Startliste for REMA 1000 Medley Race 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
REMA 1000 Medley Race 2020 |
|
Udskriftsdato |
26 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Vallensbæk |
|
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|
|
Arrangør |
Vallensbæk Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Medley Damer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
475 |
2 |
Maya Victoria Hornbeck |
2009 |
0968BB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
392 |
3 |
Silke Svendsen |
2009 |
0958AB |
HERLEV |
|
25m |
|
403 |
4 |
Ingrid Schultz |
2010 |
1074AC |
AIF |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
369 |
1 |
Rita Wiuf |
2011 |
1132AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:49.21 |
347 |
2 |
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
1184AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:41.61 |
423 |
3 |
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
0902BB |
VI39 |
|
25m |
2:15.18 |
359 |
4 |
Alvilde Schwartz-Petersen |
2010 |
1094AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:17.52 |
376 |
5 |
Zoi Asholt |
2011 |
1122AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:43.54 |
422 |
6 |
Annika Skovgren |
2010 |
1054AK |
VI39 |
|
25m |
2:50.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
424 |
1 |
Alberte Hansen |
2009 |
0994BA |
VI39 |
|
25m |
2:09.55 |
366 |
2 |
Molly Overby Traberg |
2011 |
1152AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:06.98 |
367 |
3 |
Naja Koch Heschel |
2010 |
1064AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.95 |
345 |
4 |
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
1056AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:01.45 |
382 |
5 |
Freya H. Rasmussen |
2010 |
1052AD |
HERLEV |
|
25m |
2:08.77 |
358 |
6 |
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
1104AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:13.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
344 |
1 |
Caroline M. Baustert |
2011 |
1136AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.00 |
377 |
2 |
Amalie Witt |
2010 |
1042AD |
HERLEV |
|
25m |
1:58.67 |
467 |
3 |
Gabriella Nymark-Jessen |
2008 |
0868AR |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:49.32 |
448 |
4 |
Louisa Kjerulf |
2009 |
0916AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:51.45 |
360 |
5 |
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
1074AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:59.26 |
370 |
6 |
Signe Ewald Riecke |
2011 |
1126AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
365 |
1 |
Marie Ditlev Bihlet |
2010 |
1064AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:47.15 |
473 |
2 |
Ronja Friborg Johnsen |
2008 |
0898AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:45.63 |
336 |
3 |
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
0992AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:44.34 |
462 |
4 |
Ella Trøstrup |
2008 |
0812AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:44.50 |
427 |
5 |
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
VI39 |
|
25m |
1:46.71 |
466 |
6 |
Frida Fly Haastrup |
2008 |
0884AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:47.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
400 |
1 |
Thea Fritz Larsen |
2009 |
0928AB |
AIF |
|
25m |
1:41.52 |
470 |
2 |
India Høj Dresler |
2008 |
0864AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:40.10 |
463 |
3 |
Ellen Lyse |
2007 |
0768AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:39.21 |
322 |
4 |
Andrea Lage |
2009 |
0934AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:40.02 |
346 |
5 |
Elisabeth Thastum |
2010 |
1084AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:40.39 |
407 |
6 |
Sophia Groth |
2010 |
1072AD |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:42.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
478 |
1 |
Lisa Lundgaard Andersen |
2007 |
0704AU |
HERLEV |
|
25m |
1:38.96 |
341 |
2 |
Asta Lukowski |
2010 |
1034AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:37.85 |
333 |
3 |
Josephine S. Christensen |
2009 |
0932AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:35.38 |
418 |
4 |
Nanna Hessner |
2007 |
0764AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:36.48 |
397 |
5 |
Emilia Nielsen |
2007 |
0762AG |
AIF |
|
25m |
1:38.11 |
465 |
6 |
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
0836AA |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:39.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
398 |
1 |
Helena Fritz Larsen |
2007 |
0792AO |
AIF |
|
25m |
1:35.11 |
469 |
2 |
Sally Emilie Bill |
2007 |
0722AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:34.03 |
338 |
3 |
Thilde Gammelvind |
2008 |
0804AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:33.58 |
391 |
4 |
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
0984AC |
HERLEV |
|
25m |
1:33.89 |
320 |
5 |
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
0922AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:35.07 |
380 |
6 |
Asta Rosenkilde-Hansen |
2007 |
0792AU |
HERLEV |
|
25m |
1:35.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
378 |
1 |
Ana Bogdanovic |
2008 |
0852AG |
HERLEV |
|
25m |
1:32.07 |
420 |
2 |
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
0838AN |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:29.10 |
318 |
3 |
Aimée Overby Traberg |
2009 |
0962AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:28.62 |
417 |
4 |
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
0716AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:28.72 |
381 |
5 |
Eleonora Marsner |
2009 |
0994AC |
HERLEV |
|
25m |
1:29.52 |
460 |
6 |
Carla Uhl |
2008 |
0852AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:32.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
325 |
1 |
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
0902AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:25.81 |
399 |
2 |
Marie Munk |
2008 |
0818AD |
AIF |
|
25m |
1:21.57 |
321 |
3 |
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
0804AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:19.41 |
328 |
4 |
Ella Stensgaard |
2008 |
0816AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:19.63 |
339 |
5 |
Vigga Jørgensen |
2008 |
0874AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:25.15 |
450 |
6 |
Anna Piao Bergendorff |
2007 |
0744AQ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:26.86 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
26 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|