Ohjelma Sigma Cup 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 107, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 2:39.76 | |
2 | 78 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 2:57.45 | |
3 | 85 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 2:58.42 | |
4 | 80 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 2:58.63 | |
5 | 79 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 3:01.50 | |
6 | 26 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 3:09.71 | |
7 | 54 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 3:09.94 | |
8 | 87 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 3:09.96 | |
9 | 84 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 3:12.49 | |
10 | 52 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 3:13.09 | |
11 | 81 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 3:15.75 | |
12 | 90 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 3:16.66 | |
13 | 86 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 3:21.27 | |
14 | 19 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 3:23.45 | |
15 | 8 | Højer Johanne | 2008 | A6JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 3:23.74 | |
16 | 92 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 3:28.45 | |
17 | 17 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 3:32.13 | |
18 | 96 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 3:33.77 | |
19 | 69 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 3:39.88 | |
20 | 82 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 3:45.25 | |
21 | 68 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 3:45.49 | |
22 | 18 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 3:53.59 | |
23 | 16 | Thejlman Lina | 2008 | A6 SLANGE | 0868AC | 25 m | 3:54.70 | |
24 | 41 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 4:04.38 | |
25 | 3 | Scheibye Clara | 2008 | A6JYLLINGE | 0866AJ | 25 m | 4:11.29 | |
26 | 5 | Juhler Liv Frost | 2008 | A6JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 4:13.93 | |
27 | 161 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 50 m | 4:17.43 | |
28 | 177 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 50 m | 4:25.12 | |
29 | 2 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6JYLLINGE | 0974AD | 25 m | ||
30 | 12 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | ||
31 | 35 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | ||
32 | 36 | Højfeldt Annika | 2010 | BIRKERØD | 1082AB | 25 m | ||
33 | 39 | Cordsen Ella Maria | 2010 | BIRKERØD | 1050AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |