Ohjelma Vantaa Junior Meet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Simmis Wanda |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 29, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Breaststroke M-14, 16, 18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
DHL Suomi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
2:35.37 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
NSM |
2:40.38 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
P16 |
2:48.16 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
P15 |
2:54.00 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
P14 |
2:59.00 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
78 |
|
Denis Moskalenko |
2005 |
Pärnu Spordikool |
EST |
2:40.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Karl Christopher Teder |
2004 |
Uimaseura Briis |
EST |
2:42.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
80 |
|
Carl Robert Soovik |
2004 |
Pärnu Spordikool |
EST |
2:43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
89 |
|
Samuel Halminen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
439 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:49.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
469 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
132 |
|
Joona Saarnio |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:54.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
307 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:58.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
248 |
|
Aleksi Rissanen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Jarko Miller |
2006 |
Uimaseura Briis |
EST |
3:01.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Karl-Eerik Rooni |
2006 |
Uimaseura Briis |
EST |
3:02.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
403 |
|
Simo Virtanen |
2004 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
3:06.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
523 |
|
Tommi Myllynen |
2004 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
215 |
|
Heikki Ianes |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
191 |
|
Carl-Victor Nykvist |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
3:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
225 |
|
Tiger Tran |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
528 |
|
Jesper Dolk |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
472 |
|
Aleksandr Petukhov |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
529 |
|
Kasper Borremans |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:28.00 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
479 |
|
Niko Partanen |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
137 |
|
Ville-Veikko Luomala |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
159 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
51 |
|
Patrick Orav |
2004 |
Audentese Spordiklubi |
EST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
322 |
|
Lauri Hänninen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
477 |
|
Ville Tolppala |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
454 |
|
Kaspar Ragnar Markus Varik |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 08.34.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Simmis Wanda ry |
|
|
|
|