Program för Lödde Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 start 09.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Frisim Flickor A
|
Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
1 |
|
Ana Radenkovic |
2008 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
2 |
|
Allis Tjellqvist |
2009 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Frieda Paland |
2009 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
4 |
|
Selma Tretinjak |
2009 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Stefani Panovski |
2009 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Frisim Flickor A |
Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
1 |
|
Neira Kulenovic |
2009 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
2 |
|
Natali Panovski |
2008 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
3 |
|
Molly Theander |
2008 |
MKK |
57.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
4 |
|
Alva Hansen |
2009 |
VELLINGE-N |
1:06.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
5 |
|
Louva Rödiger |
2009 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Emma Olsen |
2008 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Frisim Flickor A |
Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
1 |
|
Selma Nilsson |
2009 |
VELLINGE-N |
54.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
2 |
|
Johanna Silow |
2008 |
YSTADS SS |
49.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
|
Astrid Wagner |
2008 |
LANDSKRONA |
49.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
4 |
|
Josefin Lundell |
2008 |
SK LÖDDE |
49.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Lykke Kindblom |
2009 |
SK LÖDDE |
51.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
6 |
|
Elvira Cronsell |
2009 |
VELLINGE-N |
55.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Frisim Flickor A |
Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Emmy Ekvall |
2009 |
LANDSKRONA |
47.89 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
2 |
|
Narma Kamaran |
2009 |
MKK |
47.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Nellie Andersson |
2009 |
MKK |
46.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
4 |
|
Alicia Christensen Vatsa |
2008 |
MKK |
46.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
5 |
|
Elsa Kjäll-Stenhaug |
2009 |
VELLINGE-N |
47.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
6 |
|
Angeliki Marinidis |
2009 |
MKK |
48.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Frisim Flickor A |
Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1 |
|
Lisen Burnesson |
2008 |
LANDSKRONA |
45.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
2 |
|
Alma Asper |
2009 |
MKK |
44.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Alicia Olsson |
2008 |
MKK |
44.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
4 |
|
My Oredsson |
2008 |
SK SYDSIM |
44.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
5 |
|
Cornelia Svedberg |
2009 |
SK SYDSIM |
44.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Zoé Jindal |
2008 |
SK LÖDDE |
46.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Frisim Flickor A |
Final 6 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
1 |
|
Olivia Stenberg |
2008 |
YSTADS SS |
43.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Nike Rakowska |
2009 |
MKK |
42.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Nina Ljungberg |
2008 |
SK LÖDDE |
41.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
4 |
|
Laura Sayoc |
2008 |
MKK |
42.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Emma Fransson |
2008 |
MKK |
43.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
6 |
|
Rosa Thell |
2008 |
SK LÖDDE |
43.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Frisim Flickor A |
Final 7 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
1 |
|
Natalie Arvidsson |
2008 |
SK LÖDDE |
41.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Celina Seuranen |
2008 |
MKK |
40.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
3 |
|
Mia Maric |
2009 |
LANDSKRONA |
40.54 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Beatrice Stendahl |
2008 |
SK HAJEN |
40.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
Vera Olofsson |
2009 |
LANDSKRONA |
41.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
6 |
|
Cornelia Henriksson |
2009 |
SK LÖDDE |
41.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Frisim Flickor A |
Final 8 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
1 |
|
Thea Almqvist |
2009 |
MKK |
39.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
2 |
|
Ingrid Chrintz-Gath |
2008 |
SK LÖDDE |
39.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
3 |
|
Tyra Johansson |
2008 |
SK SYDSIM |
39.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Elna Blake |
2009 |
MKK |
39.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Patricia Pavlovic |
2008 |
LANDSKRONA |
39.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
Amanda Erixon |
2009 |
MKK |
40.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Frisim Flickor A |
Final 9 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
1 |
|
Emma Nilsson |
2008 |
YSTADS SS |
39.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Elsa Mårtensson |
2008 |
SK HAJEN |
39.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Amanda Pantzar |
2008 |
SK HAJEN |
38.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
4 |
|
Moa Haglund |
2008 |
SK SYDSIM |
38.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Viola Modig |
2009 |
SK HAJEN |
39.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
6 |
|
Emilia Malmborg |
2008 |
YSTADS SS |
39.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Frisim Flickor A |
Final 10 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
1 |
|
Elvira Andersson |
2008 |
SK SYDSIM |
37.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
|
Hanna Dahlander |
2008 |
SK LÖDDE |
37.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
3 |
|
Ia Pettersson |
2008 |
LANDSKRONA |
36.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Selma Lindell |
2008 |
SK LÖDDE |
36.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Anna Gutenwik |
2008 |
SK HAJEN |
37.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
6 |
|
Ellie Kozina |
2008 |
VELLINGE-N |
37.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 07:47:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|