2021-07-25   21:07:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for STT Efterårsstævne

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
1 200m Brystsvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 111 Lærke Blond 2003 Swim Team Taastrup DEN 2:44.05
2 24 Caroline Rygaard Hansen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:46.40
3 33 Mathilde P. Mathiesen 2004 Solrød Svømmeklub DEN 2:49.27
4 21 Anne Sepstrup-Skjoldner 2005 Solrød Svømmeklub DEN 2:50.88
5 133 Emma Haagen 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:58.05
12-11-2020 21:18.59 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
2 200m Brystsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 127 Alexander Cueto Rasmussen 2004 Swim Team Taastrup DEN 2:33.93
2 154 Kalle Gerner Knudsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 2:44.55
3 117 Magnus Bæklund Thygesen 2003 Swim Team Taastrup DEN 3:00.00
12-11-2020 21:19.32 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
3 400m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 110 Clara Hartvig-Olsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 4:36.57
2 122 Cille Winskov Rasmussen 2006 Swim Team Taastrup DEN 4:43.29
3 32 Mathilde Holm Villadsen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 4:46.43
4 28 Jaqueline Haack 2006 Solrød Svømmeklub DEN 4:49.80
5 38 Nynne Zandra Opperfelt 2006 Solrød Svømmeklub DEN 4:55.46
6 140 Maja Hansen 2006 Swim Team Taastrup DEN 5:15.85
7 121 Rebecca Ella Madsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 5:21.93
8 147 Signe Schnabelrauch 2006 Swim Team Taastrup DEN 5:25.00
9 27 Emma Spang 2006 Solrød Svømmeklub DEN 5:25.09
10 134 Hannah Rørbech 2006 Swim Team Taastrup DEN 5:28.73
11 126 Laura Thomadsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 5:30.29
12 146 Rosa Cornelia Barrisøe 2006 Swim Team Taastrup DEN 5:43.70
12-11-2020 21:19.33 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
4 400m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 113 Andreas Stampe Dalgaard 2004 Swim Team Taastrup DEN 4:14.32
2 114 Malte Hjalholt 2003 Swim Team Taastrup DEN 4:37.49
3 119 Frederik Rasmussen 2005 Swim Team Taastrup DEN 4:39.37
4 80 Mathias Toft Cortsen 2005 Herlev Svømning DEN 4:40.00
5 124 Sune Vergmann 2005 Swim Team Taastrup DEN 4:44.48
6 68 Sofus Norby Larsson 2004 Herlev Svømning DEN 4:57.83
12-11-2020 21:19.33 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
5 200m Medley Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 112 Schastine Tabor 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:20.63
2 23 Caroline P. Mathiesen 2001 Solrød Svømmeklub DEN 2:30.05
3 90 Dicte Laurberg Vedel 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:34.42
4 24 Caroline Rygaard Hansen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:36.06
5 120 Maya Krogh Brønnicke 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:36.38
6 123 Emilie Hartvig-Olsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:38.51
7 21 Anne Sepstrup-Skjoldner 2005 Solrød Svømmeklub DEN 2:38.53
8 33 Mathilde P. Mathiesen 2004 Solrød Svømmeklub DEN 2:40.59
9 125 Annika Køhn 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:41.57
10 26 Charlotte Hjortshøj 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:42.54
11 36 Nicole Damhøj Andersen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:43.22
12 65 Charlotte Dreyer Riis 2006 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:45.54
13 20 Amanda L. Munch-Jensen 2005 Solrød Svømmeklub DEN 2:55.00
14 97 Sarah Caroline Vibskov 2002 Swim Team Taastrup DEN 3:00.00
15 93 Mathilde Bæklund Thygesen 2006 Swim Team Taastrup DEN 3:26.60
12-11-2020 21:19.34 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
