Startliste for Kronborg Open 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag Formiddag
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2020 |
|
Udskriftsdato |
07 marts 2020 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
09:18 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 marts 2020 |
|
|
|
|
Løb 16, 200m Rygsvømning Damer |
Indledende (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
715 |
1 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
0596AU |
VEST |
|
50m |
3:32.20 |
129 |
2 |
Filippa Molin |
2005 |
AK1205 |
KSLS |
|
50m |
2:53.04 |
685 |
3 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
MK 31 |
|
50m |
2:51.80 |
686 |
4 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
MK 31 |
|
50m |
2:50.68 |
249 |
5 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERØD |
|
50m |
2:51.77 |
110 |
6 |
Hanna Andersson |
2005 |
BF8805 |
KSLS |
|
50m |
2:52.69 |
38 |
7 |
Alva Larsson |
2004 |
BJ8604 |
SK RAN |
|
50m |
2:55.64 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
687 |
1 |
Nora Kejser |
2004 |
0476AO |
MK 31 |
|
50m |
2:44.93 |
757 |
2 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI 39 |
|
50m |
2:44.55 |
494 |
3 |
Signe Eie |
2005 |
0582AP |
HERLEV |
|
50m |
2:41.49 |
360 |
4 |
Emma Kjer Rasmussen |
2004 |
0498AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:39.55 |
454 |
5 |
Olivia Augustinus |
2004 |
0432BD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:39.59 |
140 |
6 |
Emma Widerfors |
2005 |
AQ2205 |
KSLS |
|
50m |
2:43.13 |
134 |
7 |
Linnea Ranvert |
2005 |
AC4605 |
KSLS |
|
50m |
2:44.79 |
582 |
8 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
50m |
2:47.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:35.69 |
497 |
2 |
Caroline Trøjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGØR |
|
50m |
2:29.93 |
499 |
3 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
50m |
2:28.11 |
196 |
4 |
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
0172AG |
SOLRØD |
|
50m |
2:21.09 |
365 |
5 |
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
0552AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:25.02 |
683 |
6 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
MK 31 |
|
50m |
2:28.93 |
512 |
7 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
2:31.87 |
151 |
8 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:39.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
97 |
1 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:35.53 |
597 |
2 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VÆRK |
|
50m |
2:29.92 |
714 |
3 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
50m |
2:27.73 |
53 |
4 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:20.85 |
233 |
5 |
Sofie Nielsen |
2001 |
0198AF |
SLAGELSE |
|
50m |
2:21.61 |
655 |
6 |
Karoline K. Larsen |
2004 |
0484AJ |
FARUM |
|
50m |
2:28.92 |
71 |
7 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:31.83 |
558 |
8 |
Mikkeline Rud Wiberg |
2005 |
0584AH |
HELSINGØR |
|
50m |
2:37.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
50m |
2:34.14 |
506 |
2 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
50m |
2:29.31 |
68 |
3 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:25.20 |
2 |
4 |
Sara Stoebner |
1997 |
|
Oslo IL |
|
50m |
2:17.11 |
58 |
5 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:21.61 |
121 |
6 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
50m |
2:28.25 |
769 |
7 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
50m |
2:31.70 |
509 |
8 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0316BH |
HELSINGØR |
|
50m |
2:36.37 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
07 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:18 |
|