Startliste for Kong Tritons Pandekagecup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 2:35.39 | |
2 | 27 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 50 m | 2:45.18 | |
3 | 47 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:52.03 | |
4 | 60 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 2:56.00 | |
5 | 20 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 2:56.23 | |
6 | 75 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 2:58.34 | |
7 | 64 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:02.81 | |
8 | 31 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 3:03.44 | |
9 | 58 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 3:07.99 | |
10 | 55 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 3:08.32 | |
11 | 30 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 50 m | 3:12.48 | |
12 | 80 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 3:13.61 | |
13 | 79 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 3:15.32 | |
14 | 32 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 3:15.85 | |
15 | 121 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 3:19.25 | |
16 | 50 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 3:27.07 | |
17 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 3:27.99 | |
18 | 33 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 50 m | ||
19 | 34 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 50 m | ||
20 | 36 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 50 m | ||
21 | 40 | Berg Vita Nygaard | 2008 | ROSKILDE | 0806AO | 50 m | ||
22 | 110 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 50 m | ||
23 | 132 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | ||
24 | 22 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:16.74 | EXT |
25 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 2:28.63 | EXT |
26 | 21 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 2:48.16 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 50 m | 2:14.54 | |
2 | 12 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 2:29.49 | |
3 | 68 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 2:56.28 | |
4 | 63 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 3:01.50 | |
5 | 53 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 3:04.46 | |
6 | 42 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 3:07.93 | |
7 | 39 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 3:09.20 | |
8 | 35 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | 3:09.84 | |
9 | 118 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 50 m | ||
10 | 109 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:09.16 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 32.64 | |
2 | 100 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 33.17 | |
3 | 101 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 35.27 | |
4 | 111 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 35.57 | |
5 | 72 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 35.78 | |
6 | 97 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 36.33 | |
7 | 66 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 37.06 | |
8 | 48 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 37.80 | |
9 | 25 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 50 m | 39.77 | |
10 | 46 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 40.10 | |
11 | 30 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 42.25 | |
12 | 75 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 43.82 | |
13 | 106 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 50.37 | |
14 | 96 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | 50.45 | |
15 | 28 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | 52.60 | |
16 | 88 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 53.53 | |
17 | 122 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 0806AJ | 50 m | 1:13.28 | |
18 | 61 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 50 m | ||
19 | 84 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 50 m | ||
20 | 138 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | ||
21 | 10 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 33.24 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 29.11 | |
2 | 108 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 31.04 | |
3 | 102 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 31.48 | |
4 | 16 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 31.82 | |
5 | 19 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 50 m | 32.81 | |
6 | 15 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 50 m | 35.16 | |
7 | 74 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 35.81 | |
8 | 99 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 50 m | 37.03 | |
9 | 104 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 37.06 | |
10 | 38 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 38.94 | |
11 | 54 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 40.29 | |
12 | 94 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 41.81 | |
13 | 118 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 44.87 | |
14 | 18 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 45.82 | |
15 | 73 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 45.95 | |
16 | 113 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 50 m | 48.69 | |
17 | 105 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 57.28 | |
18 | 116 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 50 m | 1:00.92 | |
19 | 119 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | 1:05.72 | |
20 | 49 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 50 m | ||
21 | 112 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 27.56 | EXT |
22 | 109 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 28.77 | EXT |
23 | 140 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 31.02 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:10.41 | |
2 | 69 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:17.27 | |
3 | 103 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:18.04 | |
4 | 71 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:19.97 | |
5 | 101 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:20.65 | |
6 | 64 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:24.44 | |
7 | 20 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:27.96 | |
8 | 58 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:34.97 | |
9 | 95 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 25 m | 1:35.15 | |
10 | 24 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:37.74 | |
11 | 31 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 1:38.23 | |
12 | 14 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | 1:40.73 | |
13 | 50 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:43.45 | |
14 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 1:45.93 | |