6 200m Medley Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 1 Philip Krogh Brønnicke 2000 Swim Team Taastrup DEN 2:15.93
2 39 Theodor L Munch-Jensen 2002 Solrød Svømmeklub DEN 2:20.00
3 25 Casper Mørkhøj Hartington 2002 Solrød Svømmeklub DEN 2:23.97
4 22 Benjamin Koch Andersen 2004 Solrød Svømmeklub DEN 2:25.85
5 35 Morten Kilhof 2000 Solrød Svømmeklub DEN 2:32.78
6 91 Mathias Bæklund Thygesen 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:41.66
7 92 Jonathan Skadhauge 2005 Swim Team Taastrup DEN 3:00.00
12-11-2020 21:19.34 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
7 200m Rygsvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 28 Jaqueline Haack 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:30.49
2 125 Annika Køhn 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:41.36
3 65 Charlotte Dreyer Riis 2006 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:55.51
4 140 Maja Hansen 2006 Swim Team Taastrup DEN 3:00.69
12-11-2020 21:19.34 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
8 200m Rygsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 155 Jeppe Kjær 2004 Swim Team Taastrup DEN 2:16.24
2 172 Stefan Rasmussen 2004 Svømmeklubben Syd DEN 2:28.79
3 68 Sofus Norby Larsson 2004 Herlev Svømning DEN 2:30.53
4 117 Magnus Bæklund Thygesen 2003 Swim Team Taastrup DEN 2:40.00
5 98 Mikkel Brundert Hansen 2002 Swim Team Taastrup DEN 2:52.00
12-11-2020 21:19.34 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
9 100m Butterfly Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 23 Caroline P. Mathiesen 2001 Solrød Svømmeklub DEN 1:07.70
2 110 Clara Hartvig-Olsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 1:08.01
3 36 Nicole Damhøj Andersen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:09.25
4 24 Caroline Rygaard Hansen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:09.55
5 20 Amanda L. Munch-Jensen 2005 Solrød Svømmeklub DEN 1:13.47
6 166 Josefine Meng Langhorn 2006 Svømmeklubben Syd DEN 1:13.58
7 32 Mathilde Holm Villadsen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:13.68
8 26 Charlotte Hjortshøj 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:14.20
9 147 Signe Schnabelrauch 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:14.24
10 126 Laura Thomadsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 1:18.39
11 146 Rosa Cornelia Barrisøe 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:21.97
12-11-2020 21:19.35 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
10 100m Butterfly Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 39 Theodor L Munch-Jensen 2002 Solrød Svømmeklub DEN 59.41
2 113 Andreas Stampe Dalgaard 2004 Swim Team Taastrup DEN 1:03.21
3 127 Alexander Cueto Rasmussen 2004 Swim Team Taastrup DEN 1:04.18
4 124 Sune Vergmann 2005 Swim Team Taastrup DEN 1:05.64
5 114 Malte Hjalholt 2003 Swim Team Taastrup DEN 1:06.50
6 80 Mathias Toft Cortsen 2005 Herlev Svømning DEN 1:06.99
7 91 Mathias Bæklund Thygesen 2005 Swim Team Taastrup DEN 1:09.07
12-11-2020 21:19.35 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
11 50m Brystsvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 112 Schastine Tabor 2005 Swim Team Taastrup DEN 31.68
2 111 Lærke Blond 2003 Swim Team Taastrup DEN 34.44
3 123 Emilie Hartvig-Olsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 34.50
4 84 Anja Xin Andersen 2004 Herlev Svømning DEN 35.19
5 33 Mathilde P. Mathiesen 2004 Solrød Svømmeklub DEN 36.16
6 21 Anne Sepstrup-Skjoldner 2005 Solrød Svømmeklub DEN 36.30
7 38 Nynne Zandra Opperfelt 2006 Solrød Svømmeklub DEN 36.84
8 116 Silja Nøhr Mortensen 2003 Swim Team Taastrup DEN 36.92
9 90 Dicte Laurberg Vedel 2006 Swim Team Taastrup DEN 37.58
10 160 Emilie Larsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 38.24
11 120 Maya Krogh Brønnicke 2005 Swim Team Taastrup DEN 38.38
