Program for Hvidovre Medley Cup 1 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 22
|
Stvne navn |
Hvidovre Medley Cup 1 |
|
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
|
|
Stvne by |
Hvidovre |
|
Udskriftstidspunkt |
10:23 |
|
|
Arrangr |
Hvidovre Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
28 september 2019 |
|
|
|
|
Lb 22, 50m Rygsvmning Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
141 |
3 |
Liam Diaz-Hirsvang |
2009 |
0939BC |
VEST |
|
25m |
|
142 |
4 |
Markus Tordrup |
2010 |
1057AF |
VEST |
|
25m |
|
145 |
5 |
Villum Nygaard |
2011 |
1147AC |
VEST |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
158 |
3 |
Julius Hartmann Mortensen |
2007 |
|
HVIDOVRE |
|
25m |
|
144 |
4 |
Noah Seneberg |
2010 |
1059AF |
VEST |
|
25m |
|
84 |
5 |
Nohr Kure |
2011 |
1137AC |
GSK |
|
25m |
|
138 |
6 |
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
0943BC |
VEST |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
162 |
2 |
Elias Dridi |
2009 |
|
HVIDOVRE |
|
25m |
|
161 |
3 |
Mathias Eriksen |
2010 |
|
HVIDOVRE |
|
25m |
|
98 |
4 |
Victor Schou |
2010 |
1077AB |
GSK |
|
25m |
1:38.59 |
136 |
5 |
Elias Sirag |
2011 |
1191AB |
VEST |
|
25m |
|
166 |
6 |
Oliver Demsitz |
2010 |
|
HVIDOVRE |
|
25m |
|
140 |
7 |
Jacob Bornhft Nielsen |
2010 |
1055AF |
VEST |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
Noah Kobbernagel |
2011 |
1147AA |
VEST |
|
25m |
1:02.84 |
10 |
3 |
Oliver Thsing Skourup |
2010 |
1047AE |
SOLRD |
|
25m |
1:02.52 |
57 |
4 |
Magnus Helleberg |
2009 |
0915AB |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:00.91 |
121 |
5 |
Valdemar Hvid |
2010 |
1041AE |
VI39 |
|
25m |
1:01.63 |
95 |
6 |
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
1039AD |
GSK |
|
25m |
1:02.58 |
109 |
7 |
Noah Kepser |
2010 |
1031AE |
AIF |
|
25m |
1:12.63 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
2 |
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
1035AE |
VI39 |
|
25m |
59.21 |
71 |
3 |
Adam Engsig-Karup |
2010 |
1039AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
57.50 |
60 |
4 |
Ozan Efe Usta |
2010 |
1075AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
50.39 |
56 |
5 |
Benjamin K Olesen |
2011 |
1131AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
52.34 |
105 |
6 |
Magnus Riis |
2009 |
0939AF |
AIF |
|
25m |
59.07 |
26 |
7 |
Asger Mrk Attrup |
2010 |
1083AB |
SLAGELSE |
|
25m |
59.69 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
10:23 |
|