2020-03-30   07:45:46
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Køge Open Køge

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

2_S
Løb 2, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
901  Klingberg Emil  1987  VORDINGB  8705AB  25 m  58.57   
583  Hartington Casper Mørkhøj  2002  SOLRØD  0239AF  25 m  59.32   
795  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  1:00.61   
655  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  1:00.84   
582  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD  0215AL  25 m  1:01.23   
485  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:01.42   
823  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  1:02.26   
484  Ackermann Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  1:02.30   
611  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  1:02.66   
10  833  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:02.82   
11  798  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  1:02.95   
12  645  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  1:03.60   
13  647  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  1:03.62   
14  796  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  1:03.65   
15  656  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  25 m  1:03.85   
16  662  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  1:03.92   
17  885  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB  0389AN  25 m  1:04.26   
18  792  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  1:04.27   
19  612  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  1:05.17   
20  840  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:05.56   
21  804  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  1:06.15   
22  852  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  1:07.04   
23  746  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:07.39   
24  740  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  1:07.44   
25  803  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:07.45   
26  786  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  1:07.53   
27  615  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  1:07.56   
28  640  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  1:07.88   
29  588  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  1:08.02   
30  580  Hartington Mads Mørkhøj  2006  SOLRØD  0645AA  25 m  1:08.30   
31  650  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  1:09.02   
32  497  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  1:09.05   
33  581  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  1:09.11   
34  654  Larsen Lucas Møller  2005  KØGE  0523AQ  25 m  1:10.00   
35  888  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  1:10.21   
36  505  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:10.25   
37  741  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  1:10.37   
38  590  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  1:10.45   
39  587  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  1:10.48   
40  608  Petersen Hjalte  2004  NÆSTVED  0443AO  25 m  1:10.55   
41  564  Matras Brandur A.  2003  Ægir    25 m  1:10.70   
42  886  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB  0457AO  25 m  1:10.79   
43  668  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  25 m  1:10.82   
44  503  Barnabás Márkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  1:11.59   
45  704  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  1:12.25   
46  850  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  25 m  1:12.28   
47  589  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  1:12.97   
48  777  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:13.01   
49  592  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  1:13.61   
50  512  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:13.71   
51  493  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  25 m  1:14.12   
52  563  Brestisson Tórálvur S.  2003  Ægir    25 m  1:15.33   
53  736  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  1:15.54   
54  516  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  1:15.81   
55  706  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  1:16.05   
56  887  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  1:16.16   
57  591  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  1:16.34   
58  552  Debess Andreas  2006  SUÐUROYAR    25 m  1:16.44   
59  547  Samuelsen Villiam Marius  2005  Havnar    25 m  1:16.68   
60  562  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m  1:16.88   
61  561  Á Bergi Jónas  2003  Ægir    25 m  1:17.98   
62  642  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  1:17.99   
63  546  Nónklett Nóa  2006  Havnar    25 m  1:18.33   
64  541  Gislason Dávid  2005  Havnar    25 m  1:18.35   
65  504  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:18.98   
66  506  Ymén Anton  2005  SK LAXEN  AM6105  25 m  1:19.03   
67  542  Klit Andreas Winther  2005  Havnar    25 m  1:19.26   
68  498  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  25 m  1:19.37   
69  543  Lindberg Fríði Dam  2003  Havnar    25 m  1:19.94   
70  779  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:20.26   
71  859  Ravn August Winkel  2006  VAT CPH-MK  0643AR  25 m  1:20.27   
72  518  Kvarnhäll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  1:20.48   
73  593  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:20.53   
74  715  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  1:21.10   
75  838  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:21.59   
76  513  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  1:22.14   
77  623  Dalsgaard Bertram Cramer  2006  NÆSTVED  0635AO  25 m  1:23.03   
78  519  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  25 m  1:23.77   
79  550  Weihe Ari Rasmussen  2005  Havnar    25 m  1:23.87   
80  629  Larsen Mads G. Skovly  2006  NÆSTVED  0657AL  25 m  1:24.07   
81  538  Brisenfeldt Isak  2006  Havnar    25 m  1:24.20   
82  837  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  1:24.45   
83  858  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  1:24.84   
84  860  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  1:25.38   
85  549  Strøm Jóni Janusarson  2006  Havnar    25 m  1:25.66   
86  676  Heinze Lucas Emil  2005  KØGE  0511AK  25 m  1:26.33   
87  555  Winther Teitur  2005  SUÐUROYAR    25 m  1:27.38   
88  553  Ludvig Bjarti  2006  SUÐUROYAR    25 m  1:28.39   
89  540  Eliasen Áki  2006  Havnar    25 m  1:29.50   
90  625  Hass Emil  2006  NÆSTVED  0677AL  25 m  1:32.32   
91  1119  Lydersen Hanus  2006  Ægir    25 m  1:33.78   
92  554  Sørensen Jónathan L.  2006  SUÐUROYAR    25 m  1:34.32   
93  899  Hoffgaard Thor  2006  VORDINGB  0653AL  25 m  1:37.39   
94  702  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HVIDOVRE  0443AS  25 m     
95  780  Thilker Daniel  2006  TRITON B  0605AR  25 m     
96  900  Miland Frederik  2005  VORDINGB  0553AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 november 2019 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  14:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark