Startliste for Kronborg Open 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 105
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2020 |
|
Udskriftsdato |
06 marts 2020 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
15:06 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 marts 2020 |
|
|
|
|
Løb 105, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (11) |
Sponsor: Jacob Ernst Food |
|
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
571 |
3 |
Lin Rit Berthelsen |
2010 |
1020AK |
HELSINGØR |
|
50m |
1:03.83 |
573 |
4 |
Sara Gaudesen |
2010 |
1016AD |
HELSINGØR |
|
50m |
56.70 |
765 |
5 |
Mathilde Løk Borg |
2010 |
1034AB |
HELSINGØR |
|
50m |
58.79 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
569 |
1 |
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
0988AG |
HELSINGØR |
|
50m |
55.98 |
746 |
2 |
Ida Matthesen |
2009 |
0946AC |
VEST |
|
50m |
54.69 |
747 |
3 |
Lamia Taslicukur |
2008 |
0842AK |
VEST |
|
50m |
52.23 |
579 |
4 |
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
0946AF |
HELSINGØR |
|
50m |
49.40 |
751 |
5 |
Mia Kristensen |
2009 |
0958AE |
VEST |
|
50m |
50.83 |
560 |
6 |
Andrea Borg |
2008 |
0804AD |
HELSINGØR |
|
50m |
53.49 |
567 |
7 |
Fride Nielsen |
2009 |
0918BD |
HELSINGØR |
|
50m |
55.26 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
739 |
1 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
50m |
48.71 |
330 |
2 |
Freja Itenov |
2008 |
0808AK |
LYNGBY |
|
50m |
48.29 |
741 |
3 |
Cornelia Matthesen |
2009 |
0918AI |
VEST |
|
50m |
47.99 |
395 |
4 |
Amalie Olsen |
2008 |
0856AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
47.15 |
374 |
5 |
Mathilde Søgaard |
2008 |
0894AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
47.21 |
565 |
6 |
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
1096AC |
HELSINGØR |
|
50m |
48.00 |
756 |
7 |
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
0988BA |
VEST |
|
50m |
48.56 |
575 |
8 |
Thea Ryttersgaard |
2007 |
0704AO |
HELSINGØR |
|
50m |
49.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
752 |
1 |
Mille Therp |
2009 |
0906AB |
VEST |
|
50m |
46.77 |
755 |
2 |
Sally Anna Usinger |
2008 |
0898AR |
VEST |
|
50m |
45.35 |
599 |
3 |
Patricia Christensen |
2007 |
0794AI |
FR.VÆRK |
|
50m |
44.67 |
367 |
4 |
Laura Sandgreen |
2008 |
0826AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
44.41 |
312 |
5 |
Sofie Ross |
2008 |
0802AE |
LYNGBY |
|
50m |
44.59 |
295 |
6 |
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
0842AJ |
LYNGBY |
|
50m |
45.30 |
740 |
7 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
50m |
45.87 |
329 |
8 |
Galina Duric |
2008 |
0886AK |
LYNGBY |
|
50m |
46.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
309 |
1 |
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
0896AK |
LYNGBY |
|
50m |
44.19 |
707 |
2 |
Sally Emilie Bill |
2007 |
0722AU |
MK 31 |
|
50m |
43.63 |
471 |
3 |
Iben Karlsmark |
2007 |
0716AJ |
HERLEV |
|
50m |
43.18 |
748 |
4 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
50m |
42.64 |
738 |
5 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
50m |
42.64 |
376 |
6 |
Zeline Maxine Helsengren Lintrup |
2007 |
0744AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
43.40 |
346 |
7 |
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
LYNGBY |
|
50m |
44.12 |
703 |
8 |
Regitze Wojtaszewski |
2007 |
0734AN |
MK 31 |
|
50m |
44.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
531 |
1 |
Thilde Ethelberg |
2009 |
0956AF |
HELSINGØR |
|
50m |
42.33 |
406 |
2 |
Alberte Berner Mikkelsen |
2006 |
0602AP |
HVIDOVRE |
|
50m |
41.82 |
300 |
3 |
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
0886AB |
LYNGBY |
|
50m |
40.86 |
737 |
4 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
50m |
40.72 |
393 |
5 |
Asta Hänel Christensen |
2008 |
0804AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