12 133 Emma Haagen 2006 Swim Team Taastrup DEN 39.36
13 126 Laura Thomadsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 40.25
14 93 Mathilde Bæklund Thygesen 2006 Swim Team Taastrup DEN 49.73
15 163 Isabella Kongstad 2006 Svømmeklubben Syd DEN 51.79
12-11-2020 21:19.36 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
12 50m Brystsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 25 Casper Mørkhøj Hartington 2002 Solrød Svømmeklub DEN 30.02
2 1 Philip Krogh Brønnicke 2000 Swim Team Taastrup DEN 31.41
3 173 Tue Vestergaard Jürs 2004 Svømmeklubben Syd DEN 31.61
4 154 Kalle Gerner Knudsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 32.63
5 22 Benjamin Koch Andersen 2004 Solrød Svømmeklub DEN 33.08
6 80 Mathias Toft Cortsen 2005 Herlev Svømning DEN 41.18
12-11-2020 21:19.36 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
13 100m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 125 Annika Køhn 2005 Swim Team Taastrup DEN 1:03.18
2 122 Cille Winskov Rasmussen 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:04.91
3 121 Rebecca Ella Madsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:05.01
4 134 Hannah Rørbech 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:06.99
5 116 Silja Nøhr Mortensen 2003 Swim Team Taastrup DEN 1:08.16
6 27 Emma Spang 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:10.97
7 97 Sarah Caroline Vibskov 2002 Swim Team Taastrup DEN 1:11.00
8 157 Anne-Katrine S. Jensen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 1:19.46
12-11-2020 21:19.36 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
14 100m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 156 Alexander Slente 2004 Svømmeklubben Syd DEN 54.70
2 124 Sune Vergmann 2005 Swim Team Taastrup DEN 58.22
3 172 Stefan Rasmussen 2004 Svømmeklubben Syd DEN 59.01
4 114 Malte Hjalholt 2003 Swim Team Taastrup DEN 1:00.02
5 35 Morten Kilhof 2000 Solrød Svømmeklub DEN 1:00.07
6 162 Frederik Skytte Nielsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 1:01.64
7 115 Victor Schnabelrauch 2003 Swim Team Taastrup DEN 1:04.27
8 129 Tobias Gundelach 2002 Swim Team Taastrup DEN 1:12.00
12-11-2020 21:19.37 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
15 50m Rygsvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 23 Caroline P. Mathiesen 2001 Solrød Svømmeklub DEN 31.02
2 120 Maya Krogh Brønnicke 2005 Swim Team Taastrup DEN 31.88
3 28 Jaqueline Haack 2006 Solrød Svømmeklub DEN 33.80
4 121 Rebecca Ella Madsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 34.57
5 166 Josefine Meng Langhorn 2006 Svømmeklubben Syd DEN 36.23
6 140 Maja Hansen 2006 Swim Team Taastrup DEN 37.46
7 146 Rosa Cornelia Barrisøe 2006 Swim Team Taastrup DEN 37.64
8 133 Emma Haagen 2006 Swim Team Taastrup DEN 39.78
9 163 Isabella Kongstad 2006 Svømmeklubben Syd DEN 52.19
12-11-2020 21:19.37 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
16 50m Rygsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 39 Theodor L Munch-Jensen 2002 Solrød Svømmeklub DEN 27.46
2 155 Jeppe Kjær 2004 Swim Team Taastrup DEN 29.50
3 117 Magnus Bæklund Thygesen 2003 Swim Team Taastrup DEN 30.79
4 127 Alexander Cueto Rasmussen 2004 Swim Team Taastrup DEN 31.79
5 173 Tue Vestergaard Jürs 2004 Svømmeklubben Syd DEN 31.94
6 68 Sofus Norby Larsson 2004 Herlev Svømning DEN 32.48
7 98 Mikkel Brundert Hansen 2002 Swim Team Taastrup DEN 33.76
12-11-2020 21:19.38 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
17 100m Medley Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 112 Schastine Tabor 2005 Swim Team Taastrup DEN 1:02.33
2 111 Lærke Blond 2003 Swim Team Taastrup DEN 1:10.37
3 90 Dicte Laurberg Vedel 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:11.91
4 123 Emilie Hartvig-Olsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:11.94
