Program för UGP 3 2019-2020, Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
UGP 3- Eriksdalsbadet, 2020
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Stockholms Simförbund & Polisensim |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 400m Medley Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
2 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
6:47.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
3 |
|
Ella Sörensen |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
6:21.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
4 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
5:59.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
316 |
5 |
|
Sara Andersson |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
6:10.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
6 |
|
Jenny Yelda Bibo |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
6:46.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 400m Medley Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
0 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
5:57.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Filippa Bonorden |
2005 |
DANDERYD |
5:55.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
2 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
5:46.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
3 |
|
Rebecka Axelmalm |
2003 |
SÖDERTÖRN |
5:39.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
4 |
|
Hannah Kinane |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
5:38.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
5 |
|
Isabella Westberg |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
5:39.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
6 |
|
Johanna Torell |
2005 |
LIDINGÖ SK |
5:42.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
|
Jemina Granholm |
2002 |
BOTK-RÖNN |
5:55.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
499 |
8 |
|
Ella Adman |
2006 |
WISBY SS |
5:56.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
9 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
5:58.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 400m Medley Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
0 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
5:28.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Olivia Elmquist |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
5:25.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
643 |
2 |
|
Maria Bang |
2003 |
SPIF SF |
5:20.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Louise Larsson |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
5:16.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
4 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
SK NEPTUN |
5:09.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
721 |
5 |
|
Astrid Nilsson |
2003 |
TUREBERG |
5:10.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
724 |
6 |
|
Sara Arnö |
2004 |
TUREBERG |
5:20.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
640 |
7 |
|
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
SPIF SF |
5:21.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
8 |
|
Linn Bengtsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
5:25.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
9 |
|
Louise Hertegren |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
5:34.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-07 08:48:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|