2020-04-07   06:45:19
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for KÝge Open KÝge

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

1_S
LÝb 1, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
794  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  1:05.24   
844  HÝvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  1:05.49   
487  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:05.62   
793  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  25 m  1:07.71   
725  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:08.12   
807  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  1:08.39   
663  Degner Melanie  2000  KōGE  0098AC  25 m  1:08.46   
799  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  1:08.68   
616  Larsen Nikoline Skovly  2003  N∆STVED  0322AE  25 m  1:09.33   
10  834  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  1:09.44   
11  839  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  1:09.88   
12  890  Petersen Freja  2000  VORDINGB  0018BE  25 m  1:10.50   
13  577  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  1:10.66   
14  490  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:10.72   
15  739  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  1:11.19   
16  661  Petersen Line NÝhr  2003  KōGE  0378AI  25 m  1:11.21   
17  726  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:11.24   
18  488  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:11.43   
19  735  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  1:11.71   
20  597  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  1:11.74   
21  847  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  1:11.83   
22  492  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  1:11.97   
23  595  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  1:12.24   
24  745  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:12.61   
25  574  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRōD  0694AI  25 m  1:12.76   
26  644  MÝller Olivia Lildballe  2004  KōGE  0452AF  25 m  1:12.77   
27  846  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  1:12.79   
28  573  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRōD  0678AP  25 m  1:12.90   
29  889  Nykjśr Maya  2001  VORDINGB  0144AW  25 m  1:13.10   
30  732  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GREVE  0686AJ  25 m  1:13.36   
31  649  Bollmann Klara-Sofie  2006  KōGE  0676AA  25 m  1:13.72   
32  744  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  1:14.07   
33  641  Petersen Andrea NÝhr  2006  KōGE  0686AB  25 m  1:14.20   
34  787  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:14.26   
35  660  Jensen Sarah Aarslew  2000  KōGE  0082AF  25 m  1:14.35   
36  570  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRōD  0632AL  25 m  1:14.77   
37  576  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  1:14.90   
38  829  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  1:15.02   
39  734  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  25 m  1:15.32   
40  791  Sandell Sophie Lśrke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  1:15.42   
41  845  Roskśr Elisabeth  2004  VAT CPH-MK  0464AC  25 m  1:15.67   
42  565  Toftegaard SofŪa  2006  ∆gir    25 m  1:15.78   
43  848  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  1:15.80   
44  626  Juul Freja  2006  N∆STVED  0656AF  25 m  1:15.99   
45  486  AntlŲv Nelly  2002  SK LAXEN  AB3202  25 m  1:16.05   
46  826  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  1:16.58   
47  748  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:16.70   
48  832  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:16.92   
49  737  Clausen Lśrke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  1:16.95   
50  700  Rasmussen Emma Kjer  2004  HVIDOVRE  0498AI  25 m  1:17.01   
51  500  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  1:17.10   
52  743  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:17.14   
53  843  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  1:17.22   
54  664  Christensen Anna Hjorth  2006  KōGE  0652AI  25 m  1:17.27   
55  778  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:17.28   
56  507  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  1:17.46   
57  575  HjortshÝj Charlotte  2006  SOLRōD  0658AP  25 m  1:17.52   
58  864  WallÝe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  1:17.53   
59  509  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  1:17.72   
60  849  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  25 m  1:17.92   
61  617  Nielsen Olivia  2004  N∆STVED  0446AT  25 m  1:18.03   
62  643  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KōGE  0722AE  25 m  1:18.08   
63  720  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  1:18.15   
64  708  ParkhÝi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  1:18.35   
65  603  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  1:18.36   
66  854  HÝjlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  1:18.54   
67  853  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  1:18.81   
68  544  Nattestad BŠra D.  2004  Havnar    25 m  1:18.90   
69  652  Roed Rebekka  2007  KōGE  0732AA  25 m  1:19.29   
70  517  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  1:19.49   
71  675  Petersen Anna Steen  2007  KōGE  0706AH  25 m  1:19.54   
72  863  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  1:19.61   
73  855  Kristensen Laura  2004  VAT CPH-MK  0424AW  25 m  1:19.69   
74  891  Christiansen Amanda F.  2005  VORDINGB  0514AW  25 m  1:19.98   
75  862  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  1:20.07   
76  548  Sigmundardůttir Sůlja  2005  Havnar    25 m  1:20.43   
77  892  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB  0666AQ  25 m  1:20.56   
78  896  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  1:20.57   
79  510  PŚlsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  1:20.86   
80  604  Graulund Viktoria Annabel  2007  SLAGELSE  0774AK  25 m  1:21.11   
81  729  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  1:21.13   
82  867  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  1:21.29   
83  651  Pedersen Mathilde  2007  KōGE  0796AO  25 m  1:21.33   
84  835  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  1:21.38   
85  718  Lind Sofie  2006  HVIDOVRE  0668AG  25 m  1:21.55   
86  594  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  1:21.61   
87  711  Larsen Caja Cederblad  2004  HVIDOVRE  0442BD  25 m  1:21.79   
88  511  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  1:22.03   
89  501  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  25 m  1:22.15   
90  648  Birk Amalie MÝnster  2007  KōGE  0796AI  25 m  1:22.21   
91  601  TÝnnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  1:22.39   
92  532  ”lavsdůttir Jůhanna  2007  Fuglafjar    25 m  1:22.46   
93  579  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRōD  0514AQ  25 m  1:22.54   
94  733  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  1:22.67   
95  872  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  1:22.70   
96  653  Jakobsen Mejse  2007  KōGE  0712AA  25 m  1:23.32   
97  893  Gyldenkśrne Signe  2006  VORDINGB  0656AQ  25 m  1:23.45   
98  515  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  25 m  1:23.55   
99  605  Jepsen Caroline SÝe  2007  SLAGELSE  0794AK  25 m  1:23.55   
100  599  Jensen-Mattebjerg Johanne  2006  SLAGELSE  0638AP  25 m  1:23.67   
101  836  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:23.91   
102  865  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  1:24.08   
103  600  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  1:24.19   
104  714  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  1:25.21   
105  898  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  1:25.22   
106  630  Pedersen Masha Jul  2006  N∆STVED  0684AG  25 m  1:25.23   
107  533  Růūinsdůttir Rebekka  2007  Fuglafjar    25 m  1:25.37   
108  514  Lindell Nellie  2006  SK LAXEN  BB8206  25 m  1:26.26   
109  895  JÝrgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  1:26.56   
110  869  Mennť Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  1:26.66   
111  666  HÝyer Anna  2007  KōGE  0708AI  25 m  1:26.84   
112  631  Bendtsen Mathilde  2007  N∆STVED  0758AC  25 m  1:27.21   
113  545  Nattestad OddvŠ Sedea D.  2006  Havnar    25 m  1:27.58   
114  713  Cermak Olga  2006  HVIDOVRE  0682AE  25 m  1:27.62   
115  535  Vesturtķn Birita  2007  Fuglafjar    25 m  1:27.64   
116  868  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  1:27.65   
117  897  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  1:28.03   
118  531  HÝjbro Margit  2007  Fuglafjar    25 m  1:28.52   
119  866  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  1:28.70   
120  701  Mikkelsen Alberte Berner  2006  HVIDOVRE  0602AP  25 m  1:29.40   
121  722  Bonde Milena B  2006  HVIDOVRE  0644AU  25 m  1:35.47   
122  870  Bysand Mie  2007  VAT CPH-MK  0706AJ  25 m  1:35.69   
123  667  Haack Amalie  2007  KōGE  0762AT  25 m  1:36.19   
124  894  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  1:36.82   
125  703  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  1:50.25   
126  716  Tůmasdůttir BrŪet NatalŪa  2004  HVIDOVRE  0442BE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  14:09 
 
2_S
LÝb 2, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
901  Klingberg Emil  1987  VORDINGB  8705AB  25 m  58.57   
583  Hartington Casper MÝrkhÝj  2002  SOLRōD  0239AF  25 m  59.32   
795  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  1:00.61   
655  Kaya Mert  2001  KōGE  0193AF  25 m  1:00.84   
582  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRōD  0215AL  25 m  1:01.23   
485  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:01.42   
823  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  1:02.26   
484  Ackermann Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  1:02.30   
611  Maar Lauge Bastian  2001  N∆STVED  0159AP  25 m  1:02.66   
10  833  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:02.82   
11  798  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  1:02.95   
12  645  Ryom August  2002  KōGE  0253AJ  25 m  1:03.60   
13  647  DamgŚrd Andreas L.  2000  KōGE  0099AG  25 m  1:03.62   
14  796  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  1:03.65   
15  656  SÝrensen Mads Hauge  1997  KōGE  9775AE  25 m  1:03.85   
16  662  Danielsen Rasmus  2001  KōGE  0183AB  25 m  1:03.92   
17  885  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB  0389AN  25 m  1:04.26   
18  792  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  1:04.27   
19  612  Pedersen Lucas Jul  2003  N∆STVED  0387AJ  25 m  1:05.17   
20  840  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:05.56   
21  804  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  1:06.15   
22  852  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  1:07.04   
23  746  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:07.39   
24  740  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  1:07.44   
25  803  Brandelev Bertram GrÝn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:07.45   
26  786  NÝrskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  1:07.53   
27  615  Foged Malthe  2005  N∆STVED  0587AF  25 m  1:07.56   
28  640  Danielsen Stefan Helding  2005  KōGE  0511AC  25 m  1:07.88   
29  588  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  1:08.02   
30  580  Hartington Mads MÝrkhÝj  2006  SOLRōD  0645AA  25 m  1:08.30   
31  650  Poulsen Joachim  2006  KōGE  0643AF  25 m  1:09.02   
32  497  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  1:09.05   
33  581  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRōD  0425AQ  25 m  1:09.11   
34  654  Larsen Lucas MÝller  2005  KōGE  0523AQ  25 m  1:10.00   
35  888  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  1:10.21   
36  505  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:10.25   
37  741  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  1:10.37   
38  590  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  1:10.45   
39  587  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  1:10.48   
40  608  Petersen Hjalte  2004  N∆STVED  0443AO  25 m  1:10.55   
41  564  Matras Brandur A.  2003  ∆gir    25 m  1:10.70   
42  886  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB  0457AO  25 m  1:10.79   
43  668  Schultz Oliver  2004  KōGE  0425AE  25 m  1:10.82   
44  503  BarnabŠs MŠrkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  1:11.59   
45  704  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  1:12.25   
46  850  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  25 m  1:12.28   
47  589  Jepsen Christian SÝe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  1:12.97   
48  777  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:13.01   
49  592  BÝnsÝe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  1:13.61   
50  512  HullegŚrd Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:13.71   
51  493  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  25 m  1:14.12   
52  563  Brestisson TůrŠlvur S.  2003  ∆gir    25 m  1:15.33   
53  736  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  1:15.54   
54  516  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  1:15.81   
55  706  Nybroe AsbjÝrn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  1:16.05   
56  887  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  1:16.16   
57  591  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  1:16.34   
58  552  Debess Andreas  2006  SU–UROYAR    25 m  1:16.44   
59  547  Samuelsen Villiam Marius  2005  Havnar    25 m  1:16.68   
60  562  Askham Heini M.  2006  ∆gir    25 m  1:16.88   
61  561  Ń Bergi Jůnas  2003  ∆gir    25 m  1:17.98   
62  642  Axen Calvin Christian  2006  KōGE  0627AJ  25 m  1:17.99   
63  546  Nůnklett Nůa  2006  Havnar    25 m  1:18.33   
64  541  Gislason DŠvid  2005  Havnar    25 m  1:18.35   
65  504  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:18.98   
66  506  Ymťn Anton  2005  SK LAXEN  AM6105  25 m  1:19.03   
67  542  Klit Andreas Winther  2005  Havnar    25 m  1:19.26   
68  498  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  25 m  1:19.37   
69  543  Lindberg FrŪūi Dam  2003  Havnar    25 m  1:19.94   
70  779  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:20.26   
71  859  Ravn August Winkel  2006  VAT CPH-MK  0643AR  25 m  1:20.27   
72  518  Kvarnhšll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  1:20.48   
73  593  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:20.53   
74  715  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  1:21.10   
75  838  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:21.59   
76  513  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  1:22.14   
77  623  Dalsgaard Bertram Cramer  2006  N∆STVED  0635AO  25 m  1:23.03   
78  519  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  25 m  1:23.77   
79  550  Weihe Ari Rasmussen  2005  Havnar    25 m  1:23.87   
80  629  Larsen Mads G. Skovly  2006  N∆STVED  0657AL  25 m  1:24.07   
81  538  Brisenfeldt Isak  2006  Havnar    25 m  1:24.20   
82  837  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  1:24.45   
83  858  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  1:24.84   
84  860  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  1:25.38   
85  549  StrÝm Jůni Janusarson  2006  Havnar    25 m  1:25.66   
86  676  Heinze Lucas Emil  2005  KōGE  0511AK  25 m  1:26.33   
87  555  Winther Teitur  2005  SU–UROYAR    25 m  1:27.38   
88  553  Ludvig Bjarti  2006  SU–UROYAR    25 m  1:28.39   
89  540  Eliasen Ńki  2006  Havnar    25 m  1:29.50   
90  625  Hass Emil  2006  N∆STVED  0677AL  25 m  1:32.32   
91  1119  Lydersen Hanus  2006  ∆gir    25 m  1:33.78   
92  554  SÝrensen Jůnathan L.  2006  SU–UROYAR    25 m  1:34.32   
93  899  Hoffgaard Thor  2006  VORDINGB  0653AL  25 m  1:37.39   
94  702  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HVIDOVRE  0443AS  25 m     
95  780  Thilker Daniel  2006  TRITON B  0605AR  25 m     
96  900  Miland Frederik  2005  VORDINGB  0553AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  14:09 
 
