Program för Rönneracet 2020 Special edition
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 6
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Rönneracet 2020 Special edition
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 6 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 57, 50m Bröstsim Flickor 12 oy
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Däckperfekt AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36.22 |
|
Sophie Hansson |
|
Helsingborgs S (SWE) |
|
2010-09-12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
5 |
|
Elsa Olsson |
11 |
ÄNGELHOLM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
6 |
|
Julia Nyberg |
10 |
ÄNGELHOLM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
7 |
|
Saga Rosenström |
12 |
ÄNGELHOLM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 57, 50m Bröstsim Flickor 12 oy |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
5 |
|
Lily Eklund |
12 |
ÄNGELHOLM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
6 |
|
Ellen Wejsfelt |
12 |
ÄNGELHOLM |
55.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
7 |
|
Sara Celik |
11 |
SK LAXEN |
57.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 57, 50m Bröstsim Flickor 12 oy |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
4 |
|
Wilma Hemborg |
12 |
ÄNGELHOLM |
54.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
5 |
|
Perla Bruhn |
11 |
SK LAXEN |
53.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
6 |
|
Vera Holst |
12 |
HS |
50.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
7 |
|
Livia Berggren |
11 |
SK LAXEN |
52.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
8 |
|
Stina Renström |
10 |
ÄNGELHOLM |
54.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 57, 50m Bröstsim Flickor 12 oy |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
4 |
|
Klara Karlsson |
12 |
ÄNGELHOLM |
50.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
5 |
|
Ellen Bernhardsson |
12 |
OSBY SS |
42.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
6 |
|
Sofia Pojmark |
12 |
HS |
41.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
7 |
|
Ella Nord |
11 |
OSBY SS |
42.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
8 |
|
Amy Bladh |
12 |
SK LAXEN |
45.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-06 13:26:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|