15 | 60 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 1:45.95 | |
16 | 110 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 1:48.26 | |
17 | 106 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | 1:48.73 | |
18 | 82 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 1:49.68 | |
19 | 40 | Berg Vita Nygaard | 2008 | ROSKILDE | 0806AO | 25 m | 1:51.85 | |
20 | 122 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 0806AJ | 25 m | 1:52.58 | |
21 | 36 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 1:54.09 | |
22 | 37 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 1:57.09 | |
23 | 33 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 25 m | 1:57.77 | |
24 | 81 | Seedorff Edith | 2008 | HASLEV | 0876AB | 25 m | 2:05.11 | |
25 | 29 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 50 m | ||
26 | 34 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 50 m | ||
27 | 52 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 50 m | ||
28 | 92 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 50 m | ||
29 | 123 | Duckert Frida | 2009 | TRITON B | 0940BC | 50 m | ||
30 | 124 | Videriksen Ida Colbert | 2010 | TRITON B | 1030AJ | 50 m | ||
31 | 125 | Larsen Josephine Skifter | 2007 | TRITON B | 0772AY | 50 m | ||
32 | 129 | Stochholm Thea | 2009 | TRITON B | 0942BC | 50 m | ||
33 | 138 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:09.68 | |
2 | 12 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:18.11 | |
3 | 67 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:23.51 | |
4 | 15 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:24.56 | |
5 | 85 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 1:31.31 | |
6 | 73 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 1:36.92 | |
7 | 54 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:37.81 | |
8 | 35 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 1:42.28 | |
9 | 89 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 1:56.33 | |
10 | 114 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | 2:16.06 | |
11 | 49 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 50 m | ||
12 | 131 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 50 m | ||
13 | 137 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:10.88 | EXT |
14 | 23 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:13.02 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 7, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 4:41.18 | |
2 | 97 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 5:14.91 | |
3 | 111 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 5:31.89 | |
4 | 28 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | 7:18.16 | |
5 | 22 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 4:50.77 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 4:43.82 | |
2 | 17 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 5:07.56 | |
3 | 67 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 5:46.36 | |
4 | 104 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 6:08.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:21.76 | |
2 | 76 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:28.22 | |
3 | 66 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:29.59 | |
4 | 72 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:32.99 | |
5 | 103 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:33.62 | |
6 | 27 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 1:33.83 | |
7 | 48 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 1:37.71 | |
8 | 46 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:38.28 | |
9 | 47 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:40.43 | |
10 | 30 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:45.68 | |
11 | 25 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 1:46.67 | |
12 | 32 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 1:47.22 | |
13 | 96 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:47.51 | |
14 | 132 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 1:50.80 | |
15 | 121 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 1:51.04 | |
16 | 14 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | 1:57.98 | |
17 | 84 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 1:59.66 | |
18 | 24 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 2:05.34 | |
19 | 61 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 25 m | 2:05.95 | |
20 | 55 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 2:13.84 | |
21 | 117 | Bitton Linoy | 2009 | TRITON B | 0938AH | 25 m | 2:18.20 | |
22 | 37 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 50 m | 2:35.73 | |
23 | 29 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 50 m | ||
24 | 31 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 50 m | ||
25 | 52 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 50 m | ||
26 | 80 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 50 m | ||
27 | 95 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 50 m | ||
28 | 10 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 1:36.11 | EXT |
29 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:55.88 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:17.61 | |
2 | 19 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:19.21 | |
3 | 94 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:29.66 | |
4 | 99 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:33.52 | |
5 | 74 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:35.65 | |
6 | 68 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:36.95 | |
7 | 105 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 1:50.86 | |
8 | 63 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:51.14 | |
9 | 39 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 50 m | 1:57.24 | |
10 | 18 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 2:03.16 | |
11 | 42 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 2:04.75 | |
12 | 53 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 2:05.16 | |
13 | 38 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 2:06.22 | |
14 | 90 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 2:11.05 | |
15 | 114 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 50 m | 3:00.38 | |
16 | 91 | Olesen Sune Berg | 2009 | HASLEV | 0951AA | 50 m | ||
17 | 119 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | ||
18 | 23 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:20.97 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:33.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 29.42 | |
2 | 72 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 31.30 | |
3 | 111 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 32.48 | |
4 | 71 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 33.10 | |
5 | 101 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 33.32 | |