3_S
LÝb 3, 200m RygsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
577  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  2:18.59   
494  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  2:22.73   
659  Larsen Amalie Wichmann  2005  KōGE  0564AB  25 m  2:22.95   
578  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRōD  0338AQ  25 m  2:23.32   
808  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  2:24.11   
726  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  2:28.45   
597  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  2:29.21   
609  Duus Katrine  2003  N∆STVED  0318AR  25 m  2:31.01   
739  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  2:31.43   
10  809  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  2:31.85   
11  719  Laugesen Nanna Udby  2004  HVIDOVRE  0458AL  25 m  2:33.29   
12  606  Hansen Agnes Barner  2005  N∆STVED  0522AL  25 m  2:34.92   
13  572  Haack Jaqueline  2006  SOLRōD  0672AN  25 m  2:34.95   
14  673  Krumbak Josefine  2004  KōGE  0458AD  25 m  2:35.45   
15  834  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  2:36.86   
16  745  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:37.52   
17  646  Jensen Elisabeth Them  2004  KōGE  0464AA  25 m  2:37.77   
18  571  Andersen Nicole DamhÝj  2006  SOLRōD  0674AN  25 m  2:40.31   
19  853  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  2:41.83   
20  781  GrÝnlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  2:42.93   
21  857  Kejser Nora  2004  VAT CPH-MK  0476AO  25 m  2:44.58   
22  846  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  2:44.79   
23  641  Petersen Andrea NÝhr  2006  KōGE  0686AB  25 m  2:49.09   
24  707  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HVIDOVRE  0712AG  25 m  2:49.21   
25  509  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  2:50.18   
26  610  MÝrkeberg Katrine  2004  N∆STVED  0424AJ  25 m  2:52.17   
27  896  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  2:53.71   
28  604  Graulund Viktoria Annabel  2007  SLAGELSE  0774AK  25 m  2:54.18   
29  517  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  2:57.24   
30  895  JÝrgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  2:59.24   
31  533  Růūinsdůttir Rebekka  2007  Fuglafjar    25 m  3:01.83   
32  835  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  3:15.21   
33  701  Mikkelsen Alberte Berner  2006  HVIDOVRE  0602AP  25 m  3:16.95   
34  871  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  3:44.05   
35  599  Jensen-Mattebjerg Johanne  2006  SLAGELSE  0638AP  25 m     
36  605  Jepsen Caroline SÝe  2007  SLAGELSE  0794AK  25 m     
37  892  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB  0666AQ  25 m     
38  898  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  14:09 
 
4_S
LÝb 4, 200m RygsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
833  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  2:19.66   
608  Petersen Hjalte  2004  N∆STVED  0443AO  25 m  2:24.58   
491  McAdam Alexander  2004  SK LAXEN  AE7504  25 m  2:25.21   
747  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  2:25.35   
788  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  2:26.71   
776  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  2:30.72   
592  BÝnsÝe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  2:32.76   
589  Jepsen Christian SÝe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  2:36.91   
824  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  2:39.23   
10  728  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  2:39.92   
11  715  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  2:40.13   
12  516  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  2:40.43   
13  852  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  2:42.20   
14  650  Poulsen Joachim  2006  KōGE  0643AF  25 m  2:43.84   
15  840  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  2:44.51   
16  534  Torkilsson SŠmal  2006  Fuglafjar    25 m  2:45.35   
17  697  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHōJ  0689AF  25 m  2:49.10   
18  538  Brisenfeldt Isak  2006  Havnar    25 m  2:57.04   
19  543  Lindberg FrŪūi Dam  2003  Havnar    25 m  2:58.04   
20  860  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  3:17.65   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  14:09 
 
5_S
LÝb 5, 200m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
657  Thomsen Naya Modin  2003  KōGE  0374AA  25 m  2:01.67   
808  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  2:06.75   
755  Holm Anne  1999  SHS-STEVNS  9938AA  25 m  2:08.94   
844  HÝvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  2:09.13   
800  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  2:09.41   
661  Petersen Line NÝhr  2003  KōGE  0378AI  25 m  2:12.15   
807  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  2:13.04   
744  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  2:14.24   
839  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  2:14.58   
10  595  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  2:15.67   
11  719  Laugesen Nanna Udby  2004  HVIDOVRE  0458AL  25 m  2:16.33   
12  646  Jensen Elisabeth Them  2004  KōGE  0464AA  25 m  2:16.69   
13  843  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  2:17.16   
14  743  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  2:17.24   
15  845  Roskśr Elisabeth  2004  VAT CPH-MK  0464AC  25 m  2:17.50   
16  574  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRōD  0694AI  25 m  2:17.89   
17  847  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  2:18.20   
18  731  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  2:19.40   
19  486  AntlŲv Nelly  2002  SK LAXEN  AB3202  25 m  2:19.66   
20  848  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  2:20.56   
21  748  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  2:21.16   
22  649  Bollmann Klara-Sofie  2006  KōGE  0676AA  25 m  2:21.48   
23  822  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m  2:21.63   
24  508  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  2:21.82   
25  573  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRōD  0678AP  25 m  2:22.82   
26  710  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  2:23.09   
27  570  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRōD  0632AL  25 m  2:23.52   
28  488  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  2:23.53   
29  826  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  2:23.73   
30  862  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  2:24.12   
31  854  HÝjlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  2:24.16   
32  827  SÝrensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m  2:24.87   
33  699  Devantier Anne Sofie  2004  HVIDOVRE  0406AG  25 m  2:25.65   
34  863  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  2:26.71   
35  891  Christiansen Amanda F.  2005  VORDINGB  0514AW  25 m  2:27.58   
36  603  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  2:27.78   
37  572  Haack Jaqueline  2006  SOLRōD  0672AN  25 m  2:28.27   
38  579  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRōD  0514AQ  25 m  2:28.27   
39  511  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  2:28.78   
40  594  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  2:28.81   
41  849  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  25 m  2:29.15   
42  652  Roed Rebekka  2007  KōGE  0732AA  25 m  2:29.46   
43  783  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  2:29.54   
44  855  Kristensen Laura  2004  VAT CPH-MK  0424AW  25 m  2:29.55   
45  674  Jakobsen Nynne  2004  KōGE  0462AG  25 m  2:29.84   
46  653  Jakobsen Mejse  2007  KōGE  0712AA  25 m  2:30.45   
47  857  Kejser Nora  2004  VAT CPH-MK  0476AO  25 m  2:30.55   
48  575  HjortshÝj Charlotte  2006  SOLRōD  0658AP  25 m  2:32.09   
49  717  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  25 m  2:32.90   
50  865  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  2:33.64   
51  729  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  2:33.79   
52  732  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GREVE  0686AJ  25 m  2:34.33   
53  864  WallÝe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  2:34.45   
54  643  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KōGE  0722AE  25 m  2:34.75   
55  832  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  2:34.99   
56  830  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  2:35.08   
57  872  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  2:35.26   
58  897  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  2:35.54   
59  713  Cermak Olga  2006  HVIDOVRE  0682AE  25 m  2:35.72   
60  675  Petersen Anna Steen  2007  KōGE  0706AH  25 m  2:36.34   
61  601  TÝnnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  2:36.35   
62  532  ”lavsdůttir Jůhanna  2007  Fuglafjar    25 m  2:36.37   
63  600  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  2:38.47   
64  867  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  2:40.26   
65  531  HÝjbro Margit  2007  Fuglafjar    25 m  2:40.69   
66  782  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  2:43.26   
67  836  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  2:44.48   
68  893  Gyldenkśrne Signe  2006  VORDINGB  0656AQ  25 m  2:45.22   
69  514  Lindell Nellie  2006  SK LAXEN  BB8206  25 m  2:46.71   
70  714  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  2:47.00   
71  868  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  2:49.73   
72  631  Bendtsen Mathilde  2007  N∆STVED  0758AC  25 m  2:51.50   
73  869  Mennť Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  2:54.81   
74  635  Dahlmann Merle  2007  N∆STVED  0742AP  25 m  2:56.00   
75  894  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  2:59.69   
76  866  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  3:02.52   
77  598  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  3:05.94   
78  596  JÝrgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  3:10.37   
79  703  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  3:11.29   
80  722  Bonde Milena B  2006  HVIDOVRE  0644AU  25 m  3:23.72   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  14:09 
 
6_S
LÝb 6, 200m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
795  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  1:55.30   
662  Danielsen Rasmus  2001  KōGE  0183AB  25 m  1:57.43   
611  Maar Lauge Bastian  2001  N∆STVED  0159AP  25 m  1:57.95   
798  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  1:59.73   
757  Holm Emil  1996  SHS-STEVNS  9601AH  25 m  2:00.53   
670  Roed Mikkel  2004  KōGE  0457AB  25 m  2:02.90   
923  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m  2:03.46   
495  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  2:03.68   
496  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  2:03.91   
10  763  Holm Laurits  2000  SHS-STEVNS  0045AO  25 m  2:03.97   
11  746  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  2:04.87   
12  806  Studsgaard William  2004  TRITON B  0433AK  25 m  2:04.99   
13  612  Pedersen Lucas Jul  2003  N∆STVED  0387AJ  25 m  2:05.14   
14  590  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  2:05.26   
15  740  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  2:05.92   
16  885  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB  0389AN  25 m  2:06.18   
17  608  Petersen Hjalte  2004  N∆STVED  0443AO  25 m  2:06.84   
18  769  Lambertsen Pelle-Oskar  1999  SHS-STEVNS  9965AA  25 m  2:06.94   
19  727  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  2:06.98   
20  741  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  2:08.27   
21  804  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  2:08.28   
22  615  Foged Malthe  2005  N∆STVED  0587AF  25 m  2:08.31   
23  730  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  2:09.08   
24  786  NÝrskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  2:09.16   
25  747  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  2:09.37   
26  850  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  25 m  2:09.68   
27  587  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  2:10.29   
28  564  Matras Brandur A.  2003  ∆gir    25 m  2:11.07   
29  588  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  2:11.52   
30  569  Kilhof Morten  2000  SOLRōD  0037AJ  25 m  2:11.70   
31  669  Christensen Philip H.  2004  KōGE  0437AN  25 m  2:12.63   
32  668  Schultz Oliver  2004  KōGE  0425AE  25 m  2:13.46   
33  888  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  2:13.49   
34  704  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  2:14.53   
35  698  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  25 m  2:14.59   
36  886  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB  0457AO  25 m  2:14.65   
37  671  Gadegaard Oliver  2003  KōGE  0321AR  25 m  2:15.40   
38  640  Danielsen Stefan Helding  2005  KōGE  0511AC  25 m  2:15.94   
39  790  LÝgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  2:16.62   
40  759  Schnack Joakim  2004  SHS-STEVNS  0421AC  25 m  2:18.30   
41  561  Ń Bergi Jůnas  2003  ∆gir    25 m  2:18.50   
42  562  Askham Heini M.  2006  ∆gir    25 m  2:20.35   
43  837  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  2:22.92   
44  552  Debess Andreas  2006  SU–UROYAR    25 m  2:24.58   
45  642  Axen Calvin Christian  2006  KōGE  0627AJ  25 m  2:25.37   
46  736  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  2:25.87   
47  534  Torkilsson SŠmal  2006  Fuglafjar    25 m  2:26.40   
48  887  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  2:26.63   
49  838  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  2:28.28   
50  709  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  25 m  2:28.31   
51  546  Nůnklett Nůa  2006  Havnar    25 m  2:29.07   
52  547  Samuelsen Villiam Marius  2005  Havnar    25 m  2:29.42   
53  541  Gislason DŠvid  2005  Havnar    25 m  2:29.88   
54  555  Winther Teitur  2005  SU–UROYAR    25 m  2:31.01   
55  519  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  25 m  2:32.32   
56  858  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  2:37.02   
57  549  StrÝm Jůni Janusarson  2006  Havnar    25 m  2:39.54   
58  591  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  2:39.90   
59  623  Dalsgaard Bertram Cramer  2006  N∆STVED  0635AO  25 m  2:40.01   
60  553  Ludvig Bjarti  2006  SU–UROYAR    25 m  2:40.13   
61  828  BÝgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  2:40.31   
62  593  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  2:40.66   
63  859  Ravn August Winkel  2006  VAT CPH-MK  0643AR  25 m  2:42.91   
64  629  Larsen Mads G. Skovly  2006  N∆STVED  0657AL  25 m  2:43.32   
65  539  Dahl Markus BŠrūarson  2005  Havnar    25 m  2:46.60   
66  1119  Lydersen Hanus  2006  ∆gir    25 m  2:53.03   
67  900  Miland Frederik  2005  VORDINGB  0553AQ  25 m  2:54.42   
68  625  Hass Emil  2006  N∆STVED  0677AL  25 m  2:55.87   
69  554  SÝrensen Jůnathan L.  2006  SU–UROYAR    25 m  3:05.26   
70  540  Eliasen Ńki  2006  Havnar    25 m  3:21.12   
71  899  Hoffgaard Thor  2006  VORDINGB  0653AL  25 m  3:39.55   
72  550  Weihe Ari Rasmussen  2005  Havnar    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  14:09 
 
7_S
LÝb 7, 4X50m Medley Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
687  KÝge Mix 1  2001  KōGE    25 m  1:52.88   
521  Simklubben Laxen  1995  SK LAXEN    25 m  1:54.70   
903  Vsk Top Star Mix  1987  VORDINGB    25 m  1:55.01   
585  Sunswim 1  2001  SOLRōD    25 m  1:55.24   
679  KÝge Mix 2  2000  KōGE    25 m  1:55.34   
522  Simklubben Laxen Lag 2  2002  SK LAXEN    25 m  1:58.31   
680  KÝge Mix 3  1997  KōGE    25 m  1:58.96   
637  Nif Mix 1  2001  N∆STVED    25 m  2:00.66   
750  Kvik  2003  KVIK    25 m  2:01.60   
10  876  Mk Mega Kanoner 1  2004  VAT CPH-MK    25 m  2:02.38   
11  841  All Stars  2006  VI39    25 m  2:05.14   
12  683  KÝge Mix 5  2005  KōGE    25 m  2:06.47   
13  638  Nif Mix 2  2003  N∆STVED    25 m  2:06.83   
14  586  Sunswim 2  2000  SOLRōD    25 m  2:07.20   
15  682  KÝge Mix 4  2003  KōGE    25 m  2:08.11   
16  904  Vsk Matador Mix  2003  VORDINGB    25 m  2:10.52   
17  684  KÝge Mix 6  2000  KōGE    25 m  2:12.21   
18  685  KÝge Mix 7  2004  KōGE    25 m  2:13.98   
19  567  Mix ∆gir  2003  ∆gir    25 m  2:15.00   
20  842  Medley Racers  2006  VI39    25 m  2:20.74   
21  877  Mk Mega Kanoner 2  2006  VAT CPH-MK    25 m  2:26.12   
22  905  Vsk Click Mix  2005  VORDINGB    25 m  2:30.19   
23  639  Nif Mix 3  2006  N∆STVED    25 m  2:32.81   
24  906  Vsk Stjerne Mix  2005  VORDINGB    25 m  2:55.38   
25  551  Hs Mixed Ambassadors  2004  Havnar    25 m     
26  557  Mix Susvim 1  2005  SU–UROYAR    25 m     
27  558  Mix Susvim 2  2006  SU–UROYAR    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  14:09 
 
8_S
LÝb 8, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
844  HÝvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  27.31   
487  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  28.24   
657  Thomsen Naya Modin  2003  KōGE  0374AA  25 m  28.94   
659  Larsen Amalie Wichmann  2005  KōGE  0564AB  25 m  29.30   
725  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  29.55   
809  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  29.73   
749  KristjŠnsdůttir MarŪa Fanney  2000  KVIK  0004BI  25 m  29.78   
644  MÝller Olivia Lildballe  2004  KōGE  0452AF  25 m  29.94   
578  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRōD  0338AQ  25 m  30.38   
10  807  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  30.55   
11  646  Jensen Elisabeth Them  2004  KōGE  0464AA  25 m  30.57   
12  839  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  30.73   
13  726  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  30.75   
14  595  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  31.07   
15  739  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  31.11   
16  488  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  31.18   
17  490  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  31.30   
18  673  Krumbak Josefine  2004  KōGE  0458AD  25 m  31.35   
19  641  Petersen Andrea NÝhr  2006  KōGE  0686AB  25 m  31.56   
20  810  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  31.61   
21  494  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  31.70   
22  621  Kristensen Viktoria Bśts  2002  N∆STVED  0286AP  25 m  31.70   
23  571  Andersen Nicole DamhÝj  2006  SOLRōD  0674AN  25 m  31.72   
24  889  Nykjśr Maya  2001  VORDINGB  0144AW  25 m  31.72   
25  649  Bollmann Klara-Sofie  2006  KōGE  0676AA  25 m  31.76   
26  848  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  31.83   
27  699  Devantier Anne Sofie  2004  HVIDOVRE  0406AG  25 m  31.93   
28  731  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  31.98   
29  663  Degner Melanie  2000  KōGE  0098AC  25 m  32.12   
30  890  Petersen Freja  2000  VORDINGB  0018BE  25 m  32.17   
31  565  Toftegaard SofŪa  2006  ∆gir    25 m  32.20   
32  787  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  32.47   
33  720  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  32.53   
34  570  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRōD  0632AL  25 m  32.60   
35  508  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  32.64   
36  843  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  32.78   
37  708  ParkhÝi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  32.87   
38  732  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GREVE  0686AJ  25 m  32.90   
39  501  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  25 m  33.00   
40  643  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KōGE  0722AE  25 m  33.02   
41  734  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  25 m  33.10   
42  745  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  33.21   
43  735  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  33.23   
44  783  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  33.35   
45  500  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  33.38   
46  829  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  33.38   
47  822  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m  33.45   
48  510  PŚlsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  33.52   
49  507  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  33.61   
50  517  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  33.72   
51  575  HjortshÝj Charlotte  2006  SOLRōD  0658AP  25 m  33.72   
52  664  Christensen Anna Hjorth  2006  KōGE  0652AI  25 m  33.75   
53  660  Jensen Sarah Aarslew  2000  KōGE  0082AF  25 m  33.83   
54  832  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  33.92   
55  781  GrÝnlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  34.03   
56  609  Duus Katrine  2003  N∆STVED  0318AR  25 m  34.11   
57  782  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  34.28   
58  854  HÝjlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  34.30   
59  754  Christensen Anna  2003  SHS-STEVNS  0312AA  25 m  34.60   
60  548  Sigmundardůttir Sůlja  2005  Havnar    25 m  34.76   
61  603  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  34.77   
62  652  Roed Rebekka  2007  KōGE  0732AA  25 m  34.82   
63  675  Petersen Anna Steen  2007  KōGE  0706AH  25 m  34.92   
64  651  Pedersen Mathilde  2007  KōGE  0796AO  25 m  34.97   
65  761  Hansen Julie Nedergaard  2001  SHS-STEVNS  0136AR  25 m  35.03   
66  864  WallÝe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  35.03   
67  896  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  35.07   
68  707  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HVIDOVRE  0712AG  25 m  35.10   
69  624  Maar Dicte  2006  N∆STVED  0672AK  25 m  35.14   
70  579  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRōD  0514AQ  25 m  35.32   
71  830  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  35.36   
72  544  Nattestad BŠra D.  2004  Havnar    25 m  36.10   
73  898  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  36.10   
74  617  Nielsen Olivia  2004  N∆STVED  0446AT  25 m  36.11   
75  835  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  36.31   
76  827  SÝrensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m  36.32   
77  778  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  36.33   
78  696  Andersen Frida HÝj  2005  ISHōJ  0504AL  25 m  36.59   
79  604  Graulund Viktoria Annabel  2007  SLAGELSE  0774AK  25 m  36.62   
80  605  Jepsen Caroline SÝe  2007  SLAGELSE  0794AK  25 m  36.70   
81  532  ”lavsdůttir Jůhanna  2007  Fuglafjar    25 m  36.95   
82  862  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  37.04   
83  511  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  37.38   
84  499  Ottosson Emmalina  2005  SK LAXEN  AP3405  25 m  37.45   
85  601  TÝnnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  37.76   
86  515  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  25 m  37.80   
87  863  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  37.92   
88  514  Lindell Nellie  2006  SK LAXEN  BB8206  25 m  37.96   
89  648  Birk Amalie MÝnster  2007  KōGE  0796AI  25 m  38.06   
90  705  Andersen Nicoline MÝrch  2005  HVIDOVRE  0534AL  25 m  38.55   
91  598  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  38.64   
92  868  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  38.72   
93  871  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  39.33   
94  630  Pedersen Masha Jul  2006  N∆STVED  0684AG  25 m  39.40   
95  533  Růūinsdůttir Rebekka  2007  Fuglafjar    25 m  40.23   
96  865  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  40.56   
97  895  JÝrgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  40.71   
98  872  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  40.77   
99  600  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  40.89   
100  897  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  40.93   
101  714  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  41.04   
102  771  Rasmussen Signe  2006  SHS-STEVNS  0698AE  25 m  41.12   
103  770  Winther-Jensen Sif  2004  SHS-STEVNS  0476AT  25 m  45.13   
104  762  Kruse Laura  2005  SHS-STEVNS  0572AM  25 m  45.29   
105  874  Bill Sally Emilie  2007  VAT CPH-MK  0722AU  25 m  45.33   
106  775  Sandholt-Nielsen Liva  2006  SHS-STEVNS  0668AN  25 m  49.45   
107  703  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  50.91   
108  875  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  51.93   
109  873  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  59.63   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
9_S
LÝb 9, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
795  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  25.31   
662  Danielsen Rasmus  2001  KōGE  0183AB  25 m  25.59   
798  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  26.07   
645  Ryom August  2002  KōGE  0253AJ  25 m  26.18   
582  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRōD  0215AL  25 m  26.33   
656  SÝrensen Mads Hauge  1997  KōGE  9775AE  25 m  26.71   
740  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  26.72   
789  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  26.76   
833  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  27.14   
10  613  Hansen Mads Ingeman  1997  N∆STVED  9719AC  25 m  27.30   
11  491  McAdam Alexander  2004  SK LAXEN  AE7504  25 m  27.38   
12  811  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  27.51   
13  902  Jensen Jacob  1995  VORDINGB  9599AE  25 m  27.51   
14  792  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  27.55   
15  611  Maar Lauge Bastian  2001  N∆STVED  0159AP  25 m  27.59   
16  823  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  27.66   
17  923  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m  27.93   
18  885  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB  0389AN  25 m  28.12   
19  618  Trkulja Petar  2006  N∆STVED  0645AB  25 m  28.52   
20  668  Schultz Oliver  2004  KōGE  0425AE  25 m  28.63   
21  588  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  28.71   
22  612  Pedersen Lucas Jul  2003  N∆STVED  0387AJ  25 m  28.71   
23  786  NÝrskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  28.77   
24  670  Roed Mikkel  2004  KōGE  0457AB  25 m  28.98   
25  852  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  29.00   
26  790  LÝgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  29.03   
27  730  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  29.12   
28  804  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  29.19   
29  727  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  29.30   
30  704  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  29.32   
31  650  Poulsen Joachim  2006  KōGE  0643AF  25 m  29.41   
32  888  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  29.41   
33  496  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  29.56   
34  615  Foged Malthe  2005  N∆STVED  0587AF  25 m  29.57   
35  671  Gadegaard Oliver  2003  KōGE  0321AR  25 m  29.75   
36  788  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  29.75   
37  724  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  29.80   
38  495  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  29.89   
39  608  Petersen Hjalte  2004  N∆STVED  0443AO  25 m  29.97   
40  505  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  29.98   
41  840  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  30.10   
42  493  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  25 m  30.16   
43  590  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  30.18   
44  776  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  30.24   
45  497  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  30.30   
46  503  BarnabŠs MŠrkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  30.41   
47  741  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  30.41   
48  564  Matras Brandur A.  2003  ∆gir    25 m  30.51   
49  561  Ń Bergi Jůnas  2003  ∆gir    25 m  30.59   
50  516  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  31.13   
51  518  Kvarnhšll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  31.27   
52  702  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HVIDOVRE  0443AS  25 m  31.29   
53  512  HullegŚrd Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  31.59   
54  546  Nůnklett Nůa  2006  Havnar    25 m  31.72   
55  654  Larsen Lucas MÝller  2005  KōGE  0523AQ  25 m  31.72   
56  587  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  31.76   
57  640  Danielsen Stefan Helding  2005  KōGE  0511AC  25 m  32.07   
58  706  Nybroe AsbjÝrn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  32.28   
59  772  Christensen Sofus  2000  SHS-STEVNS  0009AB  25 m  32.29   
60  777  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  32.75   
61  838  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  32.76   
62  633  Tang Tao  2005  N∆STVED  0531AO  25 m  33.44   
63  851  Maidens Alex Baes  2004  VAT CPH-MK  0495AH  25 m  33.58   
64  519  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  25 m  33.67   
65  614  Munksgaard Mads  2004  N∆STVED  0401AN  25 m  33.68   
66  629  Larsen Mads G. Skovly  2006  N∆STVED  0657AL  25 m  33.76   
67  563  Brestisson TůrŠlvur S.  2003  ∆gir    25 m  33.90   
68  538  Brisenfeldt Isak  2006  Havnar    25 m  34.20   
69  774  Olsen Phillip Hausmann  2003  SHS-STEVNS  0325AM  25 m  34.21   
70  550  Weihe Ari Rasmussen  2005  Havnar    25 m  34.26   
71  828  BÝgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  34.42   
72  642  Axen Calvin Christian  2006  KōGE  0627AJ  25 m  34.53   
73  728  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  34.54   
74  541  Gislason DŠvid  2005  Havnar    25 m  34.64   
75  824  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  35.08   
76  504  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  35.14   
77  513  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  35.75   
78  540  Eliasen Ńki  2006  Havnar    25 m  35.85   
79  543  Lindberg FrŪūi Dam  2003  Havnar    25 m  36.15   
80  837  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  36.21   
81  860  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  36.46   
82  779  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  36.53   
83  623  Dalsgaard Bertram Cramer  2006  N∆STVED  0635AO  25 m  37.19   
84  553  Ludvig Bjarti  2006  SU–UROYAR    25 m  37.42   
85  534  Torkilsson SŠmal  2006  Fuglafjar    25 m  37.64   
86  552  Debess Andreas  2006  SU–UROYAR    25 m  38.02   
87  549  StrÝm Jůni Janusarson  2006  Havnar    25 m  38.05   
88  858  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  38.44   
89  859  Ravn August Winkel  2006  VAT CPH-MK  0643AR  25 m  39.13   
90  555  Winther Teitur  2005  SU–UROYAR    25 m  40.37   
91  1119  Lydersen Hanus  2006  ∆gir    25 m  41.30   
92  780  Thilker Daniel  2006  TRITON B  0605AR  25 m  42.25   
93  764  Hansen Magnus  2004  SHS-STEVNS  0465AD  25 m  43.20   
94  554  SÝrensen Jůnathan L.  2006  SU–UROYAR    25 m  45.31   
95  900  Miland Frederik  2005  VORDINGB  0553AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
10_S
LÝb 10, 50m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
658  Jensen Benedicte Them  2004  KōGE  0454AA  25 m  32.78   
487  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  33.35   
663  Degner Melanie  2000  KōGE  0098AC  25 m  33.65   
800  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  34.05   
794  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  34.25   
492  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  34.69   
846  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  35.12   
486  AntlŲv Nelly  2002  SK LAXEN  AB3202  25 m  35.30   
488  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  35.67   
10  616  Larsen Nikoline Skovly  2003  N∆STVED  0322AE  25 m  36.11   
11  890  Petersen Freja  2000  VORDINGB  0018BE  25 m  36.24   
12  847  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  36.39   
13  661  Petersen Line NÝhr  2003  KōGE  0378AI  25 m  36.52   
14  641  Petersen Andrea NÝhr  2006  KōGE  0686AB  25 m  36.83   
15  576  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  36.93   
16  834  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  37.03   
17  626  Juul Freja  2006  N∆STVED  0656AF  25 m  37.27   
18  646  Jensen Elisabeth Them  2004  KōGE  0464AA  25 m  37.50   
19  726  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  37.51   
20  832  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  37.54   
21  573  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRōD  0678AP  25 m  37.61   
22  773  Nielsen Tanja H  1996  SHS-STEVNS  9626AI  25 m  37.86   
23  500  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  37.98   
24  507  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  38.27   
25  733  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  38.37   
26  849  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  25 m  38.39   
27  572  Haack Jaqueline  2006  SOLRōD  0672AN  25 m  38.68   
28  855  Kristensen Laura  2004  VAT CPH-MK  0424AW  25 m  38.77   
29  734  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  25 m  38.97   
30  597  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  39.01   
31  737  Clausen Lśrke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  39.03   
32  664  Christensen Anna Hjorth  2006  KōGE  0652AI  25 m  39.09   
33  705  Andersen Nicoline MÝrch  2005  HVIDOVRE  0534AL  25 m  39.16   
34  660  Jensen Sarah Aarslew  2000  KōGE  0082AF  25 m  39.19   
35  848  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  39.34   
36  632  Ludvigsen Mathilde  2006  N∆STVED  0616AM  25 m  39.62   
37  674  Jakobsen Nynne  2004  KōGE  0462AG  25 m  39.63   
38  565  Toftegaard SofŪa  2006  ∆gir    25 m  39.68   
39  509  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  39.74   
40  889  Nykjśr Maya  2001  VORDINGB  0144AW  25 m  39.97   
41  508  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  40.09   
42  836  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  40.35   
43  653  Jakobsen Mejse  2007  KōGE  0712AA  25 m  40.61   
44  720  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  40.66   
45  718  Lind Sofie  2006  HVIDOVRE  0668AG  25 m  40.69   
46  892  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB  0666AQ  25 m  40.75   
47  599  Jensen-Mattebjerg Johanne  2006  SLAGELSE  0638AP  25 m  41.32   
48  826  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  41.44   
49  643  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KōGE  0722AE  25 m  41.58   
50  782  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  41.77   
51  857  Kejser Nora  2004  VAT CPH-MK  0476AO  25 m  42.10   
52  548  Sigmundardůttir Sůlja  2005  Havnar    25 m  42.15   
53  514  Lindell Nellie  2006  SK LAXEN  BB8206  25 m  42.34   
54  535  Vesturtķn Birita  2007  Fuglafjar    25 m  42.35   
55  710  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  42.57   
56  862  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  42.66   
57  544  Nattestad BŠra D.  2004  Havnar    25 m  42.69   
58  893  Gyldenkśrne Signe  2006  VORDINGB  0656AQ  25 m  42.75   
59  510  PŚlsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  42.85   
60  532  ”lavsdůttir Jůhanna  2007  Fuglafjar    25 m  43.22   
61  867  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  43.78   
62  630  Pedersen Masha Jul  2006  N∆STVED  0684AG  25 m  43.79   
63  545  Nattestad OddvŠ Sedea D.  2006  Havnar    25 m  44.06   
64  596  JÝrgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  44.13   
65  717  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  25 m  44.19   
66  863  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  44.20   
67  701  Mikkelsen Alberte Berner  2006  HVIDOVRE  0602AP  25 m  44.43   
68  711  Larsen Caja Cederblad  2004  HVIDOVRE  0442BD  25 m  45.53   
69  872  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  45.84   
70  866  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  45.85   
71  533  Růūinsdůttir Rebekka  2007  Fuglafjar    25 m  46.18   
72  758  Christensen Frida  2005  SHS-STEVNS  0532AN  25 m  46.18   
73  770  Winther-Jensen Sif  2004  SHS-STEVNS  0476AT  25 m  46.39   
74  869  Mennť Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  47.32   
75  631  Bendtsen Mathilde  2007  N∆STVED  0758AC  25 m  47.74   
76  666  HÝyer Anna  2007  KōGE  0708AI  25 m  48.27   
77  531  HÝjbro Margit  2007  Fuglafjar    25 m  48.60   
78  894  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  51.61   
79  703  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  51.72   
80  636  Toft Nanna  2007  N∆STVED  0758AR  25 m  52.03   
81  762  Kruse Laura  2005  SHS-STEVNS  0572AM  25 m  52.18   
82  775  Sandholt-Nielsen Liva  2006  SHS-STEVNS  0668AN  25 m  1:05.09   
83  634  Thorning Cecilie  2007  N∆STVED  0740AZ  25 m     
84  716  Tůmasdůttir BrŪet NatalŪa  2004  HVIDOVRE  0442BE  25 m     
85  722  Bonde Milena B  2006  HVIDOVRE  0644AU  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
11_S
LÝb 11, 50m BrystsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
484  Ackermann Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  28.46   
613  Hansen Mads Ingeman  1997  N∆STVED  9719AC  25 m  28.51   
802  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  28.94   
801  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  29.29   
647  DamgŚrd Andreas L.  2000  KōGE  0099AG  25 m  29.90   
485  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  30.23   
795  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  31.81   
655  Kaya Mert  2001  KōGE  0193AF  25 m  32.21   
833  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  32.82   
10  612  Pedersen Lucas Jul  2003  N∆STVED  0387AJ  25 m  33.18   
11  823  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  33.37   
12  581  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRōD  0425AQ  25 m  33.52   
13  786  NÝrskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  33.68   
14  790  LÝgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  33.73   
15  495  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  34.07   
16  580  Hartington Mads MÝrkhÝj  2006  SOLRōD  0645AA  25 m  34.07   
17  811  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  34.20   
18  503  BarnabŠs MŠrkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  34.32   
19  645  Ryom August  2002  KōGE  0253AJ  25 m  34.50   
20  724  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  34.91   
21  886  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB  0457AO  25 m  35.10   
22  887  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  35.99   
23  852  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  36.04   
24  497  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  36.08   
25  850  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  25 m  36.27   
26  589  Jepsen Christian SÝe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  36.58   
27  669  Christensen Philip H.  2004  KōGE  0437AN  25 m  36.79   
28  498  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  25 m  36.94   
29  728  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  37.14   
30  516  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  37.18   
31  542  Klit Andreas Winther  2005  Havnar    25 m  37.21   
32  587  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  37.26   
33  512  HullegŚrd Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  37.32   
34  706  Nybroe AsbjÝrn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  37.32   
35  665  Poulsen Laurits  2006  KōGE  0661AJ  25 m  37.56   
36  768  Xu Oscar  2003  SHS-STEVNS  0323AM  25 m  37.74   
37  592  BÝnsÝe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  37.91   
38  543  Lindberg FrŪūi Dam  2003  Havnar    25 m  38.45   
39  518  Kvarnhšll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  38.91   
40  614  Munksgaard Mads  2004  N∆STVED  0401AN  25 m  39.02   
41  591  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  39.86   
42  670  Roed Mikkel  2004  KōGE  0457AB  25 m  39.91   
43  562  Askham Heini M.  2006  ∆gir    25 m  39.99   
44  806  Studsgaard William  2004  TRITON B  0433AK  25 m  40.00   
45  593  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  40.03   
46  619  Andersen Sammi Asker  2003  N∆STVED  0347AK  25 m  40.21   
47  736  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  40.22   
48  552  Debess Andreas  2006  SU–UROYAR    25 m  40.49   
49  625  Hass Emil  2006  N∆STVED  0677AL  25 m  40.82   
50  549  StrÝm Jůni Janusarson  2006  Havnar    25 m  40.87   
51  539  Dahl Markus BŠrūarson  2005  Havnar    25 m  41.29   
52  633  Tang Tao  2005  N∆STVED  0531AO  25 m  41.75   
53  541  Gislason DŠvid  2005  Havnar    25 m  41.89   
54  550  Weihe Ari Rasmussen  2005  Havnar    25 m  42.14   
55  546  Nůnklett Nůa  2006  Havnar    25 m  42.90   
56  547  Samuelsen Villiam Marius  2005  Havnar    25 m  43.81   
57  859  Ravn August Winkel  2006  VAT CPH-MK  0643AR  25 m  45.07   
58  715  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  45.12   
59  642  Axen Calvin Christian  2006  KōGE  0627AJ  25 m  47.75   
60  538  Brisenfeldt Isak  2006  Havnar    25 m  48.15   
61  540  Eliasen Ńki  2006  Havnar    25 m  48.29   
62  899  Hoffgaard Thor  2006  VORDINGB  0653AL  25 m  48.34   
63  1119  Lydersen Hanus  2006  ∆gir    25 m  49.26   
64  554  SÝrensen Jůnathan L.  2006  SU–UROYAR    25 m  52.47   
65  780  Thilker Daniel  2006  TRITON B  0605AR  25 m  56.93   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
12_S
LÝb 12, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
805  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  5:00.82   
793  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  25 m  5:07.38   
660  Jensen Sarah Aarslew  2000  KōGE  0082AF  25 m  5:21.77   
834  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  5:29.49   
700  Rasmussen Emma Kjer  2004  HVIDOVRE  0498AI  25 m  5:31.26   
721  Bak Sofie  2003  HVIDOVRE  0336AN  25 m  5:37.37   
732  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GREVE  0686AJ  25 m  5:44.33   
652  Roed Rebekka  2007  KōGE  0732AA  25 m  5:49.81   
606  Hansen Agnes Barner  2005  N∆STVED  0522AL  25 m  5:51.54   
10  626  Juul Freja  2006  N∆STVED  0656AF  25 m  5:57.29   
11  729  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  5:58.82   
12  517  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  6:05.48   
13  854  HÝjlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  6:09.39   
14  864  WallÝe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  6:23.24   
15  533  Růūinsdůttir Rebekka  2007  Fuglafjar    25 m  6:42.41   
16  778  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m     
17  853  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
13_S
LÝb 13, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
802  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  2:03.88   
796  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  2:17.30   
747  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  2:18.18   
746  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  2:20.72   
618  Trkulja Petar  2006  N∆STVED  0645AB  25 m  2:24.33   
670  Roed Mikkel  2004  KōGE  0457AB  25 m  2:25.43   
885  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB  0389AN  25 m  2:27.00   
789  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  2:29.48   
803  Brandelev Bertram GrÝn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  2:29.80   
10  763  Holm Laurits  2000  SHS-STEVNS  0045AO  25 m  2:29.82   
11  886  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB  0457AO  25 m  2:30.04   
12  505  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  2:31.04   
13  676  Heinze Lucas Emil  2005  KōGE  0511AK  25 m  2:42.90   
14  736  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  2:43.26   
15  704  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  2:44.45   
16  665  Poulsen Laurits  2006  KōGE  0661AJ  25 m  2:44.92   
17  629  Larsen Mads G. Skovly  2006  N∆STVED  0657AL  25 m  2:49.12   
18  513  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  2:50.73   
19  541  Gislason DŠvid  2005  Havnar    25 m  2:50.77   
20  828  BÝgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  2:53.91   
21  777  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  2:55.17   
22  779  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  2:57.01   
23  546  Nůnklett Nůa  2006  Havnar    25 m  2:57.43   
24  697  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHōJ  0689AF  25 m  3:08.03   
25  540  Eliasen Ńki  2006  Havnar    25 m  3:19.51   
26  784  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  4:10.00   
27  899  Hoffgaard Thor  2006  VORDINGB  0653AL  25 m     
28  900  Miland Frederik  2005  VORDINGB  0553AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
14_S
LÝb 14, 100m RygsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1127  MaagÝe Emma  1999  HOVEDSTAD  9996AH  25 m  1:02.66   
577  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  1:04.11   
659  Larsen Amalie Wichmann  2005  KōGE  0564AB  25 m  1:04.52   
494  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  1:06.55   
578  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRōD  0338AQ  25 m  1:07.01   
800  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  1:07.11   
808  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  1:08.66   
735  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  1:08.88   
744  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  1:09.27   
10  848  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  1:09.36   
11  844  HÝvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  1:09.66   
12  606  Hansen Agnes Barner  2005  N∆STVED  0522AL  25 m  1:09.78   
13  809  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  1:09.87   
14  726  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:10.08   
15  739  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  1:10.24   
16  490  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:10.65   
17  847  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  1:11.05   
18  890  Petersen Freja  2000  VORDINGB  0018BE  25 m  1:11.06   
19  725  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:11.18   
20  791  Sandell Sophie Lśrke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  1:11.51   
21  745  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:11.68   
22  719  Laugesen Nanna Udby  2004  HVIDOVRE  0458AL  25 m  1:11.78   
23  673  Krumbak Josefine  2004  KōGE  0458AD  25 m  1:11.90   
24  574  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRōD  0694AI  25 m  1:12.64   
25  646  Jensen Elisabeth Them  2004  KōGE  0464AA  25 m  1:13.21   
26  743  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:14.15   
27  620  Jensen Thea Torndal  2004  N∆STVED  0456AJ  25 m  1:14.49   
28  571  Andersen Nicole DamhÝj  2006  SOLRōD  0674AN  25 m  1:14.60   
29  864  WallÝe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  1:14.90   
30  748  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:15.26   
31  595  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  1:15.36   
32  781  GrÝnlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  1:15.45   
33  857  Kejser Nora  2004  VAT CPH-MK  0476AO  25 m  1:15.89   
34  853  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  1:16.04   
35  651  Pedersen Mathilde  2007  KōGE  0796AO  25 m  1:16.31   
36  783  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  1:17.19   
37  707  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HVIDOVRE  0712AG  25 m  1:17.20   
38  830  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  1:17.26   
39  826  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  1:17.78   
40  845  Roskśr Elisabeth  2004  VAT CPH-MK  0464AC  25 m  1:18.10   
41  871  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  1:18.59   
42  604  Graulund Viktoria Annabel  2007  SLAGELSE  0774AK  25 m  1:18.72   
43  717  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  25 m  1:19.32   
44  501  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  25 m  1:20.37   
45  603  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  1:20.57   
46  517  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  1:20.59   
47  782  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  1:20.65   
48  675  Petersen Anna Steen  2007  KōGE  0706AH  25 m  1:20.71   
49  835  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  1:21.87   
50  711  Larsen Caja Cederblad  2004  HVIDOVRE  0442BD  25 m  1:21.89   
51  499  Ottosson Emmalina  2005  SK LAXEN  AP3405  25 m  1:21.94   
52  896  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  1:22.17   
53  897  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  1:22.47   
54  624  Maar Dicte  2006  N∆STVED  0672AK  25 m  1:22.50   
55  532  ”lavsdůttir Jůhanna  2007  Fuglafjar    25 m  1:23.50   
56  867  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  1:23.67   
57  511  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  1:23.98   
58  713  Cermak Olga  2006  HVIDOVRE  0682AE  25 m  1:24.76   
59  895  JÝrgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  1:24.87   
60  865  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  1:25.15   
61  533  Růūinsdůttir Rebekka  2007  Fuglafjar    25 m  1:25.95   
62  869  Mennť Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  1:26.18   
63  605  Jepsen Caroline SÝe  2007  SLAGELSE  0794AK  25 m  1:26.46   
64  531  HÝjbro Margit  2007  Fuglafjar    25 m  1:26.66   
65  894  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  1:26.85   
66  643  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KōGE  0722AE  25 m  1:28.75   
67  893  Gyldenkśrne Signe  2006  VORDINGB  0656AQ  25 m  1:28.76   
68  868  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  1:29.76   
69  714  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  1:30.40   
70  598  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  1:31.89   
71  722  Bonde Milena B  2006  HVIDOVRE  0644AU  25 m  1:32.73   
72  875  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  1:33.61   
73  701  Mikkelsen Alberte Berner  2006  HVIDOVRE  0602AP  25 m  1:34.48   
74  898  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  1:35.17   
75  873  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  1:36.12   
76  635  Dahlmann Merle  2007  N∆STVED  0742AP  25 m  1:40.31   
77  596  JÝrgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  1:42.03   
78  634  Thorning Cecilie  2007  N∆STVED  0740AZ  25 m     
79  771  Rasmussen Signe  2006  SHS-STEVNS  0698AE  25 m     
80  874  Bill Sally Emilie  2007  VAT CPH-MK  0722AU  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
15_S
LÝb 15, 100m RygsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
801  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  1:00.20   
582  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRōD  0215AL  25 m  1:01.33   
655  Kaya Mert  2001  KōGE  0193AF  25 m  1:01.82   
611  Maar Lauge Bastian  2001  N∆STVED  0159AP  25 m  1:02.13   
823  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  1:04.61   
608  Petersen Hjalte  2004  N∆STVED  0443AO  25 m  1:06.32   
727  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  1:06.64   
588  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  1:06.83   
840  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:06.84   
10  491  McAdam Alexander  2004  SK LAXEN  AE7504  25 m  1:07.24   
11  788  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  1:07.50   
12  640  Danielsen Stefan Helding  2005  KōGE  0511AC  25 m  1:07.98   
13  493  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  25 m  1:08.57   
14  654  Larsen Lucas MÝller  2005  KōGE  0523AQ  25 m  1:08.69   
15  712  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  1:09.09   
16  790  LÝgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  1:09.36   
17  590  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  1:09.76   
18  592  BÝnsÝe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  1:10.19   
19  888  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  1:11.21   
20  772  Christensen Sofus  2000  SHS-STEVNS  0009AB  25 m  1:11.23   
21  516  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  1:11.51   
22  730  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  1:12.17   
23  702  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HVIDOVRE  0443AS  25 m  1:12.50   
24  850  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  25 m  1:13.25   
25  589  Jepsen Christian SÝe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  1:13.30   
26  619  Andersen Sammi Asker  2003  N∆STVED  0347AK  25 m  1:13.35   
27  824  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  1:13.42   
28  650  Poulsen Joachim  2006  KōGE  0643AF  25 m  1:13.47   
29  851  Maidens Alex Baes  2004  VAT CPH-MK  0495AH  25 m  1:14.37   
30  668  Schultz Oliver  2004  KōGE  0425AE  25 m  1:14.85   
31  777  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:15.46   
32  760  Frimodt-MÝller Johannes  2002  SHS-STEVNS  0251AA  25 m  1:15.63   
33  671  Gadegaard Oliver  2003  KōGE  0321AR  25 m  1:15.69   
34  838  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:16.78   
35  534  Torkilsson SŠmal  2006  Fuglafjar    25 m  1:16.87   
36  676  Heinze Lucas Emil  2005  KōGE  0511AK  25 m  1:17.30   
37  697  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHōJ  0689AF  25 m  1:17.41   
38  563  Brestisson TůrŠlvur S.  2003  ∆gir    25 m  1:17.47   
39  518  Kvarnhšll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  1:17.85   
40  715  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  1:17.94   
41  547  Samuelsen Villiam Marius  2005  Havnar    25 m  1:18.87   
42  519  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  25 m  1:20.15   
43  504  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:21.92   
44  538  Brisenfeldt Isak  2006  Havnar    25 m  1:22.15   
45  828  BÝgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  1:22.17   
46  860  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  1:22.23   
47  709  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  25 m  1:22.93   
48  623  Dalsgaard Bertram Cramer  2006  N∆STVED  0635AO  25 m  1:23.51   
49  553  Ludvig Bjarti  2006  SU–UROYAR    25 m  1:24.66   
50  593  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:24.80   
51  837  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  1:25.59   
52  549  StrÝm Jůni Janusarson  2006  Havnar    25 m  1:26.21   
53  555  Winther Teitur  2005  SU–UROYAR    25 m  1:26.23   
54  591  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  1:27.65   
55  554  SÝrensen Jůnathan L.  2006  SU–UROYAR    25 m  1:37.73   
56  1119  Lydersen Hanus  2006  ∆gir    25 m  1:38.25   
57  625  Hass Emil  2006  N∆STVED  0677AL  25 m  1:41.24   
58  784  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m     
59  923  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
16_S
LÝb 16, 200m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1131  Wermuth Anna  1996  HOVEDSTAD  9658AM  25 m  2:23.75   
810  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  2:34.39   
663  Degner Melanie  2000  KōGE  0098AC  25 m  2:34.41   
616  Larsen Nikoline Skovly  2003  N∆STVED  0322AE  25 m  2:40.18   
661  Petersen Line NÝhr  2003  KōGE  0378AI  25 m  2:42.97   
844  HÝvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  2:44.35   
807  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  2:45.29   
486  AntlŲv Nelly  2002  SK LAXEN  AB3202  25 m  2:45.68   
488  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  2:46.42   
10  492  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  2:48.58   
11  570  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRōD  0632AL  25 m  2:50.56   
12  573  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRōD  0678AP  25 m  2:51.78   
13  609  Duus Katrine  2003  N∆STVED  0318AR  25 m  2:54.35   
14  846  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  2:54.77   
15  572  Haack Jaqueline  2006  SOLRōD  0672AN  25 m  2:55.33   
16  732  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GREVE  0686AJ  25 m  2:55.34   
17  500  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  2:55.88   
18  576  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  2:56.93   
19  832  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  2:57.49   
20  836  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  2:59.14   
21  849  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  25 m  3:00.27   
22  595  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  3:00.60   
23  664  Christensen Anna Hjorth  2006  KōGE  0652AI  25 m  3:01.03   
24  733  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  3:02.70   
25  829  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  3:03.85   
26  597  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  3:04.32   
27  641  Petersen Andrea NÝhr  2006  KōGE  0686AB  25 m  3:04.78   
28  674  Jakobsen Nynne  2004  KōGE  0462AG  25 m  3:04.82   
29  718  Lind Sofie  2006  HVIDOVRE  0668AG  25 m  3:05.19   
30  735  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  3:06.44   
31  734  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  25 m  3:06.57   
32  599  Jensen-Mattebjerg Johanne  2006  SLAGELSE  0638AP  25 m  3:06.68   
33  565  Toftegaard SofŪa  2006  ∆gir    25 m  3:06.78   
34  892  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB  0666AQ  25 m  3:07.12   
35  855  Kristensen Laura  2004  VAT CPH-MK  0424AW  25 m  3:07.32   
36  600  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  3:09.25   
37  507  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  3:09.47   
38  652  Roed Rebekka  2007  KōGE  0732AA  25 m  3:09.89   
39  632  Ludvigsen Mathilde  2006  N∆STVED  0616AM  25 m  3:11.70   
40  653  Jakobsen Mejse  2007  KōGE  0712AA  25 m  3:12.10   
41  535  Vesturtķn Birita  2007  Fuglafjar    25 m  3:14.22   
42  675  Petersen Anna Steen  2007  KōGE  0706AH  25 m  3:16.03   
43  866  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  3:20.80   
44  648  Birk Amalie MÝnster  2007  KōGE  0796AI  25 m  3:24.56   
45  666  HÝyer Anna  2007  KōGE  0708AI  25 m  3:31.81   
46  601  TÝnnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  3:33.90   
47  631  Bendtsen Mathilde  2007  N∆STVED  0758AC  25 m  3:34.27   
48  545  Nattestad OddvŠ Sedea D.  2006  Havnar    25 m  3:39.14   
49  758  Christensen Frida  2005  SHS-STEVNS  0532AN  25 m  3:50.71   
50  636  Toft Nanna  2007  N∆STVED  0758AR  25 m  4:06.20   
51  716  Tůmasdůttir BrŪet NatalŪa  2004  HVIDOVRE  0442BE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
17_S
LÝb 17, 200m BrystsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
583  Hartington Casper MÝrkhÝj  2002  SOLRōD  0239AF  25 m  2:20.04   
580  Hartington Mads MÝrkhÝj  2006  SOLRōD  0645AA  25 m  2:37.42   
740  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  2:38.56   
615  Foged Malthe  2005  N∆STVED  0587AF  25 m  2:41.47   
669  Christensen Philip H.  2004  KōGE  0437AN  25 m  2:42.69   
728  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  2:45.21   
581  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRōD  0425AQ  25 m  2:48.87   
886  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB  0457AO  25 m  2:49.67   
887  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  2:49.85   
10  763  Holm Laurits  2000  SHS-STEVNS  0045AO  25 m  2:55.15   
11  498  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  25 m  2:58.67   
12  706  Nybroe AsbjÝrn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  2:59.78   
13  614  Munksgaard Mads  2004  N∆STVED  0401AN  25 m  3:01.85   
14  542  Klit Andreas Winther  2005  Havnar    25 m  3:03.21   
