Startliste for Kronborg Open 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag Formiddag
Seedede heat Løb 26
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2020 |
|
Udskriftsdato |
08 marts 2020 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
07:51 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 marts 2020 |
|
|
|
|
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
Indledende (7) |
Sponsor: Estivo Travel |
|
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
645 |
2 |
Mats Krüger |
2004 |
0497AI |
FARUM |
|
50m |
1:36.51 |
122 |
3 |
Haris Jazavac |
2002 |
AF0702 |
KSLS |
|
50m |
1:27.62 |
664 |
4 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
STT |
|
50m |
1:15.35 |
25 |
5 |
Robin Cakmak |
2004 |
AY0504 |
SK RAN |
|
50m |
1:17.24 |
327 |
6 |
Kasper Feld Sørensen |
2002 |
0239AG |
LYNGBY |
|
50m |
1:31.07 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
197 |
1 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
50m |
1:12.75 |
31 |
2 |
Mohammad Hariri |
2002 |
AK1502 |
SK RAN |
|
50m |
1:12.12 |
673 |
3 |
Malte Hjalholt |
2003 |
0355AG |
STT |
|
50m |
1:09.62 |
227 |
4 |
Elias Rought |
2003 |
0359AF |
SLAGELSE |
|
50m |
1:07.94 |
625 |
5 |
Victor Dyrhauge |
2004 |
0407AJ |
FR.SUND |
|
50m |
1:09.57 |
361 |
6 |
Marius Kjær Hoelgaard |
2004 |
0445AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:10.43 |
229 |
7 |
Jannik Jørgensen |
2004 |
0403AM |
SLAGELSE |
|
50m |
1:12.74 |
210 |
8 |
Tobias Wiegaard Hansen |
2004 |
0489AH |
SLAGELSE |
|
50m |
1:13.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
553 |
1 |
Alexander Stærkær |
2002 |
0287AN |
HELSINGØR |
|
50m |
1:07.32 |
500 |
2 |
Oliver Bak Jensen |
2002 |
0257AT |
HELSINGØR |
|
50m |
1:06.67 |
379 |
3 |
Owais Hamid |
2000 |
0077AP |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:05.73 |
156 |
4 |
Anton Witzell |
2004 |
AC4904 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:05.32 |
669 |
5 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
STT |
|
50m |
1:05.58 |
123 |
6 |
Felix Jönsson |
2004 |
AV2304 |
KSLS |
|
50m |
1:06.16 |
557 |
7 |
Lucas T. Mortensen |
2004 |
0431AN |
HELSINGØR |
|
50m |
1:06.99 |
581 |
8 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
50m |
1:07.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
316 |
1 |
Bror Textor-Broch |
2003 |
0381AD |
LYNGBY |
|
50m |
1:05.19 |
135 |
2 |
Ahmed Sadoon |
2002 |
AH2902 |
KSLS |
|
50m |
1:04.94 |
674 |
3 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
STT |
|
50m |
1:04.61 |
580 |
4 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
50m |
1:03.59 |
8 |
5 |
Elias Mønichen Alsos |
2004 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
1:04.23 |
278 |
6 |
Pelle Colmorten |
2004 |
0443AL |
ROSKILDE |
|
50m |
1:04.75 |
624 |
7 |
Lucas Nielsen |
2004 |
0403AO |
FR.SUND |
|
50m |
1:05.12 |
383 |
8 |
Mathias Parkhøi |
2003 |
0383AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:05.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
719 |
1 |
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
0471AD |
VEST |
|
50m |
1:02.42 |
199 |
2 |
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
0215AL |
SOLRØD |
|
50m |
1:00.81 |
6 |
3 |
Aleksander Henning Grønfur |
2003 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
58.12 |
486 |
4 |
Frederik Møller |
2002 |
0263AL |
HERLEV |
|
50m |
55.49 |
381 |
5 |
Oliver Jacobsen |
1997 |
9781AQ |
HVIDOVRE |
|
50m |
56.97 |
718 |
6 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
VEST |
|
50m |
59.16 |
198 |
7 |
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
0239AF |
SOLRØD |
|
50m |
1:01.84 |
583 |
8 |
Oskar Skov Grell |
2002 |
0217AC |
GSK |
|
50m |
1:03.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
380 |
1 |
Mads Haugård Hansen |
2000 |
0059AH |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:01.93 |
507 |
2 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
50m |
1:00.78 |
63 |
3 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
57.61 |
768 |
4 |
Oskar Hoff |
1998 |
|
LANDSKRONA |
|
50m |
54.52 |
484 |
5 |
Julius Munk |
2000 |
0055AA |
HERLEV |
|
50m |
55.85 |
710 |
6 |
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
0299AI |
VEST |
|
50m |
59.03 |
225 |
7 |
Casper Madsen |
2004 |
0461AC |
SLAGELSE |
|
50m |
1:01.83 |
482 |
8 |
Gabriel Elmedyb |
2004 |
0485AG |
HERLEV |
|
50m |
1:03.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
511 |
1 |
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
0389AL |
HELSINGØR |
|
50m |
1:01.92 |
96 |
2 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:00.30 |
502 |
3 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGØR |
|
50m |
57.42 |
495 |
4 |
Tobias Dan Hansen |
2002 |
0243AC |
HERLEV |
|
50m |
54.38 |
490 |
5 |
Laurits Kenskov |
2001 |
0145AC |
HERLEV |
|
50m |
55.74 |
709 |
6 |
Lars Thor Sørensen |
1999 |
9935AL |
VEST |
|
50m |
58.37 |
503 |
7 |
William Houen |
2001 |
0145AF |
HELSINGØR |
|
50m |
1:00.97 |
713 |
8 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
50m |
1:02.68 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:51 |
|