Program for HVIDOVRE Medley Cup 2 - 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
1-dags stævne fra kl. 11
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Hvidovre Medley Cup 1 |
|
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Hvidovre |
|
Udskriftstidspunkt |
10:10 |
|
|
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
135 |
3 |
Caroline Harding |
2011 |
1106AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
|
131 |
4 |
Mia Birkebæk |
2013 |
1350AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
|
132 |
5 |
Line Birkebæk |
2011 |
1134AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
Natasja Hornuff |
2010 |
1052AK |
HVIDOVRE |
|
25m |
|
102 |
3 |
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
1140AD |
VI39 |
|
25m |
1:16.70 |
62 |
4 |
Anabel Greve |
2010 |
1098AC |
HERLEV |
|
25m |
1:04.03 |
84 |
5 |
Ella Janniche |
2011 |
1114AD |
TRITON B |
|
50m |
1:04.95 |
138 |
6 |
Clara Trap Wolf |
2011 |
|
HVIDOVRE |
|
25m |
|
64 |
7 |
Mira Jensen |
2010 |
1090AK |
HERLEV |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
Rosa Pico |
2010 |
1038AA |
SLAGELSE |
|
25m |
57.33 |
107 |
3 |
Victoria B. Aagaard |
2011 |
1144AD |
VI39 |
|
25m |
55.27 |
25 |
4 |
Alberte Hjarbæk |
2010 |
1060AF |
SLAGELSE |
|
25m |
54.02 |
86 |
5 |
Linoy Bitton |
2009 |
0938AH |
TRITON B |
|
25m |
54.71 |
95 |
6 |
Vilja Hansen |
2009 |
0938BC |
TRITON B |
|
50m |
56.62 |
103 |
7 |
Frida Grydgaard |
2011 |
1142AD |
VI39 |
|
25m |
1:02.59 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
123 |
2 |
Freya H. Rasmussen |
2010 |
1052AD |
HERLEV |
|
25m |
53.58 |
23 |
3 |
Sara Poulsgaard Sværke |
2009 |
0954AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
47.43 |
24 |
4 |
Adrianna Pedersen |
2009 |
0994AA |
SLAGELSE |
|
25m |
46.53 |
126 |
5 |
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
1134AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
47.39 |
33 |
6 |
Nikoline Nielsen |
2011 |
1102AB |
SLAGELSE |
|
25m |
53.46 |
67 |
7 |
Amalie Witt |
2010 |
1042AD |
HERLEV |
|
50m |
53.62 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
Emma Mahs |
2009 |
0944AG |
SOLRØD |
|
25m |
45.70 |
32 |
3 |
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
1018AA |
SLAGELSE |
|
25m |
43.83 |
118 |
4 |
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
VI39 |
|
25m |
42.92 |
2 |
5 |
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
1062AD |
SOLRØD |
|
25m |
43.38 |
7 |
6 |
Isabella Hjortgaard Larse |
2009 |
0948AG |
SOLRØD |
|
25m |
45.22 |
22 |
7 |
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
0976AH |
SLAGELSE |
|
25m |
45.89 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
Nicoline Agergaard |
2010 |
1052AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
42.12 |
34 |
3 |
Alberte F Petersen |
2010 |
1036AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
40.15 |
10 |
4 |
Caroline Milling |
2009 |
0906AE |
SOLRØD |
|
25m |
38.87 |
35 |
5 |
Emma Simonsen |
2009 |
0996AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
40.10 |
11 |
6 |
Monique Haack |
2009 |
0928AD |
SOLRØD |
|
25m |
40.38 |
4 |
7 |
Dicte Rønman |
2009 |
0912BB |
SOLRØD |
|
25m |
42.53 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
10:10 |
|