40.73 |
697 |
6 |
Emma Kestenholz |
2007 |
0798AO |
MK 31 |
|
50m |
40.87 |
223 |
7 |
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
0848AC |
SLAGELSE |
|
50m |
42.26 |
734 |
8 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
50m |
42.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
586 |
1 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
50m |
40.23 |
539 |
2 |
Anna Bay-Jensen |
2006 |
0618AR |
HELSINGØR |
|
50m |
39.83 |
693 |
3 |
Aya Malling |
2006 |
0686AV |
MK 31 |
|
50m |
39.31 |
247 |
4 |
Cecilie Rud |
2006 |
0694AC |
ALLERØD |
|
50m |
38.80 |
698 |
5 |
Frederikke Dyrby Pedersen |
2007 |
0788AO |
MK 31 |
|
50m |
38.94 |
474 |
6 |
Sophie Hartwig-Porsdal |
2006 |
0614AH |
HERLEV |
|
50m |
39.69 |
399 |
7 |
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
0788AF |
HVIDOVRE |
|
50m |
40.06 |
695 |
8 |
Caroline Hansen |
2007 |
0784AG |
MK 31 |
|
50m |
40.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
551 |
1 |
Sofie Kofoed Gjedsted |
2006 |
0648AR |
HELSINGØR |
|
50m |
38.52 |
251 |
2 |
Karen Markussen |
2007 |
0704AA |
ALLERØD |
|
50m |
38.29 |
724 |
3 |
Laika Usinger |
2006 |
0636AV |
VEST |
|
50m |
37.66 |
601 |
4 |
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
0782AN |
FR.VÆRK |
|
50m |
37.03 |
245 |
5 |
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
0644AC |
ALLERØD |
|
50m |
37.37 |
456 |
6 |
Katrine Dresler Aleksic |
2007 |
0702AH |
HERLEV |
|
50m |
38.14 |
699 |
7 |
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
0758AO |
MK 31 |
|
50m |
38.40 |
600 |
8 |
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
0694AO |
FR.VÆRK |
|
50m |
38.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
696 |
1 |
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
0708AF |
MK 31 |
|
50m |
36.93 |
472 |
2 |
Karoline Dahl Lewinsky |
2006 |
0642AK |
HERLEV |
|
50m |
36.18 |
679 |
3 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
MK 31 |
|
50m |
36.03 |
700 |
4 |
Maya Jacobsen |
2007 |
0754AQ |
MK 31 |
|
50m |
35.65 |
465 |
5 |
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
0696AK |
HERLEV |
|
50m |
35.94 |
552 |
6 |
Ulrikke Skjøth-Rasmussen |
2007 |
0704AD |
HELSINGØR |
|
50m |
36.17 |
452 |
7 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
36.38 |
620 |
8 |
Lilja Skov |
2007 |
0708AP |
FR.SUND |
|
50m |
36.93 |
|
|
Heat 10 (11) (Årg. 2008-2020) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
370 |
1 |
Anna Sofie Skov |
2008 |
0874AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
40.33 |
293 |
2 |
Alvilda Højberg |
2008 |
0832AG |
LYNGBY |
|
50m |
39.83 |
224 |
3 |
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
0826AG |
SLAGELSE |
|
50m |
37.69 |
368 |
4 |
Angela Bang Svendsen |
2008 |
0832AA |
HVIDOVRE |
|
50m |
34.65 |
744 |
5 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
50m |
37.39 |
515 |
6 |
Amelia Eriksen |
2008 |
0892AD |
HELSINGØR |
|
50m |
37.91 |
400 |
7 |
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
0814AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
39.95 |
619 |
8 |
Julie Truelsen |
2008 |
0854AE |
FR.SUND |
|
50m |
40.42 |
|
|
Heat 11 (11) (Årg. 2006-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
SOLRØD |
|
50m |
34.35 |
550 |
2 |
Sofie Anker Nielsen |
2006 |
0694AU |
HELSINGØR |
|
50m |
33.36 |
446 |
3 |
Matilde Maagøe |
2007 |
0706AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
32.02 |
443 |
4 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
30.89 |
435 |
5 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
50m |
31.37 |
702 |
6 |
Nadia Walløe |
2007 |
0702AD |
MK 31 |
|
50m |
33.17 |
205 |
7 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
50m |
33.70 |
331 |
8 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
50m |
35.60 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
06 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:06 |
|