6 | 27 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 50 m | 33.46 | |
7 | 103 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 34.36 | |
8 | 60 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 36.37 | |
9 | 14 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 36.50 | |
10 | 121 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 37.45 | |
11 | 32 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 50 m | 38.04 | |
12 | 58 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 38.34 | |
13 | 79 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 38.68 | |
14 | 28 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | 38.76 | |
15 | 50 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 39.51 | |
16 | 95 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 25 m | 40.34 | |
17 | 106 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | 41.38 | |
18 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 42.35 | |
19 | 88 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 42.75 | |
20 | 37 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 50 m | 43.82 | |
21 | 36 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 44.60 | |
22 | 34 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 44.75 | |
23 | 82 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 45.86 | |
24 | 29 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 46.07 | |
25 | 40 | Berg Vita Nygaard | 2008 | ROSKILDE | 0806AO | 25 m | 46.59 | |
26 | 33 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 25 m | 48.89 | |
27 | 81 | Seedorff Edith | 2008 | HASLEV | 0876AB | 25 m | 51.18 | |
28 | 52 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | 54.29 | |
29 | 122 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 0806AJ | 50 m | 54.39 | |
30 | 117 | Bitton Linoy | 2009 | TRITON B | 0938AH | 25 m | 54.71 | |
31 | 56 | Jensen Lucca Skaarup Ulnits | 2008 | NÆSTVED | 0854AT | 50 m | ||
32 | 92 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 50 m | ||
33 | 93 | Jensen Olivia Trærup | 2010 | HASLEV | 1094AI | 50 m | ||
34 | 110 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 50 m | ||
35 | 115 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 50 m | ||
36 | 123 | Duckert Frida | 2009 | TRITON B | 0940BC | 50 m | ||
37 | 124 | Videriksen Ida Colbert | 2010 | TRITON B | 1030AJ | 50 m | ||
38 | 125 | Larsen Josephine Skifter | 2007 | TRITON B | 0772AY | 50 m | ||
39 | 127 | Hansen Vilja | 2009 | TRITON B | 0938BC | 50 m | ||
40 | 129 | Stochholm Thea | 2009 | TRITON B | 0942BC | 50 m | ||
41 | 138 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | ||
42 | 22 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 30.03 | EXT |
43 | 10 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 30.25 | EXT |
44 | 21 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 32.25 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 28.13 | |
2 | 17 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 28.58 | |
3 | 16 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 29.76 | |
4 | 99 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 31.64 | |
5 | 104 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 33.01 | |
6 | 94 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 33.62 | |
7 | 54 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 33.91 | |
8 | 35 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | 34.41 | |
9 | 18 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 34.44 | |
10 | 63 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 34.87 | |
11 | 38 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 35.07 | |
12 | 73 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 35.99 | |
13 | 39 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 50 m | 37.36 | |
14 | 42 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 37.64 | |
15 | 53 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 39.33 | |
16 | 118 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 39.58 | |
17 | 113 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 50 m | 40.14 | |
18 | 85 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 41.37 | |
19 | 105 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 41.63 | |
20 | 116 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 41.94 | |
21 | 90 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 45.25 | |
22 | 89 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 45.46 | |
23 | 119 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | 46.70 | |
24 | 91 | Olesen Sune Berg | 2009 | HASLEV | 0951AA | 25 m | 48.49 | |
25 | 114 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | 57.31 | |
26 | 49 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 50 m | ||
27 | 131 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 50 m | ||
28 | 109 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 27.09 | EXT |
29 | 23 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 29.64 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:33.36 | |
2 | 69 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 2:45.89 | |
3 | 97 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:47.78 | |
4 | 76 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 2:56.49 | |
5 | 66 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 2:58.68 | |
6 | 48 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 3:04.11 | |
7 | 71 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 3:07.39 | |
8 | 46 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 3:17.97 | |
9 | 47 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:20.83 | |
10 | 20 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:20.90 | |
11 | 64 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:21.18 | |
12 | 75 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 3:26.70 | |
13 | 96 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | 3:37.39 | |
14 | 132 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 3:41.01 | |
15 | 25 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 3:45.14 | |
16 | 55 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 3:56.44 | |
17 | 24 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 50 m | ||
18 | 61 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:27.75 | |
2 | 108 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 50 m | 2:29.73 | |
3 | 19 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 2:52.01 | |
4 | 74 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 2:52.72 | |
5 | 12 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:53.48 | |
6 | 67 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 2:55.94 | |
7 | 15 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 3:01.98 | |
8 | 68 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 50 m | ||
9 | 116 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 17, 4X100m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Nif Mix 1 | 0 | NÆSTVED | 50 m | 6:00.00 | ||
