Startliste for NUSS Äldre (25m) 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Söndag den 2/2 Klockan 14.50 (Insim kl. 13.30-14.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 31 jan 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
200m Ryggsim Flickor 16-20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:15.53 |
|
Miranda Arvidsson |
|
Kalmar SS |
SWE |
|
|
2016-01-01 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
41 |
|
Annie Hegmegi |
Jönköpings Simsällskap |
2003 |
AA1403 |
25m |
2:12.37 |
|
|
|
|
|
2 |
162 |
|
Thilde Smedbäck |
Linköpings Allmänna SS |
2004 |
AD3404 |
25m |
2:16.21 |
|
|
|
|
|
3 |
366 |
|
Tova Andersson |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AH8201 |
25m |
2:18.79 |
|
|
|
|
|
4 |
443 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
2:19.62 |
|
|
|
|
|
5 |
401 |
|
Elvira Mörtstrand |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AH9603 |
25m |
2:19.87 |
|
|
|
|
|
6 |
16 |
|
Tindra Aminoff |
Simklubben Elfsborg |
2003 |
AU5403 |
25m |
2:21.92 |
|
|
|
|
|
7 |
418 |
|
Hanna Degerlund |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AX9404 |
25m |
2:22.13 |
|
|
|
|
|
8 |
409 |
|
Felicia Rogell |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AQ6603 |
25m |
2:22.51 |
|
|
|
|
|
9 |
136 |
|
Wilma Svensson |
Simklubben Laxen |
2002 |
BK8402 |
25m |
2:22.73 |
|
|
|
|
|
10 |
376 |
|
Roya Tittelbach |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AF7603 |
25m |
2:23.56 |
|
|
|
|
|
11 |
397 |
|
Julia Holmberg |
Västerås Simsällskap |
2002 |
AE4402 |
25m |
2:24.84 |
|
|
|
|
|
12 |
321 |
|
Ida Lithner |
Säffle Simsällskap |
2004 |
AB6204 |
25m |
2:26.15 |
|
|
|
|
|
13 |
274 |
|
Lia Bromander |
Simklubben S02 |
2004 |
AZ4604 |
25m |
2:27.22 |
|
|
|
|
|
14 |
134 |
|
Hannah Fritz |
Simklubben Laxen |
2003 |
BB5603 |
25m |
2:27.86 |
|
|
|
|
|
15 |
414 |
|
Sarah von der Burg |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AP6604 |
25m |
2:28.45 |
|
|
|
|
|
16 |
405 |
|
Emilia Boberg |
Västerås Simsällskap |
2002 |
AV9602 |
25m |
2:28.67 |
|
|
|
|
|
17 |
8 |
|
Linn Thid |
Simklubben Elfsborg |
2003 |
AG5803 |
25m |
2:28.68 |
|
|
|
|
|
18 |
99 |
|
Clara Gustavson |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
BA4403 |
25m |
2:29.97 |
|
|
|
|
|
19 |
160 |
|
Wilma Holmertz |
Linköpings Allmänna SS |
2003 |
AD1803 |
25m |
2:30.39 |
|
|
|
|
|
20 |
158 |
|
Lena Årebo |
Linköpings Allmänna SS |
2002 |
AJ1202 |
25m |
2:30.77 |
|
|
|
|
|
21 |
343 |
|
Linnea Bergqvist |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AT0203 |
25m |
2:30.82 |
|
|
|
|
|
22 |
52 |
|
Matilda Nilsson |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AD0804 |
25m |
2:32.15 |
|
|
|
|
|
23 |
374 |
|
Oliwia Kantecki |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AE7203 |
25m |
2:32.17 |
|
|
|
|
|
24 |
446 |
|
Emma Cullberg |
Örebro Simallians |
2002 |
BA8202 |
25m |
2:32.29 |
|
|
|
|
|
25 |
47 |
|
Emmie Davis |
Jönköpings Simsällskap |
2002 |
AK7202 |
25m |
2:32.36 |
RES |
|
26 |
388 |
|
Katherina Gkioni |
Väsby Simsällskap |
2000 |
BT0200 |
25m |
2:32.38 |
RES |
|
27 |
168 |
|
Alice Fransson |
Linköpings Allmänna SS |
2004 |
AF4804 |
25m |
2:34.14 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-02 09:58:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|