15  543  Lindberg FrŪūi Dam  2003  Havnar    25 m  3:06.05   
16  562  Askham Heini M.  2006  ∆gir    25 m  3:11.23   
17  546  Nůnklett Nůa  2006  Havnar    25 m  3:16.14   
18  629  Larsen Mads G. Skovly  2006  N∆STVED  0657AL  25 m  3:21.93   
19  539  Dahl Markus BŠrūarson  2005  Havnar    25 m  3:23.71   
20  625  Hass Emil  2006  N∆STVED  0677AL  25 m  3:32.50   
21  899  Hoffgaard Thor  2006  VORDINGB  0653AL  25 m  3:39.96   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
18_S
LÝb 18, 100m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
657  Thomsen Naya Modin  2003  KōGE  0374AA  25 m  56.79   
487  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  57.19   
808  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  58.26   
794  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  58.47   
739  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  59.48   
494  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  59.67   
846  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  59.80   
725  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:00.15   
661  Petersen Line NÝhr  2003  KōGE  0378AI  25 m  1:00.91   
10  807  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  1:00.91   
11  646  Jensen Elisabeth Them  2004  KōGE  0464AA  25 m  1:01.15   
12  755  Holm Anne  1999  SHS-STEVNS  9938AA  25 m  1:01.35   
13  749  KristjŠnsdůttir MarŪa Fanney  2000  KVIK  0004BI  25 m  1:01.38   
14  490  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:01.59   
15  663  Degner Melanie  2000  KōGE  0098AC  25 m  1:01.64   
16  743  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:01.66   
17  744  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  1:01.72   
18  839  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  1:01.86   
19  609  Duus Katrine  2003  N∆STVED  0318AR  25 m  1:02.07   
20  843  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  1:02.45   
21  621  Kristensen Viktoria Bśts  2002  N∆STVED  0286AP  25 m  1:02.92   
22  719  Laugesen Nanna Udby  2004  HVIDOVRE  0458AL  25 m  1:03.13   
23  644  MÝller Olivia Lildballe  2004  KōGE  0452AF  25 m  1:03.15   
24  847  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  1:03.28   
25  834  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  1:03.50   
26  660  Jensen Sarah Aarslew  2000  KōGE  0082AF  25 m  1:03.51   
27  699  Devantier Anne Sofie  2004  HVIDOVRE  0406AG  25 m  1:03.59   
28  720  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  1:03.97   
29  577  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  1:04.32   
30  845  Roskśr Elisabeth  2004  VAT CPH-MK  0464AC  25 m  1:04.32   
31  574  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRōD  0694AI  25 m  1:04.51   
32  508  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  1:04.73   
33  787  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:04.73   
34  731  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  1:04.76   
35  773  Nielsen Tanja H  1996  SHS-STEVNS  9626AI  25 m  1:04.84   
36  826  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  1:04.89   
37  827  SÝrensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m  1:05.33   
38  673  Krumbak Josefine  2004  KōGE  0458AD  25 m  1:05.45   
39  710  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  1:05.53   
40  791  Sandell Sophie Lśrke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  1:05.73   
41  822  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m  1:05.90   
42  606  Hansen Agnes Barner  2005  N∆STVED  0522AL  25 m  1:05.92   
43  748  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:06.05   
44  862  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  1:06.23   
45  853  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  1:06.34   
46  778  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:06.51   
47  767  From Monique Bang  2002  SHS-STEVNS  0224AB  25 m  1:06.68   
48  854  HÝjlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  1:06.90   
49  511  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  1:07.12   
50  705  Andersen Nicoline MÝrch  2005  HVIDOVRE  0534AL  25 m  1:07.16   
51  855  Kristensen Laura  2004  VAT CPH-MK  0424AW  25 m  1:07.18   
52  501  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  25 m  1:07.24   
53  620  Jensen Thea Torndal  2004  N∆STVED  0456AJ  25 m  1:07.48   
54  754  Christensen Anna  2003  SHS-STEVNS  0312AA  25 m  1:07.51   
55  674  Jakobsen Nynne  2004  KōGE  0462AG  25 m  1:07.58   
56  863  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  1:07.83   
57  783  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  1:08.02   
58  708  ParkhÝi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  1:08.25   
59  761  Hansen Julie Nedergaard  2001  SHS-STEVNS  0136AR  25 m  1:08.33   
60  515  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  25 m  1:08.57   
61  626  Juul Freja  2006  N∆STVED  0656AF  25 m  1:08.63   
62  896  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  1:08.66   
63  717  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  25 m  1:08.78   
64  651  Pedersen Mathilde  2007  KōGE  0796AO  25 m  1:08.95   
65  653  Jakobsen Mejse  2007  KōGE  0712AA  25 m  1:09.00   
66  696  Andersen Frida HÝj  2005  ISHōJ  0504AL  25 m  1:09.14   
67  575  HjortshÝj Charlotte  2006  SOLRōD  0658AP  25 m  1:09.20   
68  603  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  1:09.43   
69  711  Larsen Caja Cederblad  2004  HVIDOVRE  0442BD  25 m  1:09.51   
70  865  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  1:09.88   
71  857  Kejser Nora  2004  VAT CPH-MK  0476AO  25 m  1:09.99   
72  849  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  25 m  1:10.06   
73  830  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  1:10.37   
74  648  Birk Amalie MÝnster  2007  KōGE  0796AI  25 m  1:10.55   
75  604  Graulund Viktoria Annabel  2007  SLAGELSE  0774AK  25 m  1:10.56   
76  707  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HVIDOVRE  0712AG  25 m  1:10.68   
77  601  TÝnnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  1:10.98   
78  713  Cermak Olga  2006  HVIDOVRE  0682AE  25 m  1:11.00   
79  617  Nielsen Olivia  2004  N∆STVED  0446AT  25 m  1:11.15   
80  892  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB  0666AQ  25 m  1:11.30   
81  544  Nattestad BŠra D.  2004  Havnar    25 m  1:11.44   
82  835  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  1:11.68   
83  499  Ottosson Emmalina  2005  SK LAXEN  AP3405  25 m  1:11.81   
84  895  JÝrgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  1:11.91   
85  532  ”lavsdůttir Jůhanna  2007  Fuglafjar    25 m  1:11.97   
86  718  Lind Sofie  2006  HVIDOVRE  0668AG  25 m  1:12.26   
87  737  Clausen Lśrke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  1:12.34   
88  868  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  1:12.82   
89  624  Maar Dicte  2006  N∆STVED  0672AK  25 m  1:12.86   
90  600  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  1:12.99   
91  632  Ludvigsen Mathilde  2006  N∆STVED  0616AM  25 m  1:13.27   
92  872  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  1:13.44   
93  514  Lindell Nellie  2006  SK LAXEN  BB8206  25 m  1:13.46   
94  893  Gyldenkśrne Signe  2006  VORDINGB  0656AQ  25 m  1:13.70   
95  771  Rasmussen Signe  2006  SHS-STEVNS  0698AE  25 m  1:13.82   
96  873  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  1:14.03   
97  867  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  1:14.12   
98  871  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  1:14.46   
99  756  Rasmussen Cecilie  2005  SHS-STEVNS  0508AL  25 m  1:14.54   
100  897  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  1:14.69   
101  729  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  1:14.78   
102  898  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  1:15.47   
103  701  Mikkelsen Alberte Berner  2006  HVIDOVRE  0602AP  25 m  1:15.55   
104  869  Mennť Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  1:15.84   
105  733  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  1:16.34   
106  533  Růūinsdůttir Rebekka  2007  Fuglafjar    25 m  1:16.35   
107  598  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  1:17.00   
108  836  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:17.17   
109  630  Pedersen Masha Jul  2006  N∆STVED  0684AG  25 m  1:17.34   
110  531  HÝjbro Margit  2007  Fuglafjar    25 m  1:17.55   
111  714  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  1:18.21   
112  666  HÝyer Anna  2007  KōGE  0708AI  25 m  1:18.98   
113  535  Vesturtķn Birita  2007  Fuglafjar    25 m  1:19.39   
114  894  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  1:19.71   
115  545  Nattestad OddvŠ Sedea D.  2006  Havnar    25 m  1:20.11   
116  631  Bendtsen Mathilde  2007  N∆STVED  0758AC  25 m  1:20.54   
117  596  JÝrgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  1:20.72   
118  875  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  1:20.79   
119  866  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  1:20.96   
120  753  Crillesen Ann-Cecilie  2004  SHS-STEVNS  0472BD  25 m  1:22.06   
121  874  Bill Sally Emilie  2007  VAT CPH-MK  0722AU  25 m  1:22.53   
122  770  Winther-Jensen Sif  2004  SHS-STEVNS  0476AT  25 m  1:22.82   
123  762  Kruse Laura  2005  SHS-STEVNS  0572AM  25 m  1:23.21   
124  635  Dahlmann Merle  2007  N∆STVED  0742AP  25 m  1:23.87   
125  722  Bonde Milena B  2006  HVIDOVRE  0644AU  25 m  1:25.90   
126  703  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  1:31.13   
127  636  Toft Nanna  2007  N∆STVED  0758AR  25 m  1:33.42   
128  775  Sandholt-Nielsen Liva  2006  SHS-STEVNS  0668AN  25 m  1:36.06   
129  634  Thorning Cecilie  2007  N∆STVED  0740AZ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
19_S
LÝb 19, 100m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
802  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  51.67   
662  Danielsen Rasmus  2001  KōGE  0183AB  25 m  51.77   
795  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  52.19   
645  Ryom August  2002  KōGE  0253AJ  25 m  53.11   
613  Hansen Mads Ingeman  1997  N∆STVED  9719AC  25 m  53.23   
811  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  54.31   
582  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRōD  0215AL  25 m  54.39   
611  Maar Lauge Bastian  2001  N∆STVED  0159AP  25 m  54.73   
656  SÝrensen Mads Hauge  1997  KōGE  9775AE  25 m  54.80   
10  796  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  55.23   
11  923  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m  55.30   
12  612  Pedersen Lucas Jul  2003  N∆STVED  0387AJ  25 m  55.70   
13  885  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB  0389AN  25 m  56.09   
14  495  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  56.16   
15  789  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  56.18   
16  757  Holm Emil  1996  SHS-STEVNS  9601AH  25 m  56.32   
17  485  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  56.73   
18  670  Roed Mikkel  2004  KōGE  0457AB  25 m  57.38   
19  590  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  57.50   
20  493  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  25 m  57.60   
21  741  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  57.73   
22  496  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  57.84   
23  763  Holm Laurits  2000  SHS-STEVNS  0045AO  25 m  58.01   
24  615  Foged Malthe  2005  N∆STVED  0587AF  25 m  58.20   
25  647  DamgŚrd Andreas L.  2000  KōGE  0099AG  25 m  58.45   
26  650  Poulsen Joachim  2006  KōGE  0643AF  25 m  58.66   
27  747  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  58.94   
28  712  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  58.97   
29  724  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  59.00   
30  888  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  59.04   
31  618  Trkulja Petar  2006  N∆STVED  0645AB  25 m  59.12   
32  786  NÝrskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  59.19   
33  803  Brandelev Bertram GrÝn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  59.32   
34  850  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  25 m  59.38   
35  668  Schultz Oliver  2004  KōGE  0425AE  25 m  59.48   
36  608  Petersen Hjalte  2004  N∆STVED  0443AO  25 m  59.58   
37  491  McAdam Alexander  2004  SK LAXEN  AE7504  25 m  59.95   
38  640  Danielsen Stefan Helding  2005  KōGE  0511AC  25 m  59.96   
39  840  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:00.01   
40  564  Matras Brandur A.  2003  ∆gir    25 m  1:00.10   
41  746  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:00.11   
42  772  Christensen Sofus  2000  SHS-STEVNS  0009AB  25 m  1:00.18   
43  512  HullegŚrd Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:00.40   
44  851  Maidens Alex Baes  2004  VAT CPH-MK  0495AH  25 m  1:00.48   
45  760  Frimodt-MÝller Johannes  2002  SHS-STEVNS  0251AA  25 m  1:00.58   
46  669  Christensen Philip H.  2004  KōGE  0437AN  25 m  1:00.63   
47  788  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  1:00.90   
48  654  Larsen Lucas MÝller  2005  KōGE  0523AQ  25 m  1:01.21   
49  497  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  1:01.23   
50  765  WÝldike Magnus  2005  SHS-STEVNS  0521AN  25 m  1:01.23   
51  505  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:02.03   
52  619  Andersen Sammi Asker  2003  N∆STVED  0347AK  25 m  1:02.12   
53  633  Tang Tao  2005  N∆STVED  0531AO  25 m  1:02.20   
54  702  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HVIDOVRE  0443AS  25 m  1:02.27   
55  503  BarnabŠs MŠrkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  1:03.08   
56  561  Ń Bergi Jůnas  2003  ∆gir    25 m  1:03.32   
57  759  Schnack Joakim  2004  SHS-STEVNS  0421AC  25 m  1:03.36   
58  580  Hartington Mads MÝrkhÝj  2006  SOLRōD  0645AA  25 m  1:04.11   
59  562  Askham Heini M.  2006  ∆gir    25 m  1:04.17   
60  764  Hansen Magnus  2004  SHS-STEVNS  0465AD  25 m  1:04.66   
61  736  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  1:04.91   
62  547  Samuelsen Villiam Marius  2005  Havnar    25 m  1:05.29   
63  563  Brestisson TůrŠlvur S.  2003  ∆gir    25 m  1:05.52   
64  552  Debess Andreas  2006  SU–UROYAR    25 m  1:05.58   
65  838  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:05.65   
66  665  Poulsen Laurits  2006  KōGE  0661AJ  25 m  1:05.90   
67  774  Olsen Phillip Hausmann  2003  SHS-STEVNS  0325AM  25 m  1:06.25   
68  676  Heinze Lucas Emil  2005  KōGE  0511AK  25 m  1:06.38   
69  498  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  25 m  1:07.03   
70  837  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  1:07.03   
71  887  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  1:07.24   
72  824  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  1:07.35   
73  541  Gislason DŠvid  2005  Havnar    25 m  1:07.57   
74  546  Nůnklett Nůa  2006  Havnar    25 m  1:08.17   
75  513  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  1:08.61   
76  519  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  25 m  1:08.70   
77  534  Torkilsson SŠmal  2006  Fuglafjar    25 m  1:08.73   
78  709  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  25 m  1:08.73   
79  504  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:08.99   
80  715  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  1:09.15   
81  549  StrÝm Jůni Janusarson  2006  Havnar    25 m  1:09.31   
82  542  Klit Andreas Winther  2005  Havnar    25 m  1:09.98   
83  538  Brisenfeldt Isak  2006  Havnar    25 m  1:10.16   
84  779  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:10.64   
85  860  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  1:12.13   
86  555  Winther Teitur  2005  SU–UROYAR    25 m  1:12.20   
87  553  Ludvig Bjarti  2006  SU–UROYAR    25 m  1:12.76   
88  543  Lindberg FrŪūi Dam  2003  Havnar    25 m  1:13.10   
89  623  Dalsgaard Bertram Cramer  2006  N∆STVED  0635AO  25 m  1:13.97   
90  859  Ravn August Winkel  2006  VAT CPH-MK  0643AR  25 m  1:14.10   
91  858  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  1:14.66   
92  539  Dahl Markus BŠrūarson  2005  Havnar    25 m  1:15.54   
93  697  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHōJ  0689AF  25 m  1:15.63   
94  550  Weihe Ari Rasmussen  2005  Havnar    25 m  1:17.67   
95  1119  Lydersen Hanus  2006  ∆gir    25 m  1:18.71   
96  554  SÝrensen Jůnathan L.  2006  SU–UROYAR    25 m  1:23.06   
97  780  Thilker Daniel  2006  TRITON B  0605AR  25 m  1:24.19   
98  900  Miland Frederik  2005  VORDINGB  0553AQ  25 m  1:25.68   
99  784  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  1:29.20   
100  540  Eliasen Ńki  2006  Havnar    25 m  1:29.26   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
20_S
LÝb 20, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1128  Hansen Marina Heller  1994  HOVEDSTAD  9404AL  25 m  2:10.44   
1129  Feilberg Luna Donde  2000  HOVEDSTAD  0036AJ  25 m  2:13.67   
659  Larsen Amalie Wichmann  2005  KōGE  0564AB  25 m  2:24.82   
805  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  2:27.44   
578  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRōD  0338AQ  25 m  2:27.66   
800  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  2:28.45   
793  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  25 m  2:32.60   
731  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  2:34.36   
570  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRōD  0632AL  25 m  2:37.53   
10  571  Andersen Nicole DamhÝj  2006  SOLRōD  0674AN  25 m  2:39.40   
11  839  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  2:41.33   
12  510  PŚlsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  2:47.23   
13  854  HÝjlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  2:54.03   
14  597  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  2:56.33   
15  829  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  2:59.78   
16  781  GrÝnlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  3:01.13   
17  579  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRōD  0514AQ  25 m  3:03.86   
18  509  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  3:05.89   
19  548  Sigmundardůttir Sůlja  2005  Havnar    25 m  3:18.67   
20  761  Hansen Julie Nedergaard  2001  SHS-STEVNS  0136AR  25 m  3:33.36   
21  599  Jensen-Mattebjerg Johanne  2006  SLAGELSE  0638AP  25 m     
22  605  Jepsen Caroline SÝe  2007  SLAGELSE  0794AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
21_S
LÝb 21, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1126  Carstensen Magnus  1999  HOVEDSTAD  9903AH  25 m  2:01.95   
798  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  2:08.70   
792  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  2:11.80   
655  Kaya Mert  2001  KōGE  0193AF  25 m  2:18.60   
823  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  2:19.82   
833  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  2:21.90   
730  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  2:24.09   
804  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  2:25.76   
727  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  2:26.75   
10  852  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  2:26.78   
11  671  Gadegaard Oliver  2003  KōGE  0321AR  25 m  2:27.55   
12  776  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  2:28.98   
13  698  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  25 m  2:34.24   
14  806  Studsgaard William  2004  TRITON B  0433AK  25 m  2:35.11   
15  564  Matras Brandur A.  2003  ∆gir    25 m  2:36.14   
16  704  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  2:37.44   
17  642  Axen Calvin Christian  2006  KōGE  0627AJ  25 m  2:57.22   
18  589  Jepsen Christian SÝe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  2:59.99   
19  587  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  3:12.74   
20  588  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m     
21  591  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m     
22  593  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m     
23  858  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
22_S
LÝb 22, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
812  Triton Damer 1  2001  TRITON B    25 m  1:58.21   
677  KÝge Damer 1  2003  KōGE    25 m  2:00.09   
523  Simklubben Laxen  2002  SK LAXEN    25 m  2:00.31   
878  Mkīs Kometer 1  2004  VAT CPH-MK    25 m  2:01.99   
815  Triton Damer 2  2001  TRITON B    25 m  2:02.44   
681  KÝge Damer 2  2000  KōGE    25 m  2:05.03   
750  Kvik  2003  KVIK    25 m  2:05.91   
522  Simklubben Laxen Lag 2  2002  SK LAXEN    25 m  2:08.13   
817  Triton Damer 3  2001  TRITON B    25 m  2:11.88   
10  678  KÝge Damer 3  2000  KōGE    25 m  2:12.35   
11  568  Piger ∆gir  2006  ∆gir    25 m  2:15.50   
12  524  Simklubben Laxen Lag 3  2003  SK LAXEN    25 m  2:16.49   
13  879  Mkīs Kometer 2  2004  VAT CPH-MK    25 m  2:16.50   
14  688  KÝge Damer 4  2004  KōGE    25 m  2:19.51   
15  689  KÝge Damer 5  2006  KōGE    25 m  2:23.83   
16  880  Mkīs Kometer 3  2007  VAT CPH-MK    25 m  2:24.92   
17  526  Simklubben Laxen Lag 4  2005  SK LAXEN    25 m  2:25.62   
18  908  Vsk Piger 2  2006  VORDINGB    25 m  2:26.22   
19  818  Triton Damer 4  2006  TRITON B    25 m  2:28.62   
20  907  Vsk Piger 1  2000  VORDINGB    25 m  2:29.60   
21  536  Fs Fs  2007  Fuglafjar    25 m  2:35.32   
22  884  Mkīs Kometer 4  2006  VAT CPH-MK    25 m  2:41.09   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  14:09 
 
