Program för NUSS Äldre (25m) 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag den 2/2 Klockan 14.50 (Insim kl. 13.30-14.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 31 jan 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 75, 200m Ryggsim Flickor 16-20
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:15.53 |
|
Miranda Arvidsson |
|
Kalmar SS |
SWE |
|
|
2016-01-01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Emmie Davis |
2002 |
JÖNKÖPING |
2:32.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
2 |
|
Oliwia Kantecki |
2003 |
VÄSBY SS |
2:32.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
3 |
|
Linnea Bergqvist |
2003 |
UPSALA S |
2:30.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Wilma Holmertz |
2003 |
LASS |
2:30.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
5 |
|
Lena Årebo |
2002 |
LASS |
2:30.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
6 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
JÖNKÖPING |
2:32.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
446 |
7 |
|
Emma Cullberg |
2002 |
ÖSA |
2:32.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
8 |
|
Katherina Gkioni |
2000 |
VÄSBY SS |
2:32.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 75, 200m Ryggsim Flickor 16-20 |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Linn Thid |
2003 |
ELFSBORG |
2:28.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
414 |
2 |
|
Sarah von der Burg |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:28.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
3 |
|
Lia Bromander |
2004 |
S02 |
2:27.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
397 |
4 |
|
Julia Holmberg |
2002 |
VÄSTERÅS |
2:24.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
5 |
|
Ida Lithner |
2004 |
SÄFFLE SS |
2:26.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
6 |
|
Hannah Fritz |
2003 |
SK LAXEN |
2:27.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
405 |
7 |
|
Emilia Boberg |
2002 |
VÄSTERÅS |
2:28.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
8 |
|
Clara Gustavson |
2003 |
KARLSTAD |
2:29.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 75, 200m Ryggsim Flickor 16-20 |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
1 |
|
Wilma Svensson |
2002 |
SK LAXEN |
2:22.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
|
Tindra Aminoff |
2003 |
ELFSBORG |
2:21.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
3 |
|
Tova Andersson |
2001 |
VÄSBY SS |
2:18.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Annie Hegmegi |
2003 |
JÖNKÖPING |
2:12.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
5 |
|
Thilde Smedbäck |
2004 |
LASS |
2:16.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
443 |
6 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
ÖSA |
2:19.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
418 |
7 |
|
Hanna Degerlund |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:22.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
8 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
VÄSBY SS |
2:23.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-02 12:12:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|