2 | 4 | Rs Monster Medley Mix 1 | 0 | ROSKILDE | 50 m | 6:00.00 | ||
3 | 3 | Nif Mix 2 | 0 | NÆSTVED | 50 m | 6:00.01 | ||
4 | 5 | Rs Monster Medley Mix 2 | 0 | ROSKILDE | 50 m | 6:00.01 | ||
5 | 6 | Triton Mix 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 6:00.01 | ||
6 | 7 | Triton Mix 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 6:00.02 | ||
7 | 8 | Triton Mix 3 | 0 | TRITON B | 50 m | 6:00.03 | ||
8 | 9 | Triton Mix 4 | 0 | TRITON B | 50 m | 6:00.04 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 18, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 5:47.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | ||
2 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 7:30.34 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 20, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 59.26 | |
2 | 16 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:05.00 | |
3 | 19 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:06.99 | |
4 | 102 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 1:09.30 | |
5 | 99 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:11.63 | |
6 | 104 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:13.09 | |
7 | 74 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 1:15.79 | |
8 | 54 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:16.13 | |
9 | 94 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:17.04 | |
10 | 35 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | 1:19.69 | |
11 | 86 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:21.07 | |
12 | 63 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:22.14 | |
13 | 39 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:23.15 | |
14 | 41 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 50 m | 1:27.74 | |
15 | 85 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 1:37.14 | |
16 | 128 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:37.91 | |
17 | 89 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 1:38.87 | |
18 | 130 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 1:41.63 | |
19 | 119 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | 1:45.39 | |
20 | 116 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 1:50.02 | |
21 | 90 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 2:01.97 | |
22 | 49 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 50 m | ||
23 | 91 | Olesen Sune Berg | 2009 | HASLEV | 0951AA | 50 m | ||
24 | 113 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 50 m | ||
25 | 114 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 50 m | ||
26 | 118 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 50 m | ||
27 | 131 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 50 m | ||
28 | 109 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:00.89 | EXT |
29 | 137 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:03.19 | EXT |
30 | 23 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 1:04.01 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 1:07.85 | |
2 | 69 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:08.63 | |
3 | 111 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:09.98 | |
4 | 72 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:10.45 | |
5 | 71 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:11.06 | |
6 | 76 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:13.51 | |
7 | 48 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:13.94 | |
8 | 101 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 1:14.48 | |
9 | 103 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:15.23 | |
10 | 20 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:17.43 | |
11 | 65 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:17.56 | |
12 | 46 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 1:18.84 | |
13 | 24 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:19.80 | |
14 | 64 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:21.21 | |
15 | 55 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:25.39 | |
16 | 80 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 1:26.29 | |
17 | 25 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 1:26.38 | |
18 | 28 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:26.80 | |
19 | 58 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:27.89 | |
20 | 121 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 1:28.19 | |
21 | 30 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:29.13 | |
22 | 50 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:30.01 | |
23 | 79 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 1:30.91 | |
24 | 95 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 50 m | 1:31.16 | |
25 | 96 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:31.33 | |
26 | 110 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 1:31.78 | |
27 | 132 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:32.46 | |
28 | 84 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 1:33.80 | |
29 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | 1:36.11 | |
30 | 107 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 1:36.24 | |
31 | 62 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 1:37.76 | |
32 | 88 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:39.68 | |
33 | 82 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 1:39.69 | |
34 | 78 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 1:41.77 | |
35 | 34 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 1:43.94 | |
36 | 57 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:44.66 | |
37 | 37 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 50 m | 1:45.45 | |
38 | 141 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 50 m | 1:46.58 | |
39 | 29 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:48.94 | |
40 | 36 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 1:49.51 | |
41 | 120 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 2:04.19 | |
42 | 52 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | 2:08.75 | |
43 | 59 | Thomsen Mejse Kamper | 2011 | NÆSTVED | 1102AD | 50 m | ||
44 | 61 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 50 m | ||
45 | 92 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 50 m | ||
46 | 93 | Jensen Olivia Trærup | 2010 | HASLEV | 1094AI | 50 m | ||
47 | 123 | Duckert Frida | 2009 | TRITON B | 0940BC | 50 m | ||
48 | 124 | Videriksen Ida Colbert | 2010 | TRITON B | 1030AJ | 50 m | ||
49 | 127 | Hansen Vilja | 2009 | TRITON B | 0938BC | 50 m | ||
50 | 138 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | ||
51 | 22 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:03.91 | EXT |
52 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:04.19 | EXT |
53 | 10 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:04.98 | EXT |