23_S
LÝb 23, 4X50m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
813  Triton Herrer 1  2000  TRITON B    25 m  1:45.57   
694  KÝge Dream Team  1997  KōGE    25 m  1:48.13   
1120  Bres Og Masters  1990  KōGE    25 m  1:49.02   
819  Triton Herrer 2  2000  TRITON B    25 m  1:52.64   
521  Simklubben Laxen  1995  SK LAXEN    25 m  1:53.68   
820  Triton Herrer 3  2001  TRITON B    25 m  1:55.21   
750  Kvik  2003  KVIK    25 m  1:55.95   
690  KÝge Herrer 2  1997  KōGE    25 m  1:59.92   
529  Simklubben Laxen Lag 2  2003  SK LAXEN    25 m  1:59.93   
10  691  KÝge Herrer 3  2003  KōGE    25 m  2:05.32   
11  530  Simklubben Laxen Lag 3  2004  SK LAXEN    25 m  2:08.54   
12  881  Mkīs Kśmper 1  2004  VAT CPH-MK    25 m  2:08.66   
13  821  Triton Herrer 4  2003  TRITON B    25 m  2:10.20   
14  692  KÝge Herrer 4  2004  KōGE    25 m  2:13.97   
15  528  Simklubben Laxen Lag 4  2004  SK LAXEN    25 m  2:17.01   
16  566  Drenge ∆gir  2003  ∆gir    25 m  2:19.53   
17  1117  Havnar 1  2005  Havnar    25 m  2:21.13   
18  909  Vsk Red Panties  2004  VORDINGB    25 m  2:25.51   
19  1118  Havnar 2  2005  Havnar    25 m  2:26.93   
20  537  Fs Fs  2008  Fuglafjar    25 m  3:18.21   
21  556  Drenge Susvim 1  2005  SU–UROYAR    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  14:09 
 
