Startliste for NUSS Äldre (25m) 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Söndag den 2/2 Klockan 14.50 (Insim kl. 13.30-14.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 31 jan 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 71, 200m Frisim Flickor 16-20
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:02.43 |
|
Céline Bertrand |
|
Skövde SS |
SWE |
|
|
2014-10-30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
2 |
|
Clara Sandberg |
2004 |
SK 1970 |
2:17.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
330 |
3 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
SÖDERHAMN |
2:16.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
4 |
|
Ellen Vråmo |
2004 |
S02 |
2:16.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
410 |
5 |
|
Matilda Olausson |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:16.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
450 |
6 |
|
Julia Månsson |
2002 |
ÖSA |
2:16.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
7 |
|
Lia Bromander |
2004 |
S02 |
2:18.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 71, 200m Frisim Flickor 16-20 |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
414 |
1 |
|
Sarah von der Burg |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:16.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
2 |
|
Darja Koutchinskaia |
2003 |
LASS |
2:15.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
331 |
3 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
SÖDERHAMN |
2:13.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
397 |
4 |
|
Julia Holmberg |
2002 |
VÄSTERÅS |
2:12.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
329 |
5 |
|
Clara Bergh |
2004 |
SÖDERHAMN |
2:12.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
6 |
|
Ida Rudelius |
2004 |
JÖNKÖPING |
2:15.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
7 |
|
Matilda Lantz |
2002 |
UPSALA S |
2:15.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
8 |
|
Cornelia Sundqvist |
2003 |
ELFSBORG |
2:16.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 71, 200m Frisim Flickor 16-20 |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
1 |
|
Emelie Hellgren |
2001 |
VÄSTERÅS |
2:10.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Tova Magnusson |
2002 |
JÖNKÖPING |
2:09.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
3 |
|
Karin Widerberg |
2003 |
SK LAXEN |
2:07.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Moa Holmquist |
2004 |
JÖNKÖPING |
2:05.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Mellie Wijk |
2002 |
SK LAXEN |
2:05.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
6 |
|
Moa Bergdahl |
2003 |
SK LAXEN |
2:08.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
7 |
|
Elin Gunnarsson |
2002 |
LASS |
2:10.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
8 |
|
Nora Rogö |
2004 |
JÖNKÖPING |
2:11.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-02 12:12:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|