Program för Lödde Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 start 09.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Frisim Pojkar A
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
Felix Heimdahl |
2009 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
William Olsson |
2008 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
4 |
|
Lucas Helski |
2008 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
5 |
|
Jonas Cherchmi |
2009 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Frisim Pojkar A |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
1 |
|
Filip Wejderot |
2009 |
VELLINGE-N |
58.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
|
David Kjellander Hansen |
2008 |
SK SYDSIM |
54.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Marius Kruse |
2008 |
MKK |
51.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Ishak Hadzimahovic |
2009 |
SK HAJEN |
53.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Ludvig Arfwidson |
2009 |
MKK |
54.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
6 |
|
Oscar Cederholm |
2008 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Frisim Pojkar A |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
1 |
|
Oliver Hörnell |
2009 |
MKK |
50.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
|
Jonathan Thomassen |
2008 |
VELLINGE-N |
49.16 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
3 |
|
Olof Lembke |
2009 |
YSTADS SS |
47.03 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
4 |
|
Alfred Freijs |
2008 |
SK SYDSIM |
47.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
5 |
|
Ville Helmbring |
2009 |
VELLINGE-N |
49.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
6 |
|
Oscar Samberg |
2008 |
SK SYDSIM |
50.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Frisim Pojkar A |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1 |
|
Linus Gustafsson |
2009 |
LANDSKRONA |
45.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Theo Litzén |
2008 |
LANDSKRONA |
45.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
3 |
|
Elliot Salih |
2008 |
VELLINGE-N |
45.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
4 |
|
Harald Vestgården Tukk |
2009 |
VELLINGE-N |
45.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Noah Engström |
2008 |
SK HAJEN |
45.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Davud Dananovic |
2008 |
MKK |
46.76 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Frisim Pojkar A |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
1 |
|
Melvin Delfin |
2008 |
SK LÖDDE |
43.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Melker Thalin |
2008 |
MKK |
42.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Selim Cvrk |
2009 |
MKK |
41.56 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
4 |
|
Måns Trulsson |
2008 |
VELLINGE-N |
42.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
5 |
|
Gustav Vestgården Tukk |
2009 |
VELLINGE-N |
42.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
6 |
|
Sigge Segerstéen Reinhag |
2008 |
MKK |
44.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Frisim Pojkar A |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1 |
|
Arvid Nilsson |
2008 |
SK LÖDDE |
40.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Nils Söderberg |
2009 |
MKK |
40.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
3 |
|
Teo Gustafsson |
2009 |
SK SYDSIM |
39.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Liam Donner |
2009 |
SK LÖDDE |
40.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
5 |
|
Isak Darwich |
2008 |
MKK |
40.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
6 |
|
Axel Nihlén Miheller |
2008 |
MKK |
41.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Frisim Pojkar A |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
1 |
|
Melvin Falk |
2008 |
MKK |
39.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
|
Liam Andersson |
2009 |
LANDSKRONA |
38.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Alp Naoumov |
2008 |
MKK |
38.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Finn Nillund |
2008 |
MKK |
38.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
5 |
|
Samuel Ask |
2008 |
MKK |
39.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
6 |
|
Sam Askari Louyeh |
2008 |
MKK |
39.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Frisim Pojkar A |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Henry Palm |
2008 |
LANDSKRONA |
37.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
2 |
|
Simon Björk |
2009 |
SK LÖDDE |
37.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Leo Eriksson |
2008 |
SK LÖDDE |
36.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Rasmus Jensen |
2009 |
MKK |
37.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
5 |
|
Erik Knezovic-Potter |
2008 |
SK SYDSIM |
37.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
6 |
|
Aaron Conradsson Häggel |
2008 |
YSTADS SS |
38.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 07:47:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|