24_S
LÝb 24, 50m RygsvÝmning Herrer 
 
16 - 99 Śr: Mathias Rysgaard (1998) 27.44 2014-11-23 
14 - 15 Śr: Mathias Rysgaard (1998) 27.44 2015-11-29 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
582  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRōD  0215AL  25 m  27.92   
655  Kaya Mert  2001  KōGE  0193AF  25 m  28.59   
833  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  29.33   
806  Studsgaard William  2004  TRITON B  0433AK  25 m  29.53   
823  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  29.71   
491  McAdam Alexander  2004  SK LAXEN  AE7504  25 m  30.12   
727  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  30.58   
493  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  25 m  31.26   
608  Petersen Hjalte  2004  N∆STVED  0443AO  25 m  31.28   
10  790  LÝgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  31.37   
11  640  Danielsen Stefan Helding  2005  KōGE  0511AC  25 m  31.73   
12  712  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  32.32   
13  888  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  32.38   
14  563  Brestisson TůrŠlvur S.  2003  ∆gir    25 m  32.61   
15  852  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  32.95   
16  740  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  33.16   
17  516  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  33.30   
18  850  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  25 m  33.63   
19  589  Jepsen Christian SÝe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  34.00   
20  851  Maidens Alex Baes  2004  VAT CPH-MK  0495AH  25 m  34.51   
21  702  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HVIDOVRE  0443AS  25 m  34.72   
22  552  Debess Andreas  2006  SU–UROYAR    25 m  35.08   
23  824  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  35.10   
24  676  Heinze Lucas Emil  2005  KōGE  0511AK  25 m  35.31   
25  728  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  35.59   
26  838  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  35.69   
27  547  Samuelsen Villiam Marius  2005  Havnar    25 m  36.12   
28  519  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  25 m  36.31   
29  546  Nůnklett Nůa  2006  Havnar    25 m  36.44   
30  534  Torkilsson SŠmal  2006  Fuglafjar    25 m  36.78   
31  828  BÝgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  37.11   
32  538  Brisenfeldt Isak  2006  Havnar    25 m  37.31   
33  697  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHōJ  0689AF  25 m  37.65   
34  553  Ludvig Bjarti  2006  SU–UROYAR    25 m  38.01   
35  642  Axen Calvin Christian  2006  KōGE  0627AJ  25 m  38.02   
36  709  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  25 m  38.65   
37  543  Lindberg FrŪūi Dam  2003  Havnar    25 m  39.26   
38  549  StrÝm Jůni Janusarson  2006  Havnar    25 m  39.32   
39  542  Klit Andreas Winther  2005  Havnar    25 m  39.41   
40  860  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  40.10   
41  550  Weihe Ari Rasmussen  2005  Havnar    25 m  40.15   
42  555  Winther Teitur  2005  SU–UROYAR    25 m  40.48   
43  859  Ravn August Winkel  2006  VAT CPH-MK  0643AR  25 m  40.64   
44  736  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  40.93   
45  837  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  41.38   
46  1119  Lydersen Hanus  2006  ∆gir    25 m  42.35   
47  554  SÝrensen Jůnathan L.  2006  SU–UROYAR    25 m  42.55   
48  540  Eliasen Ńki  2006  Havnar    25 m  42.69   
49  900  Miland Frederik  2005  VORDINGB  0553AQ  25 m  43.37   
50  625  Hass Emil  2006  N∆STVED  0677AL  25 m  44.58   
51  887  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  45.04   
52  784  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  47.38   
53  899  Hoffgaard Thor  2006  VORDINGB  0653AL  25 m  50.30   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:43 
 
25_S
LÝb 25, 50m RygsvÝmning Damer 
 
15 - 99 Śr: Elspa MÝrkÝre (1991) 30.55 2006-10-21 
13 - 14 Śr: Elspa MÝrkÝre (1991) 30.55 2006-10-21 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1127  MaagÝe Emma  1999  HOVEDSTAD  9996AH  25 m  29.28   
487  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  30.39   
577  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  30.40   
844  HÝvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  30.96   
494  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  30.99   
578  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRōD  0338AQ  25 m  31.30   
606  Hansen Agnes Barner  2005  N∆STVED  0522AL  25 m  31.53   
848  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  31.90   
490  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  32.05   
10  890  Petersen Freja  2000  VORDINGB  0018BE  25 m  32.14   
11  735  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  32.20   
12  787  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  32.38   
13  574  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRōD  0694AI  25 m  33.00   
14  673  Krumbak Josefine  2004  KōGE  0458AD  25 m  33.46   
15  646  Jensen Elisabeth Them  2004  KōGE  0464AA  25 m  33.53   
16  488  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  33.66   
17  609  Duus Katrine  2003  N∆STVED  0318AR  25 m  33.75   
18  834  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  34.13   
19  743  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  34.32   
20  748  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  34.47   
21  620  Jensen Thea Torndal  2004  N∆STVED  0456AJ  25 m  34.49   
22  663  Degner Melanie  2000  KōGE  0098AC  25 m  34.70   
23  571  Andersen Nicole DamhÝj  2006  SOLRōD  0674AN  25 m  35.38   
24  651  Pedersen Mathilde  2007  KōGE  0796AO  25 m  35.41   
25  853  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  35.49   
26  565  Toftegaard SofŪa  2006  ∆gir    25 m  35.55   
27  871  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  35.62   
28  843  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  35.64   
29  732  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GREVE  0686AJ  25 m  35.65   
30  710  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  35.66   
31  660  Jensen Sarah Aarslew  2000  KōGE  0082AF  25 m  35.76   
32  783  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  35.76   
33  864  WallÝe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  35.76   
34  756  Rasmussen Cecilie  2005  SHS-STEVNS  0508AL  25 m  36.01   
35  830  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  36.09   
36  846  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  36.11   
37  610  MÝrkeberg Katrine  2004  N∆STVED  0424AJ  25 m  36.26   
38  731  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  36.44   
39  664  Christensen Anna Hjorth  2006  KōGE  0652AI  25 m  36.46   
40  855  Kristensen Laura  2004  VAT CPH-MK  0424AW  25 m  36.49   
41  632  Ludvigsen Mathilde  2006  N∆STVED  0616AM  25 m  36.70   
42  857  Kejser Nora  2004  VAT CPH-MK  0476AO  25 m  36.70   
43  604  Graulund Viktoria Annabel  2007  SLAGELSE  0774AK  25 m  36.77   
44  781  GrÝnlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  36.86   
45  652  Roed Rebekka  2007  KōGE  0732AA  25 m  36.99   
46  896  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  37.00   
47  628  Franck Leonora  2006  N∆STVED  0658AH  25 m  37.11   
48  517  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  37.31   
49  705  Andersen Nicoline MÝrch  2005  HVIDOVRE  0534AL  25 m  37.31   
50  707  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HVIDOVRE  0712AG  25 m  37.76   
51  499  Ottosson Emmalina  2005  SK LAXEN  AP3405  25 m  37.87   
52  532  ”lavsdůttir Jůhanna  2007  Fuglafjar    25 m  38.09   
53  675  Petersen Anna Steen  2007  KōGE  0706AH  25 m  38.10   
54  717  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  25 m  38.10   
55  711  Larsen Caja Cederblad  2004  HVIDOVRE  0442BD  25 m  38.16   
56  486  AntlŲv Nelly  2002  SK LAXEN  AB3202  25 m  38.22   
57  603  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  38.29   
58  533  Růūinsdůttir Rebekka  2007  Fuglafjar    25 m  38.53   
59  894  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  39.00   
60  854  HÝjlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  39.01   
61  897  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  39.17   
62  865  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  39.19   
63  895  JÝrgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  39.55   
64  835  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  40.27   
65  832  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  40.38   
66  601  TÝnnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  40.78   
67  648  Birk Amalie MÝnster  2007  KōGE  0796AI  25 m  41.11   
68  535  Vesturtķn Birita  2007  Fuglafjar    25 m  41.16   
69  531  HÝjbro Margit  2007  Fuglafjar    25 m  41.54   
70  869  Mennť Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  41.58   
71  868  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  42.07   
72  598  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  42.14   
73  666  HÝyer Anna  2007  KōGE  0708AI  25 m  43.05   
74  866  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  44.23   
75  596  JÝrgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  44.84   
76  753  Crillesen Ann-Cecilie  2004  SHS-STEVNS  0472BD  25 m  46.71   
77  703  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  47.41   
78  722  Bonde Milena B  2006  HVIDOVRE  0644AU  25 m  49.28   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:43 
 
