Ohjelma Finnish Open Grand Prix
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantaiaamu
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnish Open Grand Prix 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 19, 2019 to Oct 20, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
58 |
|
Roni Kallström |
Cetus Espoo |
2001 |
01A092 |
25m |
54.17 |
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Niki Karlsson |
Helsingfors Simsällskap |
2000 |
00A065 |
25m |
54.33 |
|
|
|
|
|
3 |
194 |
|
Ronny Brännkärr |
Kemin Työväen Uimarit |
2002 |
02A150 |
25m |
54.87 |
|
|
|
|
|
4 |
165 |
|
Petja Yritys |
TaTu Tampere |
1993 |
93A330 |
25m |
55.31 |
|
|
|
|
|
5 |
174 |
|
Emil Hanski |
Åbo Simklubb |
1999 |
99A145 |
25m |
56.28 |
|
|
|
|
|
6 |
103 |
|
Akseli Kontiainen |
Joensuun Uimaseura |
2002 |
02A455 |
25m |
56.67 |
|
|
|
|
|
7 |
97 |
|
Roope Eiserbeck |
Joensuun Uimaseura |
1999 |
99A294 |
25m |
56.98 |
|
|
|
|
|
8 |
186 |
|
Ibrahim Ezzat |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A249 |
25m |
57.90 |
|
|
|
|
|
9 |
81 |
|
Isak Gramén |
Cetus Espoo |
2001 |
01B058 |
25m |
58.94 |
|
|
|
|
|
10 |
225 |
|
Joona Korhonen |
Uinti Tampere |
2000 |
00A464 |
25m |
59.92 |
|
|
|
|
|
11 |
253 |
|
Danil Seksenov |
Vanders |
2004 |
04A126 |
25m |
1:00.23 |
|
|
|
|
|
12 |
112 |
|
Risto Martikainen |
Kouvolan Uimarit |
2003 |
03A605 |
25m |
1:01.55 |
|
|
|
|
|
13 |
137 |
|
Jiri Järvinen |
Swimming Jyväskylä |
2001 |
01A304 |
25m |
1:01.55 |
|
|
|
|
|
14 |
222 |
|
Walentin Koskinen |
Uinti Tampere |
2000 |
00A343 |
25m |
1:01.58 |
|
|
|
|
|
15 |
110 |
|
Ossi Kleimola |
Kouvolan Uimarit |
2001 |
01A663 |
25m |
1:01.75 |
|
|
|
|
|
16 |
20 |
|
Juuso Rahikainen |
Järvenpään Uintiklubi |
2003 |
03A265 |
25m |
1:01.98 |
|
|
|
|
|
17 |
79 |
|
Oscar Skjäl |
Cetus Espoo |
2002 |
02A684 |
25m |
1:02.03 |
|
|
|
|
|
18 |
60 |
|
Joel Knaapi |
Cetus Espoo |
2001 |
01A132 |
25m |
1:02.09 |
|
|
|
|
|
19 |
233 |
|
Eemeli Leinonen |
Uinti Tampere |
2002 |
02A681 |
25m |
1:02.14 |
|
|
|
|
|
20 |
93 |
|
Lauri Tolvanen |
Haminan Uimaseura |
2003 |
03A686 |
25m |
1:02.71 |
|
|
|
|
|
21 |
152 |
|
Hugo Mattola |
Kokkolan Uimaseura |
2001 |
01A074 |
25m |
1:02.89 |
|
|
|
|
|
22 |
62 |
|
Joona Ruuskanen |
Cetus Espoo |
2000 |
00A503 |
25m |
1:03.67 |
|
|
|
|
|
23 |
210 |
|
Benjamin Evans |
Swimming Club Vuokatti |
2003 |
03B017 |
25m |
1:04.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-18 19.06.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
|
|
|
|