Startliste for Kronborg Open 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 119
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2020 |
|
Udskriftsdato |
08 marts 2020 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
10:41 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 marts 2020 |
|
|
|
|
Løb 119, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (24) |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
|
Heat 1 (24) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
531 |
1 |
Thilde Ethelberg |
2009 |
0956AF |
HELSINGØR |
|
50m |
|
84 |
2 |
Isabelle Nielsen |
2009 |
AD6609 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
62 |
3 |
Isabella Hansen |
2010 |
AE8410 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:05.76 |
391 |
4 |
Isabella B Bonde |
2008 |
0854AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:58.34 |
337 |
5 |
Ella Holm Elkjær |
2010 |
1014AE |
LYNGBY |
|
50m |
2:03.74 |
60 |
6 |
Alva Eskilsson |
2010 |
AG2810 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
430 |
7 |
Ella Trærup |
2009 |
0918BE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
|
107 |
8 |
Astrid Wagner |
2008 |
BE3208 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
94 |
1 |
Amalie Riis |
2007 |
BL3807 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:49.47 |
51 |
2 |
Lisen Burnesson |
2008 |
AY8808 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:43.29 |
341 |
3 |
Emilia Hartvigsen |
2010 |
1084AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:41.75 |
756 |
4 |
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
0988BA |
VEST |
|
50m |
1:40.30 |
338 |
5 |
Ella Lindum Andersen |
2010 |
1026AG |
LYNGBY |
|
50m |
1:40.31 |
332 |
6 |
Amanda Hartvigsen |
2010 |
1094AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:42.87 |
751 |
7 |
Mia Kristensen |
2009 |
0958AE |
VEST |
|
50m |
1:45.31 |
86 |
8 |
Rut Nilsson |
2009 |
AL5609 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:50.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
353 |
1 |
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
1074AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:39.26 |
746 |
2 |
Ida Matthesen |
2009 |
0946AC |
VEST |
|
50m |
1:38.72 |
328 |
3 |
Caroline Madsen |
2008 |
0872AP |
LYNGBY |
|
50m |
1:37.89 |
263 |
4 |
Karoline Hauch |
2009 |
0936AJ |
ROSKILDE |
|
50m |
1:37.40 |
271 |
5 |
Marie Meier Vestermann |
2008 |
0878AL |
ROSKILDE |
|
50m |
1:37.70 |
82 |
6 |
Mia Maric |
2009 |
AR2009 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:38.68 |
740 |
7 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
50m |
1:39.18 |
57 |
8 |
Emmy Ekvall |
2009 |
AA3809 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:40.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
752 |
1 |
Mille Therp |
2009 |
0906AB |
VEST |
|
50m |
1:34.95 |
269 |
2 |
Liva Holst Klarskov |
2009 |
0944AH |
ROSKILDE |
|
50m |
1:34.79 |
739 |
3 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
50m |
1:33.59 |
613 |
4 |
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
0938AI |
FR.SUND |
|
50m |
1:32.64 |
270 |
5 |
Marie Lund Bro |
2008 |
0816AO |
ROSKILDE |
|
50m |
1:33.20 |
351 |
6 |
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
1006AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:34.36 |
276 |
7 |
Vita Nygaard Berg |
2008 |
0806AO |
ROSKILDE |
|
50m |
1:34.82 |
741 |
8 |
Cornelia Matthesen |
2009 |
0918AI |
VEST |
|
50m |
1:35.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
374 |
1 |
Mathilde Søgaard |
2008 |
0894AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:31.81 |
265 |
2 |
Ella Palmund |
2008 |
0806AB |
ROSKILDE |
|
50m |
1:31.70 |
346 |
3 |
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
LYNGBY |
|
50m |
1:31.37 |
329 |
4 |
Galina Duric |
2008 |
0886AK |
LYNGBY |
|
50m |
1:30.75 |
367 |
5 |
Laura Sandgreen |
2008 |
0826AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:31.28 |
339 |
6 |
Ellen Fenger |
2009 |
0992AF |
LYNGBY |
|
50m |
1:31.69 |
312 |
7 |
Sofie Ross |
2008 |
0802AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:31.72 |
755 |
8 |
Sally Anna Usinger |
2008 |
0898AR |
VEST |
|
50m |
1:32.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
617 |
1 |
Caroline Lindberg |
2007 |
0702AS |
FR.SUND |
|
50m |
1:30.32 |
268 |
2 |
Lidia Beyarslan |
2008 |
0820AR |
ROSKILDE |
|
50m |
1:29.67 |
616 |
3 |
Kornelia Eg |
2008 |
0888AC |
FR.SUND |
|
50m |
1:29.34 |
369 |
4 |
Emma Simonsen |
2009 |
0996AA |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:27.80 |
615 |
