Startliste for Kronborg Open 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag Formiddag
Løb 120, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: LB Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 214 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 50 m | 2:06.69 | |
2 | 18 | Frøyland-Jensen Amund | 2005 | Karmøy SK | 50 m | 2:07.03 | ||
3 | 677 | Halawi Carlos | 2006 | MK 31 | 0697AR | 50 m | 2:07.47 | |
4 | 513 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 2:08.55 | |
5 | 457 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 2:09.36 | |
6 | 736 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 50 m | 2:09.39 | |
7 | 242 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 2:09.80 | |
8 | 717 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 2:10.80 | |
9 | 436 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:12.07 | |
10 | 212 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 50 m | 2:12.28 | |
11 | 75 | Liebenhagen Anton | 2005 | LANDSKRONA | AK8505 | 50 m | 2:12.90 | |
12 | 28 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 2:12.98 | |
13 | 74 | Kristensen Casper | 2005 | LANDSKRONA | AK7505 | 50 m | 2:12.98 | |
14 | 237 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 2:13.09 | |
15 | 19 | Manchev Lazar Dinkov | 2006 | Karmøy SK | 50 m | 2:13.67 | ||
16 | 44 | Sultan Yaser | 2005 | SK RAN | AK5105 | 50 m | 2:15.37 | |
17 | 153 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 2:15.77 | |
18 | 672 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 50 m | 2:15.83 | |
19 | 116 | Ekelund Gabriel | 2006 | KSLS | AI7906 | 50 m | 2:16.22 | |
20 | 759 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI 39 | 0547AB | 50 m | 2:16.43 | |
21 | 649 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 2:16.61 | |
22 | 125 | Ljunggren Malte | 2006 | KSLS | AJ1106 | 50 m | 2:16.93 | |
23 | 432 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 2:16.98 | |
24 | 467 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 2:17.91 | |
25 | 240 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 2:18.34 | |
26 | 130 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | AE8506 | 50 m | 2:18.64 | |
27 | 32 | Hariri Mustafa | 2005 | SK RAN | AG7105 | 50 m | 2:19.31 | |
28 | 155 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 50 m | 2:19.52 | |
29 | 248 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 50 m | 2:20.00 | |
30 | 442 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:20.66 | |
31 | 255 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 50 m | 2:21.89 | |
32 | 113 | Carlsson Melvin | 2005 | KSLS | AG7505 | 50 m | 2:22.26 | |
33 | 441 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 2:23.03 | |
34 | 152 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 50 m | 2:23.49 | |
35 | 542 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 2:24.24 | |
36 | 675 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 50 m | 2:24.59 | |
37 | 437 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 2:24.88 | |
38 | 733 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 2:25.06 | |
39 | 37 | Koumaros Nikolas | 2006 | SK RAN | AR6106 | 50 m | 2:25.19 | |
40 | 636 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 50 m | 2:25.19 | |
41 | 30 | Hariri Hadi | 2005 | SK RAN | AH8705 | 50 m | 2:25.27 | |
42 | 650 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 50 m | 2:25.28 | |
43 | 20 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 2:25.29 | |
44 | 256 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 2:26.77 | |
45 | 473 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 2:27.73 | |
46 | 585 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 50 m | 2:27.79 | |
47 | 390 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 50 m | 2:28.59 | |
48 | 692 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | MK 31 | 0687AN | 50 m | 2:30.45 | |
49 | 23 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 2:30.52 | |
50 | 39 | Larsson Kim | 2005 | SK RAN | AC0105 | 50 m | 2:30.80 | |
51 | 33 | Hjalmarsson Emil | 2006 | SK RAN | AF5306 | 50 m | 2:34.31 | |
52 | 543 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 2:34.97 | |
53 | 767 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 50 m | 2:35.87 | |
54 | 149 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 50 m | 2:36.09 | |
55 | 250 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 50 m | 2:37.16 | |
56 | 65 | Henriksson Dennis | 2005 | LANDSKRONA | AN4705 | 50 m | 2:40.15 | |
57 | 544 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | 2:41.44 | |
58 | 127 | Melin Ozzy | 2006 | KSLS | AJ3106 | 50 m | 2:47.67 | |
59 | 137 | Svensson Linus | 2005 | KSLS | AN8905 | 50 m | 2:53.53 | |
60 | 632 | Marcussen Jacob Tykskov | 2006 | FR.SUND | 0645AL | 50 m | 3:23.80 | |
61 | 288 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 50 m | 3:25.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 06 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:33 |