPTUN |
52.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
5 |
|
Jakob Källquist |
2001 |
GÄVLE SS |
58.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
6 |
|
Theodor Sköld |
2001 |
VÄSBY SS |
1:02.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
7 |
|
Frank Raunio |
2000 |
SUNDSVALL |
1:04.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
8 |
|
Tom Dijkhuizen |
2003 |
VÄSTERÅS |
1:08.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-26 10:47:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|