Startliste for Sigma Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag
Seedede heat Løb 18
|
Stævne navn |
Sigma Cup |
|
Udskriftsdato |
29 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 18, 50m Frisvømning Herrer |
Indledende (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2 |
Damian Dembinski-Eker |
2006 |
0697AQ |
HØRSHOLM |
|
25m |
34.56 |
261 |
3 |
Noah Lester |
2006 |
0677AF |
VÆRLØSE |
|
50m |
33.74 |
181 |
4 |
Laurits Højgaard Allin |
2006 |
0659AI |
HELSINGØR |
|
25m |
34.01 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Anton Magnussen |
2006 |
0619AP |
HØRSHOLM |
|
25m |
32.51 |
93 |
2 |
Alexander Hartvigsen |
2006 |
0661AL |
LYNGBY |
|
25m |
32.28 |
214 |
3 |
William Brix Søhoel |
2006 |
0671AF |
GLADSAXE |
|
25m |
31.32 |
272 |
4 |
Jonathan Rasmussen |
2006 |
0617AD |
VI39 |
|
50m |
32.10 |
18 |
5 |
Frederik Damsgaard |
2006 |
0613AH |
A6JYLLINGE |
|
25m |
32.34 |
167 |
6 |
Oscar Berthelsen |
2005 |
0511AR |
HELSINGØR |
|
25m |
32.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
1 |
Frederik Vestergaard |
2006 |
0675AK |
VI39 |
|
50m |
30.40 |
141 |
2 |
Rasmus Fabricius Pedersen |
2005 |
0559AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
29.04 |
269 |
3 |
Anders Gaard |
2006 |
0683AB |
VI39 |
|
25m |
27.83 |
208 |
4 |
Nicholas H. Hansen |
2005 |
0515AF |
GLADSAXE |
|
25m |
28.35 |
217 |
5 |
Christian Moefelt |
2006 |
0697AF |
GLADSAXE |
|
25m |
29.93 |
75 |
6 |
Noah Anker-Møller |
2006 |
0605AB |
ALLERØD |
|
25m |
31.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
254 |
1 |
Fabian Holst Krabbe |
2005 |
0539AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
30.31 |
136 |
2 |
Oscar Svensson |
2005 |
0557AH |
HØRSHOLM |
|
50m |
29.00 |
182 |
3 |
Linus Heinrichsen |
2006 |
0693AE |
HELSINGØR |
|
25m |
27.06 |
134 |
4 |
Mikkel Retbøll-Bauer |
2006 |
0637AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
28.32 |
112 |
5 |
Mads Emil Christiansen |
2006 |
0611AH |
LYNGBY |
|
25m |
29.86 |
180 |
6 |
Jonas Holm Clausen |
2006 |
0603AK |
HELSINGØR |
|
25m |
31.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Jacob Michael Madsen |
2006 |
0663AQ |
VÆRLØSE |
|
50m |
30.15 |
104 |
2 |
Andreas Hammer Dohn |
2006 |
0659AC |
LYNGBY |
|
25m |
28.62 |
276 |
3 |
Sean Petersen |
2006 |
0625AA |
VI39 |
|
50m |
26.29 |
212 |
4 |
William Bendix Schmidt |
2005 |
0587AE |
GLADSAXE |
|
25m |
27.97 |
179 |
5 |
Jens Christian Koefoed |
2006 |
0639AF |
HELSINGØR |
|
25m |
29.46 |
210 |
6 |
Sven Ole H. Frederiksen |
2006 |
0637AG |
GLADSAXE |
|
25m |
30.51 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
29 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|