54 | 21 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 1:10.66 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 22, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 31.64 | |
2 | 17 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 36.01 | |
3 | 16 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 36.08 | |
4 | 108 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 36.33 | |
5 | 68 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 43.32 | |
6 | 99 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 50 m | 43.54 | |
7 | 54 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 48.00 | |
8 | 18 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 49.13 | |
9 | 105 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 49.99 | |
10 | 63 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 53.25 | |
11 | 39 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 56.51 | |
12 | 53 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 56.64 | |
13 | 41 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 58.70 | |
14 | 130 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 1:00.96 | |
15 | 118 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 1:01.02 | |
16 | 114 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | 1:02.38 | |
17 | 128 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:03.40 | |
18 | 116 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 1:05.46 | |
19 | 35 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | ||
20 | 49 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 50 m | ||
21 | 91 | Olesen Sune Berg | 2009 | HASLEV | 0951AA | 50 m | ||
22 | 131 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 50 m | ||
23 | 109 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 38.28 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 39.62 | |
2 | 97 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 41.57 | |
3 | 66 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 41.77 | |
4 | 101 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 41.77 | |
5 | 46 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 43.79 | |
6 | 48 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 44.46 | |
7 | 72 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | 45.14 | |
8 | 121 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 45.71 | |
9 | 132 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 48.53 | |
10 | 47 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 48.63 | |
11 | 30 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 50.32 | |
12 | 32 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 50 m | 51.50 | |
13 | 107 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 53.81 | |
14 | 62 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 55.27 | |
15 | 31 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 58.22 | |
16 | 57 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 58.96 | |
17 | 58 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 59.31 | |
18 | 106 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:00.75 | |
19 | 141 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 50 m | 1:04.77 | |
20 | 120 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 1:10.23 | |
21 | 37 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 1:21.18 | |
22 | 52 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | 1:40.45 | |
23 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | ||
24 | 29 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 50 m | ||
25 | 34 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 50 m | ||
26 | 36 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 50 m | ||
27 | 61 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 50 m | ||
28 | 110 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 50 m | ||
29 | 115 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 50 m | ||
30 | 125 | Larsen Josephine Skifter | 2007 | TRITON B | 0772AY | 50 m | ||
31 | 126 | Ekkelund Maja | 2010 | TRITON B | 1032AJ | 50 m | ||
32 | 127 | Hansen Vilja | 2009 | TRITON B | 0938BC | 50 m | ||
33 | 129 | Stochholm Thea | 2009 | TRITON B | 0942BC | 50 m | ||
34 | 138 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | ||
35 | 21 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 47.33 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:32.08 | |
2 | 67 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 2:55.04 | |
3 | 23 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:34.67 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:31.71 | |
2 | 103 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 2:44.09 | |
3 | 70 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:44.58 | |
4 | 111 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 2:53.04 | |
5 | 69 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:54.43 | |
6 | 64 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:00.58 | |
7 | 20 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:05.77 | |
8 | 65 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:16.24 | |
9 | 96 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 3:18.52 | |
10 | 31 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 3:29.83 | |
11 | 32 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 50 m | 3:35.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 1:01.16 | |
2 | 16 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:21.19 | |
3 | 104 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:25.85 | |
4 | 74 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:27.81 | |
5 | 94 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:37.48 | |
6 | 67 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 50 m | ||
7 | 109 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:12.11 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:25.47 | |
2 | 71 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:29.22 | |
3 | 79 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 1:47.18 | |
4 | 101 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 1:48.50 | |
5 | 80 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 2:01.44 | |
6 | 28 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | 2:19.91 | |
7 | 55 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 50 m | ||
8 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:10.73 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 28, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 30.52 | |
2 | 17 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 31.32 | |
3 | 51 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 32.73 | |
4 | 104 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 36.51 | |
5 | 19 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 37.15 | |
6 | 99 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 50 m | 40.17 | |
7 | 18 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 50 m | 40.56 | |
