Program för Poängsim 2, 2019-2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 24 november kl. 9.30 (insim 8.30)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 24 nov 2019 till den 24 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Flickor
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
1 |
|
Lina Södersten |
2006 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
2 |
|
Svea Helin |
2010 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
3 |
|
Siri Ljunghall |
2008 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
4 |
|
Olivia Melin |
2009 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
5 |
|
Nora Sayed |
2010 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
6 |
|
Josefin Eriksson |
2000 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Flickor |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
1 |
|
Ida Schönberg |
2009 |
NKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Astrid Kumlin |
2008 |
UPSALA S |
54.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Louise Ahlstedt |
2010 |
UPSALA S |
53.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Isa Krüger |
2008 |
UPSALA S |
53.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
5 |
|
Liv Marklund |
2009 |
UPSALA S |
57.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
6 |
|
Ester Wallström |
2009 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Flickor |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
1 |
|
Saga Jägare |
2010 |
UPSALA S |
52.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Elise Lund |
2010 |
UPSALA S |
51.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
3 |
|
Wilma Danielsson |
2007 |
UPSALA S |
51.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Olivia Hultman Lantz |
2006 |
UPSALA S |
51.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Anna Påve |
2008 |
UPSALA S |
51.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Linnea Isaksson |
2008 |
UPSALA S |
52.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Flickor |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
1 |
|
Nelly Widmark |
2008 |
UPSALA S |
49.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Emelie Törnquist |
2008 |
UPSALA S |
48.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Marta Inghammar |
2007 |
UPSALA S |
47.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Ellen Gustafson |
2007 |
UPSALA S |
47.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Idde Söderström |
2009 |
UPSALA S |
49.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Katarina Brenning |
2009 |
UPSALA S |
50.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-24 09:21:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|