Ohjelma IKM 2019 Etelä-Suomi 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
marras 1, 2019 to marras 3, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
T13,14,15 200m PU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
319 |
|
Milla Kiviranta |
Vanders |
|
|
25m |
2:41.23 |
|
|
|
2006 |
06A135 |
|
|
|
|
2 |
204 |
|
Maria Karvonen |
Simmis Wanda ry |
|
|
25m |
2:47.97 |
|
|
|
2006 |
06A517 |
|
|
|
|
3 |
337 |
|
Hilda Kupila |
Vanders |
|
|
25m |
2:59.69 |
|
|
|
2006 |
06A704 |
|
|
|
|
4 |
105 |
|
Suvi Keskimäki |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
25m |
3:24.50 |
|
|
|
2006 |
06A257 |
|
|
|
|
14 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
398 |
|
Aino Koskelo |
Nurmijärven Uinti |
2005 |
05A053 |
25m |
2:34.75 |
|
|
|
|
|
2 |
314 |
|
Tatiana Sukhareva |
Vanders |
2005 |
05A131 |
25m |
3:03.07 |
|
|
|
|
|
3 |
418 |
|
Vilja Saarinen |
Uinti Hyvinkää |
2005 |
05A087 |
25m |
3:03.79 |
|
|
|
|
|
4 |
419 |
|
Lumi-Ellen Luoma |
Uinti Hyvinkää |
2005 |
05A133 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
310 |
|
Essi Ahvenainen |
Vanders |
2005 |
05A073 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
183 |
|
Aino Hankala |
Simmis Wanda ry |
2005 |
05A553 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
89 |
|
Annukka Pihkamäki |
Riihimäen Uimaseura |
2004 |
04A161 |
25m |
2:27.32 |
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Anna Mattila |
Helsingin Uimarit |
2004 |
04A644 |
25m |
2:37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-01 12.13.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|