Program för UGP 3 2019-2020, Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UGP 3- Eriksdalsbadet, 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Stockholms Simförbund & Polisensim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
800m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
213 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
8:48.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
John Zetterqvist |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
8:55.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Nils Malmberg |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
8:55.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Sid Lundgren |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
9:02.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Oliver Harper |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
9:18.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
114 |
|
Linus Thörn |
2002 |
Simklubben Neptun |
SWE |
9:27.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
725 |
|
Alexander Arnö |
2005 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
9:33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
133 |
|
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
Simklubben Neptun |
SWE |
9:44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
62 |
|
Henry Israelsson |
2006 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
9:44.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Oskar Arvidsson |
2002 |
Danderyds Simförening |
SWE |
9:47.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
52 |
|
Elijas Eriksson |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
9:48.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
47 |
|
Ludwig Skantz |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
9:48.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
127 |
|
Malte Haargaard |
2003 |
Simklubben Neptun |
SWE |
9:52.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
325 |
|
Lucas Vainio |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
10:05.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Marcus Hedlund |
2002 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
10:30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
61 |
|
Oscar Sjöberg |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
10:38.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
68 |
|
Bilal Mustefa |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
10:41.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
343 |
|
Niklas Nygren |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
11:06.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
257 |
|
Vidar Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
367 |
|
Love Sigfelt |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
256 |
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100 |
|
Alexander Trindade |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
348 |
|
Tommy Ritmberg |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
719 |
|
Ludvig Holfve |
2003 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
94 |
|
Maxim Jelagin |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
177 |
|
Axel Kallin |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-06 09:33:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|