26_S
LÝb 26, 50m FrisvÝmning Herrer 
 
14 - 99 Śr: Oliver Jacobsen (1997) 23.51 2018-11-25 
12 - 13 Śr: Oliver Jacobsen (2003) 23.51 2018-11-25 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
613  Hansen Mads Ingeman  1997  N∆STVED  9719AC  25 m  23.77   
583  Hartington Casper MÝrkhÝj  2002  SOLRōD  0239AF  25 m  23.91   
645  Ryom August  2002  KōGE  0253AJ  25 m  24.05   
484  Ackermann Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  24.34   
797  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  24.34   
662  Danielsen Rasmus  2001  KōGE  0183AB  25 m  24.49   
656  SÝrensen Mads Hauge  1997  KōGE  9775AE  25 m  24.68   
811  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  24.94   
607  Franck Harald  2003  N∆STVED  0345AK  25 m  24.99   
10  923  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m  25.01   
11  796  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  25.26   
12  885  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB  0389AN  25 m  25.29   
13  611  Maar Lauge Bastian  2001  N∆STVED  0159AP  25 m  25.39   
14  612  Pedersen Lucas Jul  2003  N∆STVED  0387AJ  25 m  25.43   
15  647  DamgŚrd Andreas L.  2000  KōGE  0099AG  25 m  25.47   
16  587  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  25.58   
17  655  Kaya Mert  2001  KōGE  0193AF  25 m  25.75   
18  485  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  25.89   
19  493  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  25 m  25.93   
20  823  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  25.95   
21  495  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  25.98   
22  491  McAdam Alexander  2004  SK LAXEN  AE7504  25 m  26.03   
23  757  Holm Emil  1996  SHS-STEVNS  9601AH  25 m  26.14   
24  670  Roed Mikkel  2004  KōGE  0457AB  25 m  26.36   
25  608  Petersen Hjalte  2004  N∆STVED  0443AO  25 m  26.57   
26  741  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  26.59   
27  590  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  26.61   
28  727  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  26.71   
29  615  Foged Malthe  2005  N∆STVED  0587AF  25 m  26.79   
30  850  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  25 m  26.81   
31  668  Schultz Oliver  2004  KōGE  0425AE  25 m  26.83   
32  786  NÝrskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  26.85   
33  650  Poulsen Joachim  2006  KōGE  0643AF  25 m  27.05   
34  852  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  27.08   
35  803  Brandelev Bertram GrÝn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  27.13   
36  496  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  27.15   
37  569  Kilhof Morten  2000  SOLRōD  0037AJ  25 m  27.16   
38  671  Gadegaard Oliver  2003  KōGE  0321AR  25 m  27.17   
39  564  Matras Brandur A.  2003  ∆gir    25 m  27.23   
40  730  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  27.41   
41  561  Ń Bergi Jůnas  2003  ∆gir    25 m  27.46   
42  712  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  27.46   
43  588  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  27.47   
44  765  WÝldike Magnus  2005  SHS-STEVNS  0521AN  25 m  27.50   
45  851  Maidens Alex Baes  2004  VAT CPH-MK  0495AH  25 m  27.55   
46  747  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  27.61   
47  840  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  27.83   
48  633  Tang Tao  2005  N∆STVED  0531AO  25 m  27.88   
49  769  Lambertsen Pelle-Oskar  1999  SHS-STEVNS  9965AA  25 m  27.88   
50  512  HullegŚrd Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  28.32   
51  619  Andersen Sammi Asker  2003  N∆STVED  0347AK  25 m  28.32   
52  702  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HVIDOVRE  0443AS  25 m  28.33   
53  505  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  28.35   
54  669  Christensen Philip H.  2004  KōGE  0437AN  25 m  28.41   
55  886  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB  0457AO  25 m  28.52   
56  654  Larsen Lucas MÝller  2005  KōGE  0523AQ  25 m  28.62   
57  764  Hansen Magnus  2004  SHS-STEVNS  0465AD  25 m  28.65   
58  704  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  28.75   
59  552  Debess Andreas  2006  SU–UROYAR    25 m  28.92   
60  563  Brestisson TůrŠlvur S.  2003  ∆gir    25 m  28.98   
61  774  Olsen Phillip Hausmann  2003  SHS-STEVNS  0325AM  25 m  29.23   
62  580  Hartington Mads MÝrkhÝj  2006  SOLRōD  0645AA  25 m  29.27   
63  562  Askham Heini M.  2006  ∆gir    25 m  29.46   
64  640  Danielsen Stefan Helding  2005  KōGE  0511AC  25 m  29.49   
65  838  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  29.50   
66  543  Lindberg FrŪūi Dam  2003  Havnar    25 m  29.64   
67  542  Klit Andreas Winther  2005  Havnar    25 m  29.81   
68  498  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  25 m  29.99   
69  887  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  30.13   
70  547  Samuelsen Villiam Marius  2005  Havnar    25 m  30.17   
71  592  BÝnsÝe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  30.22   
72  676  Heinze Lucas Emil  2005  KōGE  0511AK  25 m  30.23   
73  824  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  30.26   
74  777  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  30.30   
75  550  Weihe Ari Rasmussen  2005  Havnar    25 m  30.48   
76  706  Nybroe AsbjÝrn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  30.48   
77  591  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  30.64   
78  728  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  30.68   
79  518  Kvarnhšll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  30.77   
80  541  Gislason DŠvid  2005  Havnar    25 m  30.89   
81  837  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  31.20   
82  519  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  25 m  31.21   
83  504  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  31.26   
84  513  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  31.28   
85  859  Ravn August Winkel  2006  VAT CPH-MK  0643AR  25 m  31.38   
86  779  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  31.52   
87  642  Axen Calvin Christian  2006  KōGE  0627AJ  25 m  31.95   
88  549  StrÝm Jůni Janusarson  2006  Havnar    25 m  32.19   
89  534  Torkilsson SŠmal  2006  Fuglafjar    25 m  32.22   
90  538  Brisenfeldt Isak  2006  Havnar    25 m  32.25   
91  860  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  32.26   
92  709  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  25 m  32.40   
93  697  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHōJ  0689AF  25 m  32.46   
94  629  Larsen Mads G. Skovly  2006  N∆STVED  0657AL  25 m  32.48   
95  623  Dalsgaard Bertram Cramer  2006  N∆STVED  0635AO  25 m  32.92   
96  553  Ludvig Bjarti  2006  SU–UROYAR    25 m  33.12   
97  555  Winther Teitur  2005  SU–UROYAR    25 m  33.14   
98  539  Dahl Markus BŠrūarson  2005  Havnar    25 m  33.47   
99  858  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  33.69   
100  540  Eliasen Ńki  2006  Havnar    25 m  33.75   
101  593  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  33.80   
102  1119  Lydersen Hanus  2006  ∆gir    25 m  34.93   
103  780  Thilker Daniel  2006  TRITON B  0605AR  25 m  35.23   
104  554  SÝrensen Jůnathan L.  2006  SU–UROYAR    25 m  35.72   
105  784  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  36.87   
106  900  Miland Frederik  2005  VORDINGB  0553AQ  25 m  37.51   
107  625  Hass Emil  2006  N∆STVED  0677AL  25 m  38.41   
108  899  Hoffgaard Thor  2006  VORDINGB  0653AL  25 m  39.42   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:43 
 
27_S
LÝb 27, 50m FrisvÝmning Damer 
 
13 - 99 Śr: Henriette Brikke (1988) 25.64 2013-11-17 
11 - 12 Śr: Henriette Brikke (1988) 25.64 2013-11-17 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
487  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  26.07   
846  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  26.39   
657  Thomsen Naya Modin  2003  KōGE  0374AA  25 m  26.49   
658  Jensen Benedicte Them  2004  KōGE  0454AA  25 m  26.52   
725  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  27.12   
659  Larsen Amalie Wichmann  2005  KōGE  0564AB  25 m  27.21   
844  HÝvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  27.21   
890  Petersen Freja  2000  VORDINGB  0018BE  25 m  27.61   
744  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  27.85   
10  661  Petersen Line NÝhr  2003  KōGE  0378AI  25 m  27.91   
11  490  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  27.97   
12  646  Jensen Elisabeth Them  2004  KōGE  0464AA  25 m  27.98   
13  488  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  28.46   
14  621  Kristensen Viktoria Bśts  2002  N∆STVED  0286AP  25 m  28.48   
15  644  MÝller Olivia Lildballe  2004  KōGE  0452AF  25 m  28.50   
16  839  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  28.50   
17  663  Degner Melanie  2000  KōGE  0098AC  25 m  28.52   
18  773  Nielsen Tanja H  1996  SHS-STEVNS  9626AI  25 m  28.52   
19  843  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  28.54   
20  743  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  28.56   
21  848  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  28.59   
22  847  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  28.60   
23  578  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRōD  0338AQ  25 m  28.61   
24  609  Duus Katrine  2003  N∆STVED  0318AR  25 m  28.71   
25  606  Hansen Agnes Barner  2005  N∆STVED  0522AL  25 m  28.82   
26  597  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  28.87   
27  595  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  28.91   
28  699  Devantier Anne Sofie  2004  HVIDOVRE  0406AG  25 m  29.00   
29  577  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  29.07   
30  726  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  29.14   
31  720  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  29.21   
32  649  Bollmann Klara-Sofie  2006  KōGE  0676AA  25 m  29.22   
33  748  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  29.30   
34  787  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  29.42   
35  731  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  29.52   
36  508  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  29.60   
37  574  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRōD  0694AI  25 m  29.63   
38  822  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m  29.71   
39  492  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  29.89   
40  660  Jensen Sarah Aarslew  2000  KōGE  0082AF  25 m  29.89   
41  576  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  29.92   
42  705  Andersen Nicoline MÝrch  2005  HVIDOVRE  0534AL  25 m  29.94   
43  643  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KōGE  0722AE  25 m  29.95   
44  710  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  30.38   
45  778  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  30.38   
46  674  Jakobsen Nynne  2004  KōGE  0462AG  25 m  30.41   
47  826  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  30.63   
48  891  Christiansen Amanda F.  2005  VORDINGB  0514AW  25 m  30.66   
49  756  Rasmussen Cecilie  2005  SHS-STEVNS  0508AL  25 m  30.70   
50  620  Jensen Thea Torndal  2004  N∆STVED  0456AJ  25 m  30.73   
51  610  MÝrkeberg Katrine  2004  N∆STVED  0424AJ  25 m  30.77   
52  486  AntlŲv Nelly  2002  SK LAXEN  AB3202  25 m  30.78   
53  717  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  25 m  30.83   
54  864  WallÝe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  30.88   
55  509  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  30.89   
56  855  Kristensen Laura  2004  VAT CPH-MK  0424AW  25 m  30.94   
57  501  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  25 m  30.95   
58  641  Petersen Andrea NÝhr  2006  KōGE  0686AB  25 m  30.95   
59  594  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  31.00   
60  579  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRōD  0514AQ  25 m  31.11   
61  708  ParkhÝi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  31.11   
62  827  SÝrensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m  31.13   
63  737  Clausen Lśrke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  31.16   
64  511  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  31.19   
65  854  HÝjlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  31.20   
66  500  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  31.21   
67  573  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRōD  0678AP  25 m  31.21   
68  865  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  31.25   
69  565  Toftegaard SofŪa  2006  ∆gir    25 m  31.28   
70  603  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  31.46   
71  895  JÝrgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  31.49   
72  896  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  31.49   
73  782  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  31.51   
74  711  Larsen Caja Cederblad  2004  HVIDOVRE  0442BD  25 m  31.52   
75  653  Jakobsen Mejse  2007  KōGE  0712AA  25 m  31.56   
76  849  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  25 m  31.57   
77  507  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  31.61   
78  863  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  31.61   
79  628  Franck Leonora  2006  N∆STVED  0658AH  25 m  31.66   
80  868  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  31.83   
81  832  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  31.84   
82  544  Nattestad BŠra D.  2004  Havnar    25 m  31.91   
83  857  Kejser Nora  2004  VAT CPH-MK  0476AO  25 m  31.99   
84  853  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  32.00   
85  548  Sigmundardůttir Sůlja  2005  Havnar    25 m  32.03   
86  617  Nielsen Olivia  2004  N∆STVED  0446AT  25 m  32.07   
87  675  Petersen Anna Steen  2007  KōGE  0706AH  25 m  32.25   
88  893  Gyldenkśrne Signe  2006  VORDINGB  0656AQ  25 m  32.37   
89  651  Pedersen Mathilde  2007  KōGE  0796AO  25 m  32.42   
90  892  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB  0666AQ  25 m  32.81   
91  532  ”lavsdůttir Jůhanna  2007  Fuglafjar    25 m  33.12   
92  872  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  33.22   
93  733  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  33.25   
94  867  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  33.25   
95  600  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  33.32   
96  624  Maar Dicte  2006  N∆STVED  0672AK  25 m  33.64   
97  514  Lindell Nellie  2006  SK LAXEN  BB8206  25 m  33.65   
98  898  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  33.94   
99  545  Nattestad OddvŠ Sedea D.  2006  Havnar    25 m  34.12   
100  871  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  34.22   
101  630  Pedersen Masha Jul  2006  N∆STVED  0684AG  25 m  34.24   
102  535  Vesturtķn Birita  2007  Fuglafjar    25 m  34.26   
103  599  Jensen-Mattebjerg Johanne  2006  SLAGELSE  0638AP  25 m  34.30   
104  605  Jepsen Caroline SÝe  2007  SLAGELSE  0794AK  25 m  34.50   
105  894  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  34.71   
106  598  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  34.74   
107  836  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  34.75   
108  873  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  34.85   
109  869  Mennť Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  35.52   
110  753  Crillesen Ann-Cecilie  2004  SHS-STEVNS  0472BD  25 m  35.91   
111  631  Bendtsen Mathilde  2007  N∆STVED  0758AC  25 m  35.93   
112  875  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  36.13   
113  531  HÝjbro Margit  2007  Fuglafjar    25 m  36.26   
114  866  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  36.52   
115  874  Bill Sally Emilie  2007  VAT CPH-MK  0722AU  25 m  36.79   
116  703  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  37.31   
117  596  JÝrgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  38.16   
118  716  Tůmasdůttir BrŪet NatalŪa  2004  HVIDOVRE  0442BE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:43 
 
28_S
LÝb 28, 400m Medley Herrer 
 
14 - 99 Śr: Mathias Rysgaard (1998) 4:38.35 2012-11-16 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
798  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  4:42.64   
746  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  4:58.89   
670  Roed Mikkel  2004  KōGE  0457AB  25 m  5:01.35   
804  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  5:01.73   
792  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  5:02.02   
840  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  5:14.04   
698  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  25 m  5:21.59   
516  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  5:37.08   
541  Gislason DŠvid  2005  Havnar    25 m  6:05.66   
10  615  Foged Malthe  2005  N∆STVED  0587AF  25 m     
11  669  Christensen Philip H.  2004  KōGE  0437AN  25 m     
12  779  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m     
13  780  Thilker Daniel  2006  TRITON B  0605AR  25 m     
14  852  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 november 2019 
Licens til KÝge SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:43 
 
29_S
LÝb 29, 200m Medley Damer 
 
15 - 99 Śr: Tine Petersen (2003) 2:25.15 2018-11-25 
13 - 14 Śr: Tine Petersen (2003) 2:25.15 2018-11-25 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
808  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  2:25.73   
807  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  2:27.19   
616  Larsen Nikoline Skovly  2003  N∆STVED  0322AE  25 m  2:29.54   
494  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  2:31.35   
847  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  2:35.71   
649  Bollmann Klara-Sofie  2006  KōGE  0676AA  25 m  2:38.40   
719  Laugesen Nanna Udby  2004  HVIDOVRE  0458AL  25 m  2:38.42   
745  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:39.01   
755  Holm Anne  1999  SHS-STEVNS  9938AA  25 m  2:39.11   
10  700  Rasmussen Emma Kjer  2004  HVIDOVRE  0498AI  25 m  2:39.57   
11  573  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRōD  0678AP  25 m  2:39.90   
12  576  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  2:40.74   
13  572  Haack Jaqueline  2006  SOLRōD  0672AN  25 m  2:41.03   
14  626  Juul Freja  2006  N∆STVED  0656AF  25 m  2:42.99   
15  641  Petersen Andrea NÝhr  2006  KōGE  0686AB  25 m  2:43.07   
16  829  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  2:43.17   
17  781  GrÝnlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  2:44.89   
18  664  Christensen Anna Hjorth  2006  KōGE  0652AI  25 m  2:45.61   
19  575  HjortshÝj Charlotte  2006  SOLRōD  0658AP  25 m  2:45.85   
20  778  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  2:47.78   
21  510  PŚlsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  2:47.80   
22  696  Andersen Frida HÝj  2005  ISHōJ  0504AL  25 m  2:48.29   
23  735  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  2:49.27   
24  864  WallÝe Nadia  2007  VAT CPH-MK