5 |
Marie Borregaard Nielsen |
2008 |
0864AE |
FR.SUND |
|
50m |
1:28.82 |
336 |
6 |
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
1042AC |
LYNGBY |
|
50m |
1:29.55 |
343 |
7 |
Kamille Drejer Mikkelsen |
2009 |
0944AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:29.79 |
330 |
8 |
Freja Itenov |
2008 |
0808AK |
LYNGBY |
|
50m |
1:30.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
734 |
1 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
50m |
1:27.40 |
522 |
2 |
Filippa Redestam |
2008 |
0814AM |
HELSINGØR |
|
50m |
1:26.12 |
422 |
3 |
Josephine S. Christensen |
2009 |
0932AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:25.36 |
748 |
4 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
50m |
1:24.73 |
524 |
5 |
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
0844AD |
HELSINGØR |
|
50m |
1:24.93 |
266 |
6 |
Eva de Maeyer |
2009 |
0918AB |
ROSKILDE |
|
50m |
1:25.94 |
394 |
7 |
Ella Strange |
2009 |
0906AA |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:27.29 |
48 |
8 |
Maja Antonsson |
2007 |
BE5607 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:27.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
307 |
1 |
Olivia Barfoed |
2007 |
0762AL |
LYNGBY |
|
50m |
1:24.64 |
411 |
2 |
Andrea Lage |
2009 |
0934AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:24.36 |
618 |
3 |
Clara Aamann |
2007 |
0712AW |
FR.SUND |
|
50m |
1:23.92 |
90 |
4 |
Patricia Pavlovic |
2008 |
AY9008 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:23.32 |
279 |
5 |
Sarah Hjulgaard Eriksen |
2008 |
0896AO |
ROSKILDE |
|
50m |
1:23.49 |
408 |
6 |
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
0922AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:24.26 |
309 |
7 |
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
0896AK |
LYNGBY |
|
50m |
1:24.63 |
342 |
8 |
Freya Ploug Mattson |
2009 |
0938AG |
LYNGBY |
|
50m |
1:24.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
737 |
1 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
50m |
1:22.90 |
284 |
2 |
Johanne Lund Bro |
2007 |
0772AO |
ROSKILDE |
|
50m |
1:22.78 |
738 |
3 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
50m |
1:22.54 |
528 |
4 |
Molly E. Schmidt-Nielsen |
2007 |
0732AS |
HELSINGØR |
|
50m |
1:22.29 |
80 |
5 |
Elin Malmgren |
2007 |
BJ6207 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:22.52 |
743 |
6 |
Emma de Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
50m |
1:22.62 |
300 |
7 |
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
0886AB |
LYNGBY |
|
50m |
1:22.85 |
283 |
8 |
Augusta Anemone Friis |
2006 |
0628AW |
ROSKILDE |
|
50m |
1:22.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
376 |
1 |
Zeline Maxine Helsengren Lintrup |
2007 |
0744AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:21.35 |
461 |
2 |
Ellen Simoni Alfast |
2006 |
0604AI |
HERLEV |
|
50m |
1:20.92 |
515 |
3 |
Amelia Eriksen |
2008 |
0892AD |
HELSINGØR |
|
50m |
1:20.73 |
392 |
4 |
Milena B Bonde |
2006 |
0644AU |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:20.34 |
301 |
5 |
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
0964AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:20.66 |
299 |
6 |
Ellen Textor-Broch |
2009 |
0942AA |
LYNGBY |
|
50m |
1:20.89 |
745 |
7 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
50m |
1:21.22 |
639 |
8 |
Selma Thomsen Lind |
2007 |
0714AJ |
FARUM |
|
50m |
1:21.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Julia Vincentz |
2007 |
0778AU |
ROSKILDE |
|
50m |
1:19.95 |
292 |
2 |
Alma Hartmann Jensen |
2007 |
0744AT |
LYNGBY |
|
50m |
1:19.46 |
109 |
3 |
Elin Adler |
2006 |
AY3406 |
KSLS |
|
50m |
1:18.50 |
85 |
4 |
Linnea Nielsen |
2007 |
AO3807 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:17.53 |
707 |
5 |
Sally Emilie Bill |
2007 |
0722AU |
MK 31 |
|
50m |
1:18.34 |
471 |
6 |
Iben Karlsmark |
2007 |
0716AJ |
HERLEV |
|
50m |
1:19.13 |
703 |
7 |
Regitze Wojtaszewski |
2007 |
0734AN |
MK 31 |
|
50m |
1:19.80 |
427 |
8 |
Thilde Gammelvind |
2008 |
0804AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:20.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
523 |
1 |
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
0746AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
1:17.21 |
224 |
2 |
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
0826AG |
SLAGELSE |
|
50m |
1:17.03 |
552 |
3 |
Ulrikke Skjøth-Rasmussen |
2007 |
0704AD |
HELSINGØR |
|
50m |
1:16.54 |
414 |
4 |
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