5 32 Mathilde Holm Villadsen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:12.12
6 33 Mathilde P. Mathiesen 2004 Solrød Svømmeklub DEN 1:12.48
7 38 Nynne Zandra Opperfelt 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:12.67
8 21 Anne Sepstrup-Skjoldner 2005 Solrød Svømmeklub DEN 1:14.90
9 97 Sarah Caroline Vibskov 2002 Swim Team Taastrup DEN 1:20.62
10 134 Hannah Rørbech 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:21.45
11 160 Emilie Larsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 1:25.00
12 27 Emma Spang 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:26.91
13 93 Mathilde Bæklund Thygesen 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:34.42
14 157 Anne-Katrine S. Jensen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 1:37.78
15 163 Isabella Kongstad 2006 Svømmeklubben Syd DEN 1:41.38
12-11-2020 21:19.38 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
18 100m Medley Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 25 Casper Mørkhøj Hartington 2002 Solrød Svømmeklub DEN 59.32
2 156 Alexander Slente 2004 Svømmeklubben Syd DEN 1:04.21
3 113 Andreas Stampe Dalgaard 2004 Swim Team Taastrup DEN 1:05.30
4 22 Benjamin Koch Andersen 2004 Solrød Svømmeklub DEN 1:05.37
5 173 Tue Vestergaard Jürs 2004 Svømmeklubben Syd DEN 1:07.50
6 154 Kalle Gerner Knudsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 1:08.01
7 91 Mathias Bæklund Thygesen 2005 Swim Team Taastrup DEN 1:09.98
8 35 Morten Kilhof 2000 Solrød Svømmeklub DEN 1:10.41
9 162 Frederik Skytte Nielsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 1:17.10
10 115 Victor Schnabelrauch 2003 Swim Team Taastrup DEN 1:17.29
12-11-2020 21:19.38 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
19 200m Butterfly Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 110 Clara Hartvig-Olsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 2:32.14
2 36 Nicole Damhøj Andersen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:33.29
3 24 Caroline Rygaard Hansen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:36.41
4 20 Amanda L. Munch-Jensen 2005 Solrød Svømmeklub DEN 2:42.13
5 26 Charlotte Hjortshøj 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:48.02
6 65 Charlotte Dreyer Riis 2006 Hovedstadens Svømmeklub DEN 3:10.00
12-11-2020 21:19.38 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
20 200m Butterfly Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 1 Philip Krogh Brønnicke 2000 Swim Team Taastrup DEN 2:10.40
2 119 Frederik Rasmussen 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:42.00
12-11-2020 21:19.38 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
21 200m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 125 Annika Køhn 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:12.09
2 120 Maya Krogh Brønnicke 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:13.50
3 110 Clara Hartvig-Olsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 2:14.60
4 32 Mathilde Holm Villadsen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:16.56
5 24 Caroline Rygaard Hansen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:20.16
6 111 Lærke Blond 2003 Swim Team Taastrup DEN 2:20.22
7 21 Anne Sepstrup-Skjoldner 2005 Solrød Svømmeklub DEN 2:21.03
8 134 Hannah Rørbech 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:23.39
9 123 Emilie Hartvig-Olsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:27.38
10 166 Josefine Meng Langhorn 2006 Svømmeklubben Syd DEN 2:27.86
11 160 Emilie Larsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 2:27.87
12 27 Emma Spang 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:32.25
13 97 Sarah Caroline Vibskov 2002 Swim Team Taastrup DEN 2:40.00
