Startliste for Hvidovre Medley Cup 1 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
Hvidovre Medley Cup 1 |
|
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Hvidovre |
|
Udskriftstidspunkt |
10:23 |
|
|
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
Ella Holm Elkjær |
2010 |
1014AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
34 |
4 |
Elvera Teilmann |
2011 |
1148AA |
LYNGBY |
|
25m |
|
47 |
5 |
Silla Peick-Kristensen |
2010 |
1054AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
2 |
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
1074AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
46 |
3 |
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
1006AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
27 |
4 |
Amanda Hartvigsen |
2010 |
1094AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
32 |
5 |
Ella Lindum Andersen |
2010 |
1026AG |
LYNGBY |
|
25m |
|
24 |
6 |
Adrianna Pedersen |
2009 |
0994AA |
SLAGELSE |
|
25m |
|
22 |
7 |
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
1088AE |
SLAGELSE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
Isabella Frederiksen |
2011 |
1172AB |
GSK |
|
25m |
|
5 |
3 |
Emma Mahs |
2009 |
0944AG |
SOLRØD |
|
25m |
1:24.81 |
106 |
4 |
Ingrid Schultz |
2010 |
1074AC |
AIF |
|
25m |
1:13.09 |
23 |
5 |
Rosa Pico |
2010 |
1038AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:15.22 |
90 |
6 |
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
1006AB |
GSK |
|
25m |
1:35.95 |
35 |
7 |
Emilia Hartvigsen |
2010 |
1084AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
Dicte Rønman |
2009 |
0912BB |
SOLRØD |
|
25m |
1:09.18 |
89 |
3 |
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
1016AB |
GSK |
|
25m |
1:03.76 |
33 |
4 |
Ellen Fenger |
2009 |
0992AF |
LYNGBY |
|
25m |
1:01.42 |
55 |
5 |
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
1134AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:03.23 |
36 |
6 |
Freya Ploug Mattson |
2009 |
0938AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:04.77 |
108 |
7 |
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
1062AF |
AIF |
|
25m |
1:12.01 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
Karla S Enevoldsen |
2010 |
1004AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
59.13 |
2 |
3 |
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
1062AD |
SOLRØD |
|
25m |
55.68 |
37 |
4 |
Kamille Drejer Mikkelsen |
2009 |
0944AE |
LYNGBY |
|
50m |
48.13 |
65 |
5 |
Mikkeline Larsen |
2009 |
0976AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
51.62 |
40 |
6 |
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
LYNGBY |
|
25m |
57.55 |
20 |
7 |
Sara Poulsgaard Sværke |
2009 |
0954AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:00.82 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
10:23 |
|