Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
200m bröstsim flickor 14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
334 |
|
Olivia Bäckström |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AM0205 |
25m |
2:34.50 |
|
|
|
|
|
2 |
483 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
25m |
2:44.14 |
|
|
|
|
|
3 |
427 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
25m |
2:49.71 |
|
|
|
|
|
4 |
270 |
|
Lina Ahlström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6805 |
25m |
2:52.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
415 |
|
Alicia Söderlind |
Tyresö Simsällskap |
2005 |
AQ5805 |
25m |
2:55.31 |
|
|
|
|
|
6 |
215 |
|
Alma Thunberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AV1605 |
25m |
2:55.77 |
|
|
|
|
|
7 |
102 |
|
Iris Martinsson |
Simklubben Neptun |
2005 |
AF3405 |
25m |
2:56.31 |
|
|
|
|
|
8 |
462 |
|
Clara Westerdahl |
Täby Sim |
2005 |
BG4605 |
50m |
2:59.00 |
|
|
|
|
|
9 |
457 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
25m |
3:00.97 |
|
|
|
|
|
10 |
258 |
|
Emelie Sveding |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AG8605 |
25m |
3:02.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
45 |
|
Boel Jägerskog |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AJ7205 |
25m |
3:02.92 |
|
|
|
|
|
12 |
545 |
|
Frida Steen |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AY1805 |
25m |
3:05.16 |
|
|
|
|
|
13 |
300 |
|
Marit Seeliger |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AP7205 |
25m |
3:06.76 |
|
|
|
|
|
14 |
236 |
|
Lisa Danfelter |
Spårvägen Simförening |
2005 |
BL9605 |
25m |
3:07.92 |
|
|
|
|
|
15 |
555 |
|
Elin Höök |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BF0405 |
25m |
3:08.32 |
|
|
|
|
|
16 |
398 |
|
Ebbalisa Lidgren |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AH9405 |
25m |
3:09.52 |
|
|
|
|
|
17 |
129 |
|
Saga Lööf |
Simklubben Neptun |
2005 |
BE2205 |
25m |
3:09.52 |
|
|
|
|
|
18 |
119 |
|
Maja Wallberg |
Simklubben Neptun |
2005 |
AP9605 |
25m |
3:10.47 |
|
|
|
|
|
19 |
2 |
|
Julia Kantoluoto |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2005 |
AQ2605 |
25m |
3:12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
598 |
|
Felicia Rydsheim |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
25m |
3:14.00 |
|
|
|
2005 |
BI5805 |
|
|
|
|
21 |
602 |
|
Linn Lynch |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
25m |
3:15.55 |
|
|
|
2005 |
BP7805 |
|
|
|
|
22 |
613 |
|
Moa Karlsson |
Hellas Simklubb |
|
|
25m |
3:16.40 |
|
|
|
2005 |
BE8205 |
|
|
|
|
23 |
16 |
|
Irma Ehrengren |
Danderyds Simförening |
|
|
25m |
3:19.95 |
|
|
|
2005 |
BN9605 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-10 15:04:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|