14 65 Charlotte Dreyer Riis 2006 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:47.77
15 93 Mathilde Bæklund Thygesen 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:58.54
16 163 Isabella Kongstad 2006 Svømmeklubben Syd DEN 3:10.69
12-11-2020 21:19.39 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
22 200m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 156 Alexander Slente 2004 Svømmeklubben Syd DEN 2:05.53
2 124 Sune Vergmann 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:06.30
3 172 Stefan Rasmussen 2004 Svømmeklubben Syd DEN 2:08.09
4 68 Sofus Norby Larsson 2004 Herlev Svømning DEN 2:10.00
5 114 Malte Hjalholt 2003 Swim Team Taastrup DEN 2:10.26
6 162 Frederik Skytte Nielsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 2:13.97
7 119 Frederik Rasmussen 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:17.51
8 80 Mathias Toft Cortsen 2005 Herlev Svømning DEN 2:22.47
12-11-2020 21:19.39 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
23 50m Butterfly Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 90 Dicte Laurberg Vedel 2006 Swim Team Taastrup DEN 31.07
2 147 Signe Schnabelrauch 2006 Swim Team Taastrup DEN 31.92
3 122 Cille Winskov Rasmussen 2006 Swim Team Taastrup DEN 32.64 LAT
4 26 Charlotte Hjortshøj 2006 Solrød Svømmeklub DEN 32.66
5 20 Amanda L. Munch-Jensen 2005 Solrød Svømmeklub DEN 34.00
6 116 Silja Nøhr Mortensen 2003 Swim Team Taastrup DEN 35.65
7 118 Emilia Høffer 2001 Swim Team Taastrup DEN 38.04
8 133 Emma Haagen 2006 Swim Team Taastrup DEN 38.94
9 157 Anne-Katrine S. Jensen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 41.32
10 163 Isabella Kongstad 2006 Svømmeklubben Syd DEN 42.20
12-11-2020 21:19.39 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
24 50m Butterfly Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 25 Casper Mørkhøj Hartington 2002 Solrød Svømmeklub DEN 26.10
2 39 Theodor L Munch-Jensen 2002 Solrød Svømmeklub DEN 26.34
3 117 Magnus Bæklund Thygesen 2003 Swim Team Taastrup DEN 27.08
4 1 Philip Krogh Brønnicke 2000 Swim Team Taastrup DEN 27.51
5 98 Mikkel Brundert Hansen 2002 Swim Team Taastrup DEN 27.86
6 113 Andreas Stampe Dalgaard 2004 Swim Team Taastrup DEN 28.39
7 173 Tue Vestergaard Jürs 2004 Svømmeklubben Syd DEN 28.52
8 80 Mathias Toft Cortsen 2005 Herlev Svømning DEN 28.84
9 127 Alexander Cueto Rasmussen 2004 Swim Team Taastrup DEN 29.31
10 22 Benjamin Koch Andersen 2004 Solrød Svømmeklub DEN 29.34
11 91 Mathias Bæklund Thygesen 2005 Swim Team Taastrup DEN 29.83
12 115 Victor Schnabelrauch 2003 Swim Team Taastrup DEN 30.70
13 92 Jonathan Skadhauge 2005 Swim Team Taastrup DEN 31.81
14 35 Morten Kilhof 2000 Solrød Svømmeklub DEN 32.68
15 154 Kalle Gerner Knudsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 33.56
16 162 Frederik Skytte Nielsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 34.50
12-11-2020 21:19.39 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
25 100m Rygsvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 112 Schastine Tabor 2005 Swim Team Taastrup DEN 1:03.10
2 23 Caroline P. Mathiesen 2001 Solrød Svømmeklub DEN 1:06.13
3 28 Jaqueline Haack 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:10.92
4 121 Rebecca Ella Madsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:12.53
5 33 Mathilde P. Mathiesen 2004 Solrød Svømmeklub DEN 1:12.73
6 36 Nicole Damhøj Andersen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:12.78
7 38 Nynne Zandra Opperfelt 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:13.81
8 126 Laura Thomadsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 1:18.45
9 166 Josefine Meng Langhorn 2006 Svømmeklubben Syd DEN 1:18.92
10 146 Rosa Cornelia Barrisøe 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:20.45
11 140 Maja Hansen 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:23.92