0902AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:16.02 |
310 |
5 |
Sophia Zøllner |
2008 |
0874AA |
LYNGBY |
|
50m |
1:16.32 |
59 |
6 |
Thowe Eliasson |
2006 |
AF6206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:16.66 |
727 |
7 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
50m |
1:17.04 |
91 |
8 |
Lowa Persson |
2007 |
AO3607 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:17.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
586 |
1 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
50m |
1:15.71 |
222 |
2 |
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
0794AK |
SLAGELSE |
|
50m |
1:14.90 |
89 |
3 |
Julia Palm |
2006 |
BL1206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:14.73 |
700 |
4 |
Maya Jacobsen |
2007 |
0754AQ |
MK 31 |
|
50m |
1:14.60 |
83 |
5 |
Linnea Mårtensson |
2006 |
BC2206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:14.70 |
619 |
6 |
Julie Truelsen |
2008 |
0854AE |
FR.SUND |
|
50m |
1:14.84 |
43 |
7 |
Wilma Sonesson |
2007 |
AH5407 |
SK RAN |
|
50m |
1:15.09 |
399 |
8 |
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
0788AF |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:15.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
315 |
1 |
Alma Lind Babin |
2006 |
0608AL |
LYNGBY |
|
50m |
1:14.06 |
370 |
2 |
Anna Sofie Skov |
2008 |
0874AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:13.83 |
693 |
3 |
Aya Malling |
2006 |
0686AV |
MK 31 |
|
50m |
1:13.64 |
393 |
4 |
Asta Hänel Christensen |
2008 |
0804AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:13.40 |
291 |
5 |
Wilma Berg |
2008 |
0868AD |
LYNGBY |
|
50m |
1:13.47 |
302 |
6 |
Ida Mathiesen |
2008 |
0876AK |
LYNGBY |
|
50m |
1:13.81 |
744 |
7 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
50m |
1:14.02 |
551 |
8 |
Sofie Kofoed Gjedsted |
2006 |
0648AR |
HELSINGØR |
|
50m |
1:14.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
459 |
1 |
Anna Powers |
2007 |
0702AC |
HERLEV |
|
50m |
1:13.33 |
725 |
2 |
Agnes Højsteen |
2007 |
0714AE |
VEST |
|
50m |
1:13.21 |
324 |
3 |
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
0656AJ |
LYNGBY |
|
50m |
1:13.12 |
735 |
4 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
50m |
1:12.47 |
373 |
5 |
Olga Cermak |
2006 |
0682AE |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:12.50 |
455 |
6 |
Helena Honore |
2007 |
0788AQ |
HERLEV |
|
50m |
1:13.13 |
36 |
7 |
Tova Jönsson |
2007 |
AW0207 |
SK RAN |
|
50m |
1:13.32 |
699 |
8 |
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
0758AO |
MK 31 |
|
50m |
1:13.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
472 |
1 |
Karoline Dahl Lewinsky |
2006 |
0642AK |
HERLEV |
|
50m |
1:12.40 |
401 |
2 |
Karla Hebeltoft Olesen |
2007 |
0712AG |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:12.18 |
470 |
3 |
Frederikke Fisker Jensen |
2006 |
0678AM |
HERLEV |
|
50m |
1:11.92 |
464 |
4 |
Sofija Rønne |
2006 |
0688AQ |
HERLEV |
|
50m |
1:11.15 |
252 |
5 |
Laura Weng Lind-Christensen |
2006 |
0636AC |
ALLERØD |
|
50m |
1:11.32 |
331 |
6 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:12.04 |
101 |
7 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:12.23 |
142 |
8 |
Vilda Berg |
2007 |
AC9407 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:12.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Karen Markussen |
2007 |
0704AA |
ALLERØD |
|
50m |
1:10.90 |
221 |
2 |
Annette Toft |
2006 |
0672AC |
SLAGELSE |
|
50m |
1:10.50 |
325 |
3 |
Sofia Yuwei Zhang |
2006 |
0658AA |
LYNGBY |
|
50m |
1:10.37 |
321 |
4 |
Marie Elster |
2006 |
0614AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:10.05 |
247 |
5 |
Cecilie Rud |
2006 |
0694AC |
ALLERØD |
|
50m |
1:10.12 |
114 |
6 |
Ana Corluka |
2006 |
AS5806 |
KSLS |
|
50m |
1:10.49 |
45 |
7 |
Clara Andersson |
2007 |
AO7407 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:10.50 |
678 |
8 |
Johanna Rasmussen |
2006 |
0632AG |
MK 31 |
|
50m |
1:11.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
456 |
1 |
Katrine Dresler Aleksic |
2007 |
0702AH |
HERLEV |
|
50m |
1:10.01 |
208 |
2 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
50m |
1:09.70 |
620 |
3 |
Lilja Skov |
2007 |
0708AP |
FR.SUND |
|
50m |
1:09.09 |
694 |
4 |
Caroline Bjerre |
2007 |
0772AM |
MK 31 |
|
50m |
1:08.85 |
445 |
5 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:09.00 |
126 |
6 |
Vicky Luc |
2007 |
AJ6607 |
KSLS |
|
50m |
1:09.45 |
550 |
7 |
Sofie Anker Nielsen |
2006 |
0694AU |
HELSINGØR |
|
50m |
1:09.84 |
731 |
8 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
50m |
1:10.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
548 |
1 |
Olga Vejlby |
2006 |
0622AP |
HELSINGØR |
|
50m |
1:08.71 |
720 |
2 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
50m |
1:08.58 |
680 |
3 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
MK 31 |
|
50m |
1:08.40 |
440 |
4 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:08.12 |
465 |
5 |
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
0696AK |
HERLEV |
|
50m |
1:08.24 |
139 |
6 |
Isabella Wahlund |
2006 |
AT9406 |
KSLS |
|
50m |
1:08.45 |
377 |
7 |
Rikke Parkhøi |
2006 |
0626AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:08.69 |
458 |
8 |
Kristine Dupont |
2007 |
0788AL |
HERLEV |
|
50m |
1:08.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Emma Maric |
2007 |
AQ5607 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:07.70 |
254 |
2 |
Liva Wissing |
2006 |
0642AC |
ALLERØD |
|
50m |
1:07.53 |
698 |
3 |
Frederikke Dyrby Pedersen |
2007 |
0788AO |
MK 31 |
|
50m |
1:07.02 |
235 |
4 |
Amanda Knirkholt Jacobsen |
2007 |
0776AA |
BIRKERØD |
|
50m |
1:06.65 |
540 |
5 |
Caroline Haugland |
2007 |
0756AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
1:06.75 |
317 |
6 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:07.41 |
206 |
7 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
SOLRØD |
|
50m |
1:07.70 |
697 |
8 |
Emma Kestenholz |
2007 |
0798AO |
MK 31 |
|
50m |
1:07.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
695 |
1 |
Caroline Hansen |
2007 |
0784AG |
MK 31 |
|
50m |
1:06.41 |
721 |
2 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
50m |
1:06.28 |
93 |
3 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:06.14 |
34 |
4 |
Amelia Johansson |
2006 |
BS1806 |
SK RAN |
|
50m |
1:05.86 |
696 |
5 |
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
0708AF |
MK 31 |
|
50m |
1:06.02 |
326 |
6 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
50m |
1:06.22 |
679 |
7 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
MK 31 |
|
50m |
1:06.31 |
668 |
8 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
STT |
|
50m |
1:06.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
246 |
1 |
Astrid Mulipola |
2006 |
0696AG |
ALLERØD |
|
50m |
1:05.51 |
590 |
2 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
0714AF |
GSK |
|
50m |
1:05.20 |
723 |
3 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
50m |
1:04.90 |
56 |
4 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:03.89 |
448 |
5 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:04.45 |
205 |
6 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
50m |
1:05.14 |
702 |
7 |
Nadia Walløe |
2007 |
0702AD |
MK 31 |
|
50m |
1:05.24 |
70 |
8 |
Maja Jensen |
2006 |
BA4606 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:05.54 |
|
|
Heat 23 (24) (Årg. 2008-2020) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
417 |
1 |
Ella Stensgaard |
2008 |
0816AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:12.82 |
293 |
2 |
Alvilda Højberg |
2008 |
0832AG |
LYNGBY |
|
50m |
1:11.50 |
297 |
3 |
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
0866AK |
LYNGBY |
|
50m |
1:10.84 |
368 |
4 |
Angela Bang Svendsen |
2008 |
0832AA |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:05.85 |
410 |
5 |
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
0804AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:08.50 |
400 |
6 |
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
0814AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:11.33 |
428 |
7 |
Vigga Jørgensen |
2008 |
0874AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:11.87 |
100 |
8 |
Mindalin Sjöholm |
2008 |
AY8408 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:13.11 |
|
|
Heat 24 (24) (Årg. 2006-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
257 |
1 |
Mille Frydendahl |
2006 |
0684AB |
ALLERØD |
|
50m |
1:03.14 |
323 |
2 |
Mathilde Severs |
2006 |
0648AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:03.10 |
446 |
3 |
Matilde Maagøe |
2007 |
0706AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:02.46 |
435 |
4 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:00.56 |
443 |
5 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:01.92 |
244 |
6 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERØD |
|
50m |
1:02.95 |
118 |
7 |
Alice Gulin |
2006 |
AT3206 |
KSLS |
|
50m |
1:03.11 |
17 |
8 |
Haide Nikelis |
2006 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
1:03.19 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
10:41 |
|