8 | 54 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 43.12 | |
9 | 39 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 43.99 | |
10 | 68 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 44.58 | |
11 | 86 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 45.81 | |
12 | 35 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | 45.89 | |
13 | 128 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 47.52 | |
14 | 53 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 47.80 | |
15 | 113 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 50 m | 47.92 | |
16 | 85 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 48.20 | |
17 | 118 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 49.08 | |
18 | 89 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 50.64 | |
19 | 116 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 51.57 | |
20 | 41 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 52.10 | |
21 | 105 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 53.01 | |
22 | 119 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | 55.26 | |
23 | 130 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 50 m | 58.03 | |
24 | 63 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:04.23 | |
25 | 114 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 50 m | 1:06.44 | |
26 | 49 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 1:13.04 | |
27 | 23 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 33.08 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 32.48 | |
2 | 72 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 34.65 | |
3 | 111 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 35.76 | |
4 | 97 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 36.13 | |
5 | 103 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 37.03 | |
6 | 71 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 37.11 | |
7 | 64 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 39.08 | |
8 | 48 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 39.74 | |
9 | 20 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 39.79 | |
10 | 46 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 40.90 | |
11 | 25 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 42.74 | |
12 | 47 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 43.64 | |
13 | 32 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 44.18 | |
14 | 58 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 44.46 | |
15 | 95 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 50 m | 45.37 | |
16 | 121 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 45.64 | |
17 | 107 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 45.86 | |
18 | 84 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 46.99 | |
19 | 50 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 47.36 | |
20 | 30 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 50 m | 47.89 | |
21 | 110 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 48.52 | |
22 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | 48.65 | |
23 | 28 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | 49.44 | |
24 | 31 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 49.56 | |
25 | 82 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 50.86 | |
26 | 37 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 51.68 | |
27 | 57 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 52.75 | |
28 | 29 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 54.33 | |
29 | 34 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 54.89 | |
30 | 141 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 50 m | 55.67 | |
31 | 78 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 55.99 | |
32 | 88 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 59.93 | |
33 | 36 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 59.95 | |
34 | 120 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 1:00.59 | |
35 | 52 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | 1:13.18 | |
36 | 59 | Thomsen Mejse Kamper | 2011 | NÆSTVED | 1102AD | 50 m | ||
37 | 61 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 50 m | ||
38 | 92 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 50 m | ||
39 | 93 | Jensen Olivia Trærup | 2010 | HASLEV | 1094AI | 50 m | ||
40 | 123 | Duckert Frida | 2009 | TRITON B | 0940BC | 50 m | ||
41 | 124 | Videriksen Ida Colbert | 2010 | TRITON B | 1030AJ | 50 m | ||
42 | 125 | Larsen Josephine Skifter | 2007 | TRITON B | 0772AY | 50 m | ||
43 | 126 | Ekkelund Maja | 2010 | TRITON B | 1032AJ | 50 m | ||
44 | 127 | Hansen Vilja | 2009 | TRITON B | 0938BC | 50 m | ||
45 | 129 | Stochholm Thea | 2009 | TRITON B | 0942BC | 50 m | ||
46 | 138 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | ||
47 | 22 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 35.28 | EXT |
48 | 10 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 38.51 | EXT |
49 | 21 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 39.87 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 30, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 50 m | 3:05.55 | |
2 | 94 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 3:16.13 | |
3 | 74 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:23.47 | |
4 | 68 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:34.42 | |
5 | 90 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 50 m | ||
6 | 105 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | ||
7 | 119 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:58.38 | |
2 | 76 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:12.90 | |
3 | 66 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 3:15.32 | |
4 | 70 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 3:26.89 | |
5 | 47 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:34.74 | |
6 | 96 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | 3:44.98 | |
7 | 132 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 3:56.33 | |
8 | 24 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 4:01.62 | |
9 | 62 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 4:13.05 | |
10 | 65 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 4:31.11 | |
11 | 55 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 50 m | ||
12 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 4:15.79 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 32, 8X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Rs Cool Crawlers | 2004 | ROSKILDE | 50 m | 9:02.55 | ||
2 | 134 | Triton Mix 1 | 2006 | TRITON B | 50 m | 9:24.72 | ||
3 | 77 | Nif Mix | 2005 | NÆSTVED | 50 m | 9:34.51 | ||
4 | 44 | Roskilde Mix I | 2006 | ROSKILDE | 50 m | 11:50.78 | ||
5 | 133 | Triton Mix 2 | 2006 | TRITON B | 50 m | |||
6 | 135 | Triton Mix 3 | 2006 | TRITON B | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 08:35 |