12 163 Isabella Kongstad 2006 Svømmeklubben Syd DEN 1:52.50
12-11-2020 21:19.39 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
26 100m Rygsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 155 Jeppe Kjær 2004 Swim Team Taastrup DEN 1:03.13
2 95 Oliver Skadhauge 2002 Swim Team Taastrup DEN 1:14.64
12-11-2020 21:19.40 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
27 400m Medley Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 24 Caroline Rygaard Hansen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 5:23.52
2 28 Jaqueline Haack 2006 Solrød Svømmeklub DEN 5:24.79
3 26 Charlotte Hjortshøj 2006 Solrød Svømmeklub DEN 5:46.03
4 65 Charlotte Dreyer Riis 2006 Hovedstadens Svømmeklub DEN 6:00.00
12-11-2020 21:19.40 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
28 400m Medley Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 113 Andreas Stampe Dalgaard 2004 Swim Team Taastrup DEN 4:54.60
2 119 Frederik Rasmussen 2005 Swim Team Taastrup DEN 5:22.84
12-11-2020 21:19.40 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
29 50m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 112 Schastine Tabor 2005 Swim Team Taastrup DEN 25.95
2 120 Maya Krogh Brønnicke 2005 Swim Team Taastrup DEN 27.62
3 23 Caroline P. Mathiesen 2001 Solrød Svømmeklub DEN 28.80
4 32 Mathilde Holm Villadsen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 29.01
5 110 Clara Hartvig-Olsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 29.37
6 134 Hannah Rørbech 2006 Swim Team Taastrup DEN 29.61
7 122 Cille Winskov Rasmussen 2006 Swim Team Taastrup DEN 29.77
8 90 Dicte Laurberg Vedel 2006 Swim Team Taastrup DEN 29.82
9 97 Sarah Caroline Vibskov 2002 Swim Team Taastrup DEN 30.00
10 121 Rebecca Ella Madsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 30.12
11 166 Josefine Meng Langhorn 2006 Svømmeklubben Syd DEN 30.73
12 20 Amanda L. Munch-Jensen 2005 Solrød Svømmeklub DEN 30.76
13 147 Signe Schnabelrauch 2006 Swim Team Taastrup DEN 31.00
14 36 Nicole Damhøj Andersen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 31.24
15 146 Rosa Cornelia Barrisøe 2006 Swim Team Taastrup DEN 32.05
16 27 Emma Spang 2006 Solrød Svømmeklub DEN 32.67
17 118 Emilia Høffer 2001 Swim Team Taastrup DEN 32.76
18 140 Maja Hansen 2006 Swim Team Taastrup DEN 33.41
19 157 Anne-Katrine S. Jensen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 36.11
12-11-2020 21:19.40 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Tilmeldings liste
STT Efterårsstævne 2020
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
25m Stævne dato: 13. nov  2020 to 15. nov  2020
30 50m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 39 Theodor L Munch-Jensen 2002 Solrød Svømmeklub DEN 24.55
2 156 Alexander Slente 2004 Svømmeklubben Syd DEN 25.00
3 172 Stefan Rasmussen 2004 Svømmeklubben Syd DEN 26.46
4 1 Philip Krogh Brønnicke 2000 Swim Team Taastrup DEN 26.46
5 117 Magnus Bæklund Thygesen 2003 Swim Team Taastrup DEN 26.55
6 98 Mikkel Brundert Hansen 2002 Swim Team Taastrup DEN 26.90
7 35 Morten Kilhof 2000 Solrød Svømmeklub DEN 27.00
8 173 Tue Vestergaard Jürs 2004 Svømmeklubben Syd DEN 27.50
9 154 Kalle Gerner Knudsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 27.90
10 162 Frederik Skytte Nielsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 28.18
11 115 Victor Schnabelrauch 2003 Swim Team Taastrup DEN 28.32
12 114 Malte Hjalholt 2003 Swim Team Taastrup DEN 28.40
13 95 Oliver Skadhauge 2002 Swim Team Taastrup DEN 28.62
14 91 Mathias Bæklund Thygesen 2005 Swim Team Taastrup DEN 28.65
15 68 Sofus Norby Larsson 2004 Herlev Svømning DEN 28.75
16 129 Tobias Gundelach 2002 Swim Team Taastrup DEN 32.50
12-11-2020 21:19.40 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licens til: Swim Team Taastrup
Document