2021-10-28   04:09:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
Plats: Sydpoolen Arrangör: Södertälje Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
54 100m fjärilsim pojkar 13 o y
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 58 Henry Israelsson Järfälla Simsällskap 2006 AK9706 25m 1:06.17
2 307 Valentino Vrbanus Södertälje Simsällskap 2006 AG9106 25m 1:06.22
3 543 Eddie Peng Väsby Simsällskap 2007 AA7707 25m 1:07.01
4 227 Pelle Wanhainen Spårvägen Simförening 2006 AL0706 25m 1:08.48
5 279 William Hamilton Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AM2706 25m 1:09.24
6 343 Nicola Pavlovic Cano Södertörns Simsällskap 2007 AC2507 25m 1:09.37
7 439 Leo Güleryüz Täby Sim 2006 AA4906 25m 1:09.38
8 118 Aksel Hillerström Vagli Simklubben Neptun 2006 AC8706 25m 1:09.45
9 536 Casper Rengart Väsby Simsällskap 2006 AB1706 25m 1:09.61
10 565 Christopher Dufva Väsby Simsällskap 2006 AS2306 25m 1:09.72
11 349 Gustav Storell Södertörns Simsällskap 2006 AL4106 25m 1:10.04
12 259 Jonatan Eriksson Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AB1106 25m 1:10.30
13 308 Elton Söderberg Södertälje Simsällskap 2006 AH0306 25m 1:10.52
14 135 Marcus Lundgren Simklubben Neptun 2006 AN1506 25m 1:11.34
15 205 William Erneholm Spårvägen Simförening 2006 AD5506 25m 1:11.41
16 315 Felix Tetli Södertälje Simsällskap 2007 AH6507 25m 1:12.53
17 482 Robin Suves Täby Sim 2006 AS1306 25m 1:13.07
18 400 Henrik Larsson Turebergs Simklubb 2006 AF4106 25m 1:13.93
19 276 Samuel Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AA8908 50m 1:14.58
20 19 William Lagerlöf Danderyds Simförening 25m 1:14.63
2007 AR5507
21 344 Sam Hamzehnejad Södertörns Simsällskap 25m 1:14.68
2006 AI1306
22 210 Anton Jöngren Spårvägen Simförening 25m 1:15.23
2006 AD5706
23 213 Liam Lehtonen Hebert Spårvägen Simförening 25m 1:16.51
2006 AE5706
24 272 Casper Drozdz Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 1:16.90
2006 AG2306
25 466 Benjamin Todorovac
Hallongren
Täby Sim 2006 AM7706 25m 1:17.28 RES
26 61 Emil Alsered Fällman Järfälla Simsällskap 2006 AN3906 25m 1:19.24 RES
27 223 Oliver Geaney Spårvägen Simförening 2006 AH0506 25m 1:19.56 RES
28 240 Ludwig Höijer Spårvägen Simförening 2006 AR6506 25m 1:19.80 RES
29 84 Alexander Trindade Lidingö Simklubb 2006 AP6106 25m 1:20.18 RES
2019-11-10 15:04:52 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Södertälje Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner