Program for Kronborg Open 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 103, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Coffee Trade |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 118 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | AT3206 | 50 m | 30.65 | |
2 | 244 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 31.09 | |
3 | 720 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 31.40 | |
4 | 206 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 50 m | 31.86 | |
5 | 450 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 32.06 | |
6 | 760 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI 39 | 0634AH | 50 m | 32.45 | |
7 | 377 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 32.91 | |
8 | 257 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 50 m | 32.96 | |
9 | 589 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 50 m | 32.98 | |
10 | 702 | Walløe Nadia | 2007 | MK 31 | 0702AD | 50 m | 33.05 | |
11 | 17 | Nikelis Haide | 2006 | Karmøy SK | 50 m | 33.32 | ||
12 | 590 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 50 m | 33.32 | |
13 | 731 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 50 m | 33.59 | |
14 | 548 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 33.62 | |
15 | 139 | Wahlund Isabella | 2006 | KSLS | AT9406 | 50 m | 33.65 | |
16 | 540 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 50 m | 33.73 | |
17 | 680 | Højlund Sarah | 2006 | MK 31 | 0684AH | 50 m | 33.84 | |
18 | 368 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | 33.91 | |
19 | 541 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 34.22 | |
20 | 588 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 50 m | 34.36 | |
21 | 401 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 50 m | 34.37 | |
22 | 208 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 34.42 | |
23 | 238 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 50 m | 34.81 | |
24 | 668 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 50 m | 35.07 | |
25 | 593 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 35.40 | |
26 | 331 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 35.73 | |
27 | 444 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 35.95 | |
28 | 735 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 50 m | 36.03 | |
29 | 222 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 50 m | 36.04 | |
30 | 695 | Hansen Caroline | 2007 | MK 31 | 0784AG | 50 m | 36.11 | |
31 | 470 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 36.21 | |
32 | 291 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 50 m | 36.41 | |
33 | 474 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 36.57 | |
34 | 11 | Rossebø Mina Medhaug | 2006 | Karmøy SK | 50 m | 36.65 | ||
35 | 727 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 50 m | 36.92 | |
36 | 241 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 36.95 | |
37 | 243 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 50 m | 37.02 | |
38 | 302 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 50 m | 37.64 | |
39 | 696 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | MK 31 | 0708AF | 50 m | 37.76 | |
40 | 523 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 50 m | 38.06 | |
41 | 586 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 50 m | 38.61 | |
42 | 400 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 50 m | 38.68 | |
43 | 223 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 50 m | 38.75 | |
44 | 598 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 38.75 | |
45 | 520 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 50 m | 39.37 | |
46 | 304 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 50 m | 39.89 | |
47 | 370 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 50 m | 40.34 | |
48 | 297 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 50 m | 40.35 | |
49 | 619 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 50 m | 40.64 | |
50 | 524 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 50 m | 40.75 | |
51 | 219 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 50 m | 40.82 | |
52 | 224 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 50 m | 40.87 | |
53 | 528 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 50 m | 41.10 | |
54 | 706 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | MK 31 | 0744AQ | 50 m | 42.41 | |
55 | 301 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 50 m | 42.53 | |
56 | 395 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 50 m | 42.59 | |
57 | 307 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 50 m | 42.94 | |
58 | 639 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 50 m | 43.14 | |
59 | 295 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 50 m | 43.39 | |
60 | 699 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK 31 | 0758AO | 50 m | 43.66 | |
61 | 638 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 50 m | 44.24 | |
62 | 312 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 50 m | 44.96 | |
63 | 236 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 50 m | 45.29 | |
64 | 616 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 50 m | 45.99 | |
65 | 330 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 50 m | 46.02 | |
66 | 367 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 50 m | 46.99 | |
67 | 328 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 50 m | 48.20 | |
68 | 343 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 50 m | 48.84 | |
69 | 522 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 50 m | 49.71 | |
70 | 599 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 50 m | 51.17 | |
71 | 560 | Borg Andrea | 2008 | HELSINGØR | 0804AD | 50 m | 51.73 | |
72 | 374 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 50 m | 52.34 | |
73 | 351 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 50 m | 55.71 | |
74 | 339 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 50 m | 55.72 | |
75 | 332 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 50 m | 1:00.04 | |
76 | 392 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 06 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:33 |