Program for Kronborg Open 2020
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 16, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Imou |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Stoebner Sara | 1997 | Oslo IL | 50 m | 2:17.11 | ||
2 | 53 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 50 m | 2:20.85 | |
3 | 196 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 50 m | 2:21.09 | |
4 | 58 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 50 m | 2:21.61 | |
5 | 233 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:21.61 | |
6 | 365 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 2:25.02 | |
7 | 68 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 50 m | 2:25.20 | |
8 | 714 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 2:27.73 | |
9 | 499 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:28.11 | |
10 | 121 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 2:28.25 | |
11 | 655 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 2:28.92 | |
12 | 683 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK 31 | 0408AB | 50 m | 2:28.93 | |
13 | 506 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 2:29.31 | |
14 | 597 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 2:29.92 | |
15 | 497 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 2:29.93 | |
16 | 769 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 2:31.70 | |
17 | 71 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 50 m | 2:31.83 | |
18 | 512 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 2:31.87 | |
19 | 120 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 2:34.14 | |
20 | 97 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 50 m | 2:35.53 | |
21 | 98 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 50 m | 2:35.69 | |
22 | 509 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 50 m | 2:36.37 | |
23 | 558 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 2:37.06 | |
24 | 492 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 2:39.36 | |
25 | 151 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 50 m | 2:39.42 | |
26 | 360 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 2:39.55 | |
27 | 454 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 2:39.59 | |
28 | 494 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 2:41.49 | |
29 | 140 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 2:43.13 | |
30 | 757 | Blond Lærke | 2003 | VI 39 | 0362AW | 50 m | 2:44.55 | |
31 | 134 | Ranvert Linnea | 2005 | KSLS | AC4605 | 50 m | 2:44.79 | |
32 | 687 | Kejser Nora | 2004 | MK 31 | 0476AO | 50 m | 2:44.93 | |
33 | 582 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 2:47.75 | |
34 | 686 | Roskær Elisabeth | 2004 | MK 31 | 0464AC | 50 m | 2:50.68 | |
35 | 249 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 2:51.77 | |
36 | 685 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 50 m | 2:51.80 | |
37 | 110 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 50 m | 2:52.69 | |
38 | 129 | Molin Filippa | 2005 | KSLS | AK1205 | 50 m | 2:53.04 | |
39 | 38 | Larsson Alva | 2004 | SK RAN | BJ8604 | 50 m | 2:55.64 | |
40 | 41 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 2:55.88 | |
41 | 318 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 3:03.05 | |
42 | 715 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 50 m | 3:32.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 06 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:33 |