Program för Rönneracet 2020 Special edition
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 6
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Rönneracet 2020 Special edition
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 6 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 55, 50m Frisim Flickor 12 oy
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Kunskapsporten och Vattnets Hus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.25 |
|
Ida Liljeqvist |
|
Höganäs SS (SWE) |
|
2011-09-10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
5 |
|
Saga Rosenström |
12 |
ÄNGELHOLM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
6 |
|
Elsa Olsson |
11 |
ÄNGELHOLM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
7 |
|
Julia Nyberg |
10 |
ÄNGELHOLM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 55, 50m Frisim Flickor 12 oy |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
5 |
|
Elsa Martinsson |
10 |
ÄNGELHOLM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
6 |
|
Stina Renström |
10 |
ÄNGELHOLM |
48.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
7 |
|
Emilia Gustafsson |
11 |
SK LAXEN |
51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 55, 50m Frisim Flickor 12 oy |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
4 |
|
Elsa Ryden |
11 |
SK LAXEN |
46.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
5 |
|
Wilma Hemborg |
12 |
ÄNGELHOLM |
43.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
6 |
|
Alva Holmgren |
12 |
SK LAXEN |
41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
7 |
|
Ella Petersen |
12 |
ÄNGELHOLM |
43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
8 |
|
Lily Eklund |
12 |
ÄNGELHOLM |
44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 55, 50m Frisim Flickor 12 oy |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
4 |
|
Amanda Rubin |
11 |
SK LAXEN |
41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
5 |
|
Noomi Hullegård |
11 |
SK LAXEN |
40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
6 |
|
Saga Johansson |
12 |
ÄNGELHOLM |
39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
7 |
|
Tova Karlsson |
12 |
HS |
40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
8 |
|
Klara Karlsson |
12 |
ÄNGELHOLM |
41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 55, 50m Frisim Flickor 12 oy |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
4 |
|
Lily Andersson |
12 |
HS |
39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
5 |
|
Adéle Plosjö |
12 |
HS |
37.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
6 |
|
Agnes Nilsson |
11 |
OSBY SS |
36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
7 |
|
Tilde Nyborg |
12 |
OSBY SS |
37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
8 |
|
Ellen Wejsfelt |
12 |
ÄNGELHOLM |
38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 55, 50m Frisim Flickor 12 oy |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
4 |
|
Ella Nord |
11 |
OSBY SS |
34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
5 |
|
Signe Malmberg |
12 |
OSBY SS |
33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
6 |
|
Eyla Lidberg |
12 |
HS |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
7 |
|
Ellen Bernhardsson |
12 |
OSBY SS |
32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
8 |
|
Gabriella Ljungdahl |
12 |
ÄNGELHOLM |
34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-06 13:26:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|